Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Angela White - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Angela Taylor
                              [Obrazek: 0770-rudy-balagan-lt3.jpg]

STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Baker street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą cichą, ale inteligentną. Jestem zmotywowana, wytrwale dążę do celów, które sobie wyznaczam. Jestem ambitna ale nie dążę po trupach do celu. Mam dobre serduszko i lubię pomagać innym. Ludzie określają mnie jako miłą i zabawną osobę.

HISTORIA POSTACI:
Mój ojciec był czarodziejem a mama mugolką. Tata zmarł kiedy byłam mała. Mam dwóch braci i siostrę ale jak narazie tylko u mnie wykryto talent magiczny. Odkąd byłam mała moje rodzeństwo śmiało się z różnych rzeczy, które zdarzało mi się nieumyślnie robić. Pewnego dnia, dostałam list z hogwartu. Na początku myślałam że ktoś robi sobie żarty, ale niedługo później, kiedy byłam w galerii z mamą, podszedł do mnie dziwnie ubrany pan i wyjaśnił mi wszystko.
Od razu powiem zanim ktoś sprawdzi nie możęsz mieć nazwiska White iż jest to nazwisko Rodowe czyli musiałabyś mieć zgodę od głowy rodu!
Karta wstrzymana

1. Nie widzę wizerunku Twojej postaci. Upewnij się, że link, który jest podany ma zakończenie .jpg albo .png
2. Cała reszta karty jest w porządku. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fragment o osobie, która podeszła do postaci w galerii. Takie rzeczy się raczej nie dzieją przed dostaniem listu.
Odrzucam

Czas na poprawę minął