Witaj!

[A] [Biuro turystyczne "WizSun"] bartosz2002
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#1
Imię i Nazwisko postaci: John Break
Wiek postaci: 50 lat
Biznes (Nazwa): Biuro turystyczne "WizSun"
Jak masz zamiar prowadzić owy biznes?: Na początku myślę, że otworzyłbym jakiś małe biuro w Hogsmeade lub na Pokątnej. Wiadomo, że największe zyski są we ferie i wakacje dlatego myśle, że co roku (oczywiście, gdy biznes będzie dobrze się kręcił) mógłbym otwierać po jednym bądź po dwa biura turystyczne w różnych miastach w Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że nie da się rozdwoić, a więc trzeba by było zatrudnić pracowników. Myślę, że gdy biznes naprawdę by się opłacał to ewentualnie skala krajowa biura. Starałbym się reklamować biuo podróży. Ciężko opisać w słowach jak mam zamiar prowadzić ten biznes. Myślę, że robiłbym wszystko, aby nie zbankrutować i zarabiać w miarę przystępnie.
Jakie są twoje zamiary co do przedsiębiorstwa?: Tak jak napisałem wyżej, jednakże najbardziej chcę, aby biuro było łatwo osiągalne dla innych, żeby wakacje były możliwe dla każdego. Jeśliby się tak dało to myślę, iż dla tych mniejzamożnych możnaby było robić wycieczki z bura, a nie koniecznie tylko wczasy.
Ile środków potrzebujesz na start?: Ciężko powiedzieć bo nie znam się na tym ;/ mooże z 600G, jednakże jeśli to Waszym zdaniem za dużo to jak najbardziej mniej mi chyba powinnno wystarczyć. Potrzebuję tylko lokal, ozdoby do środka, jakieś plakaty czy coś, no i oczywiście pieniądze aby ten biznesz wszedł w życie, żeby dobrze prosperował i w ogóle.
Jak sobie wyobrażasz to przedsiębiorstwo za pięć tygodni?: No za pięć tygodni to najprawdopodobniej będzie nowy rok szkolny, a więc myślę, że coś bym zarobił. Myślę, że gdybym wyszedł na prostą to może nawet za te pięć tygodni były by dwa/trzy biura w Wielkiej Brytanii. To wszystko jednakże zależy od ofert biura i pieniędzy, które zarobie.
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#2
@Nie wiem czy mogę, ale chyba mogę, a więc odswieżam
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Akceptuję, pamiętaj, że będziesz pod nadzorem Administracji. Proszę tylko o większą aktywność i akcje odgrywane w przedsiębiorstwie.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Przenoszę



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.