11.10.2020 12:26
EGZAMINY - ZASADY I TERMINY
1. Egzaminy rozpoczną się 12.10 i potrwają do 17.10 włącznie.
1. Egzaminy rozpoczną się 12.10 i potrwają do 17.10 włącznie.
2. Egzaminy mogą odbywać się od godziny 18 do godziny 23.
3. Minimalny czas trwania egzaminu wynosi 45 minut.
4. W trakcie jednego dnia mogą odbyć się maksymalnie 4 egzaminy dla jednej klasy.
5. By uczeń mógł zdać do następnej klasy MUSI zdać minimum 3 egzaminy na ocenę minimalną. [Chociaż warunkowo można zdać na samych okropnych]
6. Ocena minimalna z danego przedmiotu ustalana jest przez nauczyciela przedmiotowego, nie może być niższa niż O i wyższa niż PO.
7. Egzaminy mogą odbywać się w Wielkiej Sali bądź w sali lekcyjnej danego przedmiotu.
8. Egzaminy z latania nie wliczają się do ogólnej puli egzaminów zdanych.
9. Na drugie terminy zdania egzaminu w przypadku niemożności stawienia się ucznia na egzaminie, uczeń umawia się na niego prywatnie z nauczycielem przedmiotowym, nauczyciel nie ma obowiązku przeprowadzać drugiego terminu egzaminu.
10. Czas na podanie wyników egzaminów z pierwszego terminu to 7 dni od momentu zakończenia się danego egzaminu.
11. W czasie trwania tygodnia egzaminów nie odbywają się żadne lekcje ani zajęcia dodatkowe.
12. W przypadku gdy osoba dorosła chce poprawiać egzamin, zobowiązana jest uiścić opłatę w wysokości 300 knutów.
13. Osoby dorosłe, które chcą w tym roku przystąpić do egzaminu są proszone o przesłanie próśb z wymienionymi przedmiotami, które chcieliby poprawić do dyrekcji. [DC: Nika#1455 / Danon#3695 / ola manola#2002]
KLASA 1OOC (Wyczerpujące Umiejętności Magiczne dla Laików)
Poniedziałek
18:00-19:00 - Zielarstwo [WS]
Wtorek
18:00-21:00 - Eliksiry (Teoria+Praktyka) [WS]
Środa
19:00-20:00 - Latanie [Boisko]
20:00-21:00 - ONMS [WS]
Czwartek
20:00-21:00 - Astronomia [WS]
Piątek
18:00-19:00 - Historia Magii [WS]
19:00-22:00 - ZiU [WS]
Sobota
18:00-19:00 - OPCM [WS]
21:00-22:00 - Transmutacja [WS]
18:00-19:00 - Zielarstwo [WS]
Wtorek
18:00-21:00 - Eliksiry (Teoria+Praktyka) [WS]
Środa
19:00-20:00 - Latanie [Boisko]
20:00-21:00 - ONMS [WS]
Czwartek
20:00-21:00 - Astronomia [WS]
Piątek
18:00-19:00 - Historia Magii [WS]
19:00-22:00 - ZiU [WS]
Sobota
18:00-19:00 - OPCM [WS]
21:00-22:00 - Transmutacja [WS]
KLASA 2OOC (Standardowe Umiejętności Magiczne)
Poniedziałek
18:00-19:00 - Zielarstwo [WS]
19:00-20:00 - Numerologia [WS]
20:00-21:00 - Mugoloznawstwo [WS]
Wtorek
18:00-21:00 - Eliksiry (Teoria+Praktyka) [WS]
21:00-22:00 - Magotechnika [WS]
Środa
18:00-19:00 - Pojedynkowanie [WS]
20:00-21:00 - ONMS [WS]
Czwartek
18:00-19:00 - Wróżbiarstwo [WS]
20:00-21:00 - Astronomia [WS]
Piątek
18:00-19:00 - Historia Magii [WS]
19:00-22:00 - ZiU [WS]
Sobota
18:00-19:00 - OPCM [WS]
19:00-21:00 - Starożytne Runy [WS]
21:00-22:00 - Transmutacja [WS]
18:00-19:00 - Zielarstwo [WS]
19:00-20:00 - Numerologia [WS]
20:00-21:00 - Mugoloznawstwo [WS]
Wtorek
18:00-21:00 - Eliksiry (Teoria+Praktyka) [WS]
21:00-22:00 - Magotechnika [WS]
Środa
18:00-19:00 - Pojedynkowanie [WS]
20:00-21:00 - ONMS [WS]
Czwartek
18:00-19:00 - Wróżbiarstwo [WS]
20:00-21:00 - Astronomia [WS]
Piątek
18:00-19:00 - Historia Magii [WS]
19:00-22:00 - ZiU [WS]
Sobota
18:00-19:00 - OPCM [WS]
19:00-21:00 - Starożytne Runy [WS]
21:00-22:00 - Transmutacja [WS]
KLASA 3OOC (Okropnie Wyczerpujące Testy Magiczne)
Poniedziałek
18:00-19:00 - Zielarstwo [WS]
19:00-20:00 - Numerologia [WS]
20:00-21:00 - Mugoloznawstwo [WS]
Wtorek
18:00-21:00 - Eliksiry (Teoria+Praktyka) [WS]
21:00-22:00 - Magotechnika [WS]
Środa
19:00-20:00 - Pojedynkowanie [WS]
20:00-21:00 - ONMS [WS]
Czwartek
18:00-19:00 - Wróżbiarstwo [WS]
19:00-20:00 - Magomedycyna [WS]
20:00-21:00 - Astronomia [WS]
Piątek
18:00-19:00 - Historia Magii [WS]
19:00-22:00 - ZiU [WS]
Sobota
18:00-19:00 - OPCM [WS]
19:00-21:00 - Starożytne Runy [WS]
21:00-22:00 - Transmutacja [WS]