Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kano098
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Kano Sword
Miejsce urodzenia: Japonia, mała wioska nie daleko Tokyo
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Mądry, odważny, nieśmiały chłopak, który jest zamknięty w sobie. Gdy się go wkurzy jest nie uprzejmy, gniewny i pyskaty lecz w poważnych sytuacjach to on zachowuje zimną krew i potrafi walczyć i spojrzeć wrogowi w oczy. Jest miły w stosunku do nauczycieli i traktuje ich z należytym szacunkiem. W stosunku do chłopaków zachowuje się obojętnie i nijako. Z dziewczynami nie rozmawia, ponieważ się wstydzi i jest nieśmiały. Nie jest przyjacielski, ale gdy już znajdzie przyjaciela to będzie w stosunku do niego lojalny oraz gdy jego przyjaciel będzie potrzebował pomocy, on za wszelką cenę będzie starał się mu pomóc. 

Wygląd postaci: Kano jest niskim, białoskórym, szczupłym i wysportowanym chłopakiem. Wstydzi się pokazywać twarz gdyż jest ona pokryta cała pryszczami i dlatego nosi chustę i kaptur. Pod kapturem znajdziemy czarne krótkie włosy oraz skośne czarno-brązowe oczy. Nikt poza jego rodziną nie widział jego włosów ani twarzy. Nosi zawszę szaro-czarną bluzę. Nosi Jeansy oraz niebieskie adidasy.  

Historia postaci: Kano urodził się w domu 10 grudnia 2048 roku wychowywał w małej wiosce, razem ze swoją mamą tatą i dwiema siostrami. Jego rodzina nie należała do najbogatszych, ale sobie jakoś radzili. Gdy miał on 6 lat pojechał do dziadków ponieważ jego rodzice i siostry pojechali na zakupy, ale niestety zdarzył się wypadek i pociąg zderzył się z innym pociągiem. Wszyscy zginęli. Kano gdy dowiedział się tego od babci wybuchł płaczem i nagle stało coś się dziwnego. W całym domu rozległ się niesamowity huk i wszystkie okna pękły i okazało się, że to właśnie kano był sprawcą tego zdarzenia chwile, później okazało się, że jedyną szklaną rzeczą, która przetrwała to było zdjęcie, na którym znajdowała się cała jego rodzina, gdy spojrzał na to zdjęcie nagle ono zaczęło lewitować i poleciało prosto w jego kierunku. Gdy złapał to zdjęcie, odłożył je i wystraszony pobiegł do dziadków. Jego Babcia nie chciała w to uwierzyć, ale za to dziadek gdy to usłyszał zabrał go do kuchni i opowiedział mu rodzinną legendę o tym, że jego przodkowie z 18 wieku byli czarodziejami, gdy on sam to usłyszał pomyślał, że on jest czarodziejem, a dziadek powiedział, żeby nikomu o tym nie mówił. Po tych sytuacjach postanowili, że jako mają na utrzymaniu Kano wyjadą do Londynu, no i gdy miał 7 lat przeprowadzili się do Londynu.
W dniu 11 urodzin do jego domu przyleciała szaro-biała sowa z listem w dziobie, postawiła list na komodzie i odleciała. Dziadek Kano o dziwo wiedział co to za list z legendy. W liście było zawarte, że jest on czarodziejem i został przyjęty do Hogwartu czyli szkoły magii i czarodziejstwa. W liście znajdowało się też adres stacji kolejowej i numer peronu 9 i 3/4 oraz przejście na ulicę pokątną przez "Dziurawy Kocioł".
Kano razem z dziadkiem poszli do "Dziurawego Kotła" i zapytali się gdzie znajduję się przejście do ul. Pokątnej. Jakiś tajemniczy pan zaprowadził ich do przejścia i weszli na tą ulicę. Pierwsze kroki z kierowali do Olivandera po różdżkę, potem udali się po kocioł i różne rzeczy z listy do kupienia.
Po godzinie udali się na peron i okazało się, że nie ma takiego peronu, ale zobaczył kogoś jak przechodzi przez ścianę on też spróbował i się dostał na peron. Pożegnał się z dziadkiem i wsiadł do pociągu

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć mam na imię Kano Sword i pochodzę z Japonii.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Poza tym, że leży w Warszawie to nie, ponieważ mieszkam w Łodzi)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz, odkłada go na stół i uśmiecha się* Dziękuję Steve

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Z kanału TheShark
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

#1edit Poprawiłem wszystko co było wymienione w komentarzu i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Wink
#2edit Dopisałem to kilka zdań do charakteru i wyglądu i poprawiłem charakter według rad Smile
 
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Wstrzymuje podanie.
- Jeśli chłopak urodził się ma małej wiosce niedaleko Londynu to jak niby może pochodzić z Japonii?
- Skoro nie może pochodzić z Japonii to raczej Kano jako imię Brytyjczyka nie jest raczej normalne, no ale skoro rodzina pochodzi z Japonii to napisz o tym w historii. Rodzina może pochodzić, Kano tylko jeśli się tam urodził (a tak nie jest).
- Mamy aktualnie 2059 rok odjąć od tego 11 lat. Wychodzi 2048 rok.
- Magiczna moc raczej nie ukarze się gdy on tęskni, jeśli już chcesz o smutku to możesz pomyśleć o tym że moc ujawniła się gdy dowiedział się o śmierci rodziny. No i skoro jest mugolakiem i na co dzień nic tak nagle nie zawisa w powietrzu to chyba nie przeszedłby obojętnie obok lewitującego zdjęcia?
- Eeem, ŻE CO?! Hagrid?! On już pewnie nie żyje. Człowieku to nie jest możliwe, co najwyżej w liście mogą być zawarte informacje kim jest i wyjaśnienia. ALE NIE HAGRID!
- Pełno błędów ortograficznych.

Trzy dni i trzy szanse na poprawę podania
Kano098
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2017
0
#3
Poprawiłem Smile
Kano098
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2017
0
#4
poprawiłem
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#5
2 szanse i 2 dni
- Ostatnim razem nie wspomniałam ci iż masz za mało zdań w cechach charakteru i wyglądzie. Minimum 5 zdań. Ale w charakterze podaj jakieś przykłady kiedy jest np. miły. albo dla kogo.
Kano098
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2017
0
#6
Zmieniłem i poprawiłem według rad Smile
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#7
Akceptuje!
Twój nowy dom to...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.