Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Ava Wilson - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Ava Wilson

[Obrazek: ori]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Waterson Street 8

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Ava odznaczała się niezwykłą inteligencją i pracowitością.Umiała organizować sobie czas, znajdując wśród dużej ilości nauki miejsce na zajęcia dodatkowe niezwiązane ze szkołą.Była też bardzo współczująca.Nigdy nie poddawała się, czym pokazywała, że była niezwykle wytrwała. Jest bardzo koleżeńska i pomaga innym. Moją wadą jest niecierpliwość.

HISTORIA POSTACI:
Urodziłąm się 21 sierpnia 1073r. Mój tata jest czarodziejem, a moja mama mugolem. Gdy miałam 5 lat moje rodzeństwo zgineło w wypadku samochodowym. Była sobota i przyjechała moja kuzynka Adrienne ze swoją koleżanką, przyznaje że nie lubie tej Stelli ( tak miała na imię ta koleżanka ). Zaczęłyśmy rozmawiać było całkiem miło dopóki Adrienne nie wyszła z pokoju jej przyjaciółka zaczęła grzebać w moich rzeczach zaczęło mnie to denerwować. Następnie pojechaliśmy do zoo Stella zaczęła się wymądrzać o wężach gdy wszyscy odeszli ja i koleżanka mojej kuzynki zostałyśmy przy wężu w końcu popchnęła
mnie tak się wtedy zdenerwowałam i nagle szyba zniknęła, a wąż uciekł. W mojej rodzinie jest Adrienne Wilson moja kuzynka z 2ooc, nie mam więcej rodziny w Hogwarcie. 
Pisze tutaj wygląd postaci bo nie działa obraz
Czarne, długie włosy
Brązowe oczy
Lekki makijaż
Skóra-Blada
Karta wstrzymana

1. Aby obraz działał upewnij się, że link jest zakończony na .jpg albo .png. Najłatwiej to osiągnąć wrzucając obraz na imgur.com i kopiując adres obrazu
2. Charakter jest w porządku. Szkoda, że opisuje postać jedynie w superlatywach (podczas edytowania karty możesz pomyśleć o dodaniu jakiejś cechy negatywnej, by postać była bardziej realistyczna), ale jest napisany w sposób zrozumiały.
3. Co do historii... niestety ale jest ona dla mnie nie do końca zrozumiała. Opisuje fragment objawienia mocy, jednak nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego szyba wyparowała - moc objawia się podczas silnych emocji, fajnie y było gdybyś nakreśliła jaki te emocje mają wpływ na sytuację.
Dodatkowo pomyśl o zawarciu w historii jeszcze kilku innych faktów jak na przykład informacji o rodzeństwie - podczas gry może się zdarzyć, że będziesz się do niej odwoływać, byłoby więc fajnie, gdyby była ładnie zarysowana.
(16.10.2020 23:32)Ewka02 napisał(a): [ -> ]Karta wstrzymana

1. Aby obraz działał upewnij się, że link jest zakończony na .jpg albo .png. Najłatwiej to osiągnąć wrzucając obraz na imgur.com i kopiując adres obrazu
2. Charakter jest w porządku. Szkoda, że opisuje postać jedynie w superlatywach (podczas edytowania karty możesz pomyśleć o dodaniu jakiejś cechy negatywnej, by postać była bardziej realistyczna), ale jest napisany w sposób zrozumiały.
3. Co do historii... niestety ale jest ona dla mnie nie do końca zrozumiała. Opisuje fragment objawienia mocy, jednak nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego szyba wyparowała - moc objawia się podczas silnych emocji, fajnie y było gdybyś nakreśliła jaki te emocje mają wpływ na sytuację.
Dodatkowo pomyśl o zawarciu w historii jeszcze kilku innych faktów jak na przykład informacji o rodzeństwie - podczas gry może się zdarzyć, że będziesz się do niej odwoływać, byłoby więc fajnie, gdyby była ładnie zarysowana.
Edytowałam post ale dodały się tam dziwne znaki i to ma być bez tego.
Karta wstrzymana

Czytając o fragmencie w zoo od razu nasunął mi się fragment z pierwszego tomu Harry'ego Pottera - nie kupuj sytuacji z książek, wymyśl coś własnego.

Dodatkowo spróbuj wrzucić wizerunek postaci tak jak Ci pisałam - powinno zadziałać.
Odrzucona!
Czas minął