Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Charli Chaplin - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Charli Chaplin


STATUS KRWI
75%


MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
London, Long Street 14


WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor


CHARAKTER POSTACI:
Uważam że moja postać jest bardzo odważny i pomocny. Jest bardzo wrażliwy i emocjonalny. Lubi opowiadać o swoich przygodach. Lubi zawierać nowe przyjaźnie. Bardzo chcę znaleść swoją drugą połówkę. Jest mądry i lubiany.


HISTORIA POSTACI:
Moje dzieciństwo było zarówno szczęśliwe i smutne. Mieszkałem z moimi rodzicami i dziadkami. Dziadkowie od strony taty to mugole, a od strony mamy to czarodzieje. Niestety moi dziadkowie zmarli gdy miałem 6 lat. Jako 8 latek rodzice zaczeli mi opowiadać o świecie magii. Moi rodzice zajmują się fantastycznymi zwierzętami. Ja zamiast zwierząt bardziej lubię mikstury. Ale zwierzęta też są fajne.
P.S. Błagam przyjmijcie mnie
Ponownie wstrzymuje!

1) We wcześniejszym podaniu prosiłem cię, abyś zmienił status krwi na mniejszy od 100%. Dostępne statusy to: 0%, 25%, 50% i 75%.

2) Nadal nie widzę zdjęcia postaci. Tak jak mówiłem wcześniej, zdjęcie wystarczy wrzucić na stronę Imgur.

3) Następnym razem nie dodawaj nowej karty postaci, a zedytuj te aktualne.

W razie problemów możesz napisać do mnie na discordzie. 
Niech już będzie.. Widzę że się starasz, więc nie będę dłużej czepiał się szczegółów. Twoja postać trafia do GRYFFINDOR!

W razie problemów z rozgrywka RP możesz poprosić moderację o specjalna szkółkę, która podszkoli twoje umiejętności. Możesz również przeczytać poradniki w odpowiedniej zakładce na forum. Widzimy się w grze!

[Po wejściu na serwer zgłoś się po range ucznia za pomocą komendy /helpop