Witaj!

[Dor] Acacia Snowleaf
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#1
Acacia Snowleaf, dziewczyna, która ma już za sobą 18 wiosen. Przyszła na świat 23 lipca 2044 roku w mieście położonym u podnóża Gór Piennińskich - Manchester, ze statusem krwi 50%. Uczy się na szóstym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwartcie, gdzie została przyjęta do domu Helgi Hufflepuff.

***


Wygląd postaci
No to tak... na pewno nie jest już taka niska, jaka może się wydawać. Sto sześćdziesiąt pięć centymetrów wzrostu to już nie tak mało, tym bardziej, że ta liczba rośnie w górę. Co do samej jej budowy - Acacia jest szczupła, oczywiście bez przesady, ponieważ nie wygląda jak anorektyczka. Przechodząc do twarzy, jest ona owalna. Szczególną uwagę przykuwają jej oczy o dwukolorowej barwie - lewe jest niebieskie, zaś prawe brązowe. Dalej - nos. Za wiele o nim powiedzieć nie można... jest mały, ale kształtny, od czasu do czasu pojawi się na nim dwa lub trzy piegi. Usta dziewczyny są średniej wielkości, nawet pełne w odcieniu malinowym. U Acacii często widzi się je w uśmiechu. Przejdę teraz do góry, bo coś ominęłam. Brwi. Widoczne, ale nie krzaczaste brwi puchonki mają łukowaty kształt. Całą jej buzię okalają dość długie o brązowej barwie włosy. Rzadko je farbuje, a jeżeli już to robi to na krótki okres czasu, ponieważ boi się ich niszczenia. Przejdźmy może teraz do ubioru. Akacja nie ma określonego stylu ubioru, ponieważ raz podoba jej się coś eleganckiego, a raz podoba jej się coś wygodniejszego. Na obecną chwilę ubiera się w t-shirt, które zakrywa pod kurtkami jeansowymi lub w kolorze khaki. Do tego dochodzą zwykłe jeansy, bądź jakieś szorty. W Hogwartcie nosi szatę lub - gdy nie chce jej się przebierać - zwykła odznakę domu, na ''stroju'', które ma na sobie.


***

Cechy charakteru
Dawniej - nieśmiała, jąkająca się dziewczynka, która bała się wyrażać swoje zdanie. A dziś? Totalne przeciwieństwo! Jest towarzyska, lubi poznawać nowe osoby... Wszystko na odwrót! Ale lepiej, gdybym to opisała dokładniej, więc zaczynamy... Tak jak wcześniej zostało napisane - jest zdecydowanie towarzyska. Lubi być w skupisku ludzi, których lubi, choć to nie oznacza, że lubi być w centrum uwagi. Jak sama określa: ''nie chcę szukać atencji czy coś''. Jeżeli już mowa o przebywaniu w towarzystwie przyjaciół to... no, musi się często hamować, ponieważ ma niewyparzony język. Czasami palnie coś, co może jej się wydawać formą żartu, natomiast drugiej osobie wydaje się, że to obraza i takie podobne, co może wywoływać kłótnie, których dziewczyna woli unikać. Na ogół jest życzliwa, choć - gdy jest taka potrzeba - potrafi być wredna. Jako była pani prefekt stara się nie łamać szkolnego regulaminu, ale nie okłamujmy się - nie zawsze to wychodzi. No ale przecież nie wszystko musi się udawać, prawda? Dobra, dalej. Akacja ma dystans do siebie, więc łatwo znosi żarty kierowane w jej stronę, nie przejmuje się hejtami etcetera. Dotrzymuje swoich obietnic, ponieważ uważa, że jak się coś zaczęło, to trzeba to również skończyć. Co by tu jeszcze dopisać... hm... Może to, że dziewczyna ceni w innych przede wszystkim szczerość i tolerancję.

***

Krewni 
Lisa Snowleaf - matka, czarodziejka czystej krwi (RP)
Felix Carter - tata, mugol (RP)

***

Ciekawostki
Różdżka:
-standardowo wyrzeźbiona,
-zrobiona z rododendronu,
-posiada rdzeń kła widłowęża,
-długość: 9 i 1/2 c,
-jest giętka.
***
***
-Należała do chóru szkolnego.
***
-Jej patronusem najprawdopodobniej będzie ryś.
***
- Jest uczulona na pyłki roślin.
***
-Lubuje się bardziej w kotach, niżeli w psach.
***
-Ma bliznę na prawej nodze, z którą się urodziła.
***
***
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Nie jest źle, nie jest zajebiście. Jedynie co mnie razi to te kolejne zdjęcie Kristiny Pimenovy jako zdjęcie postaci Tongue
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#3
Mi tam się podoba, repka dana. Big Grin
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#4
akacja platek sniegu jest w porzo
Rinocerotis
Czarodziej




Posty: 97
Tematy: 10
Sty 2017
72
Ravenclaw
#5
Tylko trochę tam ***** ten różowy, no ale każdy lubi co innego. Repka! Cool
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#6
@update
Dodano:
-jakieś ciekawostki,
-czcionka,
-''xxx'''
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
Pierwszy raz widzę różową KP i o dziwo wygląda naprawdę dobrze. Proponuję ci wyrzucić jednak te zdjęcia (domu i postaci) ze spoilerów i wstawić je normalnie.
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#8
#reffresh
Zmieniono:
-kolor karty,
-rysunek postaci,
-dodano jakieś kokardki.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#9
Różowe było znacznie ładniejsze, miało swój klimacik.
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#10
gdy zobaczylem to szare myślałem że mi się strona nie załadowała czy coś



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.