Witaj!

Ankieta: Nowe zastosowanie tej modyfikacji?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak. (Napisz dlaczego w odpowiedzi)
48.89%
22 48.89%
Nie. (Napisz dlaczego w odpowiedzi)
51.11%
23 51.11%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Ankieta NOWE PYTANIE] Voice chat
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#51
Jestem za tą nową propozycją.
Byłoby ciekawiej, szczególnie z radiem. Byłyby poustawiane w kilku miejscach w Hogsmeade i w Hogwarcie, słychać by je było, powiedzmy, na 15-30 kratek.
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#52
Bez tego i tak się obejdzie. Nadal na nie.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#53
Po 22 - fajnie, można sobie porozmawiać nie raz.
A i do budowy się przyda, bo czasem w parach albo większych grupach budujemy.
Przez głos można szybciej zapobiegać.
Ogólnie, na TAK.
Virtus
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 1
Gru 2014
16
Slytherin
#54
Na nie. Audycje radiowe, są już jakieś tam mody na piosenki z radia i inne pierdoły. Miło mi się czyta audycje, nie muszę ich słuchać. Komentowanie meczy Quidditcha... a system gotowy? Miotły zrobione?  Do tego starczy TS, wystarczy tam wejść. Karaoke Party mogą się odbywać zarówno na skype jak i TS. Co do tego budowania to też bez sensu. Można sobie pogadać na skype i budować. Odgrywanie IC mówiąc na tym Voice chacie jest bezsensu. Ta modyfikacja to kolejne ZBĘDNE lagi, a zapewne modów jeszcze sporo dodacie. Dodam że piękno hapla tkwi w prostocie, a wszystkie takie modyfikacje to niszczą.
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#55
@Up Jakbyś chciał wiedzieć to mecze quidditcha już odbywały się i były komentowane (by każdy wiedział, że coś takiego było). Rozmawiałem z Emilem na temat voice chatu i te nowe zastosowania powstały. Czemu radio i komentowanie voice chatem?
Po 1. do radia - skoro słuchasz muzyki to i audycji, będzie pasować do siebie, że leci muzyka, a tu nagle stop i jakiś gracz mówi. Jak w radiu - nie chcesz słuchać, wyłączasz radio.
Po 2. komentowanie meczy - każdy komentator będzie miał wygodniej, czemu? Jak pisze to wolniej będzie przekazywać akcje co się dzieją - a to ten podał temu, tamten odebrał, ten uniknął. Noi przede wszystkim to są bardziej plany używania podczas meczy.
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#56
Kurde, nie dość, że przez to launcher dłużej się włącza to są większe lagi przez to gadanie. Całkowicie nie potrzebne. Jedni będą coś faktycznie mądrego gadać, a drudzy bedą śpiewali nie wiem, smerfy kurde. Niektórzy nie mają mikrofonów, jedni słuchawek itd. itp. Narazie jest dodawane pełno modów, które są całkowicie niepotrzebne, np. mod na te nowe przedmioty. Ten mod tak samo jak gadanie dodaje mnóstwo lagów, które i tak już były. Radziłbym zająć się poprawieniem np. systemu quidditcha, który cały czas nie jest skończony. Mógłbym więcej pisac, ale to nie ma sensu, bo bym napisał to samo co inni. Gadanie OOC, jeszcze ok, ale IC to porażka. Jestem na NIE.


3 razy nie, odpadasz.
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#57
@Rajder01 będzie to do OOC, ale niektóre rzeczy (wypisane na początku masz) będą IC.
BlackRav
Azkaban




Posty: 111
Tematy: 7
Gru 2014

#58
Jeszcze nie miałem sposobności korzystać z tego ale jednak wcisne swoje 5 groszy. Niby fajnie i wgl z tym voice chatem ,lecz gdyby dało się to podzielić na kanały to było jeszcze fajniej ,bo ci którzy nie chcą słuchać "bełkotu" innych byliby zadowoleni. Jeśli chodzi o szybkość ładowania itd. nie ma zastrzeżeń. Dla mnie ten czat nie powinien wpływać na IC ,bo to nie ma sensu.
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#59
Absolutnie na nie.
-Może i jest to super, łał, niesamowite, gadamy sobie przez majnkraft. Ale teraz większość będzie po prostu używać voice chatu do rozmów OOC a nie IC. Ja osobiście nie wyobrażam sobie mówienia do komputera głosem mojej postaci. Jeśli ktoś wyciszy sobie voice chat, a ktoś zacznie do niego mówić - jak ma to usłyszeć? Dostanie bana za ignorowanie akcji?
-Mod mógłby zostać, ale tylko i wyłącznie ograniczony dla wybranych osób - jak już wyżej wspomniane, do komentowania meczów czy radia. Ale tylko takie przypadki.
-Ludzie, to jest serwer role play a nie skypecraft! Voice chat tylko zepsułby całą rozgrywkę, nowi gracze nie wiedzieli by już pewnie co to znaczy pisać akcje i nie odróżnialiby czatu IC i OOC. Tylko zamieszanie robiłby ten mod. Wszyscy zaczęliby sobie gadać i zapomnieliby o tradycyjnej grze RP.
Chcecie się pochwalić swoim głosem, gadajcie sobie na komunikatorach głosowych.
Podsumowując - mod wg mnie może zostać ale tylko do użytku wybranych osób, a nie udostępniony dla wszystkich.
YogoBella
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
145
#60
Cytat:Lag – termin stosowany w żargonie informatycznym w odniesieniu do szybkości działania sieciowych programów komputerowych. Termin ten jest używany, gdy aplikacja nie reaguje w odpowiedni sposób na przesyłane sygnały sterujące w sieci, przetwarzane przez dużą ilość hostów pośredniczących. W znaczeniu ogólnym słowem tym określa się niepowodzenie w nadążaniu za czymś lub pozostawanie w tyle.
Termin „lag” jest często stosowany w odniesieniu do gier online w sytuacji, kiedy gra traci synchronizację z poleceniami sterującymi gracza, zwykle z powodu zbyt wolnego połączenia internetowego, mało wydajnego serwera lub przeciążonego zadaniami lokalnego komputera.
Na serwerze nie ma "lagów", tylko spadki fps'ów spowodowane nie tyle modami, co ich złym użytkowaniem. Launcher włącza się dłużej tylko przy pierwszym uruchomieniu po aktualizacji - mody muszą się pobrać.
Z tego co wiem, nowy launcher jest ciągle w fazie roboczej (Od listopada?) i podobno ma działać szybciej.
@edit
Dla tych, którzy ciągle piszą "omg do IC to poraszka admin usuń to" polecam przeczytać cały temat od początku.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.