Witaj!

[Ucz1] Laurence Sprouse
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#1
[Obrazek: D47O4L5.png]
Czarodziejka pół krwi, jak później się dowiadujemy, z włoskimi korzeniami, urodzona 9 sierpnia w Szpitalu Świętego Munga, dosłownie kilka minut przed swoją młodszą siostrą, Nalean. Oby dwie dziewczyny zostały przydzielone do domu Salazara Slytherina. W czasie roku szkolnego zamieszkują dormitorium swojego domu, a podczas wakacji przyjeżdżają do swojej rezydencji w Ottery St. Catchpole.

[Obrazek: source.gif]


FOTO
[Obrazek: tumblr_o9wwzvle5o1vnevlio1_250.gif]


ASPETTO
Przeczesałam ręką włosy i postanowiłam po raz ostatni spojrzeć na moje odbicie w lustrze. Jednak tym razem nie było to zwykłe, przelotne spojrzenie. Postanowiłam przyjrzeć się sobie bardziej. Głębiej. Analizując każdy, chociażby najdrobniejszy szczegół mojego wyglądy zewnętrznego. Nie wiem czemu to zrobiłam. Wewnętrzna Potrzeba. Grymas. Może kiedyś mi się to przyda. Zacznę od sylwetki, postawy. W końcu od ogółu do szczegółu, prawda? Na pierwszy rzut oka mała, chuda dziewczynka. Za chuda. Przynajmniej ja tak uważam. Moja waga mówi sama za siebie. 40 kilogramów. Chociaż w sumie nie jest tak źle. To tylko 5 kilogramów niedowagi. Na swój wzrost nigdy nie narzekałam. Ludzie też nie mówią, że jestem jakaś tam za niska. Zawsze chciałam mieć wysportowaną sylwetkę. Marzę, aby dostać się do drużyny Quidditcha. To chyba dlatego zawsze tak narzekam na swoją wagę. Albo i nie? Cały czas mam w planach, aby przytyć. Nigdy nie wychodzi. Hmm... Może to i dobrze? Lepiej być za chudą, niż za grubą. Moje włosy... Moje piękne złote włosy... Nie. Nie są piękne. Złote też nie. Są upierdliwe. Puszą się, kołtunią. Ostatnio zaczęłam je częściej spinać, pleść warkocze. Chociaż jeśli bym miała je wymienić na inne to nigdy bym nie przystała na tę propozycję. Meh. Widocznie tak już mam. Nigdy nie doceniam tego co mam. A cera? Właśnie, jaka jest właściwie moja cera? Kiedyś usłyszałam, że wyglądam strasznie blado. Pytali się mnie czy coś jadłam, czy nie jest mi słabo. Jak tak teraz patrzę to im się nie dziwię. Wyglądam jak biała ściana. Chyba muszę przyswoić trochę witaminki D ze słońca. Może mi pomoże i nie będzie aż tak widać jak się czerwienię. Hmm... Co by tu jeszcze... Owalna twarz, wydatne kości policzkowe, pełne, bladoróżowe usta i zgrabny, lecz lekko zadarty nosek. Spojrzałam prosto w swoje oczy. Zdecydowanie dominowały na mojej delikatnej twarzyczce. Duże i wyraziste. W ich jasnym odcieniu błękitu można było niemal utonąć. Jednak głębokie, a za razem jadowite spojrzenie trzymało ludzi na bezpieczną odległość. Niektórzy mnie opisują jako oazę spokoju. Inni mówią, że nie warto do mnie podchodzić i zaczynać rozmowy, bo potrafię zabić samym wzrokiem... Ale jaka jest prawda?

LE CARATTERISTICHE
Ludzie mówią różne rzeczy. Zarówno te dobre, jak i te złe. Lubią oceniać, poniżać... Nasuwa się pytanie, dlaczego? Dla zabawy? Nie. Żeby się dowartościować. Sami są rozdarci wewnętrznie, więc szukają pocieszenia w takich sytuacjach. Pewnie część z was teraz pewnie powie "Hej! Przecież ja taki nie jestem!" Tak. Jasne. Jak przyjdzie co do czego, to nagle nikt nie jest wredny. Skąd tyle wiem? Tak. Też kiedyś taka byłam. Wredna. Złośliwa. Najchętniej zwyzywałabym każdego, chociażby za to, że egzystuje. Jednak nastało w moim życiu pewne przebudzenie. Wewnętrzna analiza. Zmiana środowiska? Te parę sytuacji, niby nic nie znaczących, zmieniły wszystko. A więc jaką jestem teraz? Pomocna? Jak mi się chcę to czasem komuś tam pomogę. Jednak nie nazwałabym siebie jakąś tam super pomocną. Dobroduszna? Nie wiem... Może. Roztropna? Cierpliwa? Tak. Zdecydowanie tak. Nie wiem jakie jeszcze nowe cechy nabyłam, ale za to wiem jakie pozostały... Pozostała. Jedna. Ambicja. W końcu po trupach do celu, prawda? Hmm... Zatem skoro tak się zmieniłam to czemu czuję pustkę? Czemu tak negatywnie postrzegam świat? Brakuje mi dawnej mnie? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi... Cholerny pesymizm.

[Obrazek: hDb6F3B.gif]


STORIA





FAMIGLIA

†Jacob Sprouse- dziadek od strony ojca
†Sophia Sprouse- babcia od strony ojca
†Matthiew Artice- dziadek od strony matki
†Emily Artice- babcia od strony matki
†Jordan Sprouse- ojciec
†Rose Sprouse- matka
Nalean Sprouse- siostra *klik*



RELAZONI

[Obrazek: tumblr_nkysi95QrX1u4oosgo1_500.gif]

Nalean Sprouse [ryashu]- Moja kochana siostrzyczka, zawsze mogę na tobie polegać! Jesteś niezastąpiona w wielu sprawach. Wspierasz mnie i pomagasz. Jestem ci wdzięczna, że przy mnie jesteś.

Carl Fox [TestingNow]- Co prawda poznaliśmy się w bardzo dziwny sposób, ale mimo wszystko cię lubię. Ostatnio bardzo mi pomagasz i mam nadzieję, że niedługo się spotkamy...

Richard Westwood [KociNinja]- Chłopak dziewczęcych marzeń? Nic bardziej mylnego! Nasz związek był największym błędem w moim krótkim, trzynastoletnim życiu. Okazałeś się zwykłym dupkiem i ignorantem. Życzę ci wszystkiego najgorszego.

Anthony Riannon [Anthony]- Idiota bez garści rozumu. Ja rozumiem, że wiedziesz nudne życie w Hogwarcie, nie masz przyjaciół ani nikogo tego typu, ale żeby kogoś porwać? Całe szczęście, że dostałeś nauczkę. Mam nadzieję, że więcej się nie spotkamy.

Jacob Laighing-Coffin [JustAPolishMan]- Świrnięty koleś. Uważam, że jesteś nieodpowiedzialny i powinieneś bardziej nad sobą panować. Inaczej możesz tego bardzo pożałować...

Leopold Invgar [Temohpab]- Kolejny dziwny, ale zarazem zabawny chłopczyk. Chyba masz się ku mojej siostrze, więc mam dla ciebie małe ostrzeżenie. Spróbuj ją skrzywdzić mój drogi, a nie ręcze za siebie!

Carlos Foster [_QonCam_]- Ojoj Carlos... Jesteś mega dziwny i nie rozumiem cię w wielu sprawach, ale to z tobą są najlepsze odpały! Hahah, kiedy next?

Awery Dragowicz [LeniwiecHere]- Siema prefekt! Jakiś randomowy ziomek z ciebie, ale i tak spoko.


Adrien Cooper [Anonek]- W dobrym znaczeniu mega powalony ziomeczek. Fajnie się z tobą gada i wygłupia. Kiedyś tam uratowałeś mnie przed napaścią Jacoba, więc plus 5 do znajomości.

Alexander Kenway [Pieseuuu]- Co prawda niedawno się poznaliśmy, ale wydajesz się być spoko gościem. Przyjemnie się z tobą rozmawia i chętnie poznam cię lepiej.

Finn Granth [nieksiakuwa_]- Bardzo przystojny chłopczyk, ale nie w moim typie. Mam nadzieję, że dostałeś nauczkę za ostatnią akcję.

Cindy Jalywall [xDemii]- Jesteś z charakteru bardzo podobna do Angeliny, więc na samym starcie masz plusowe punkciki. Pamiętam naszą ostatnią akcję.. Musimy to powtórzyć!

[Obrazek: source.gif]

Waverly Medvetsky [Meursing]- Byłam na początku negatywnie do ciebie nastawiona. Zwyzywałam cię trochę z Nalean, za co mi głupio, ale na szczęście później wszystko się ułożyło. Dawno cię nie widziałam i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Veronica Henderson [Werciaa]- Nienawidzę cię kobieto! Co prawda zostałaś wyrzucona, ale cały czas mam przed oczyma twój krzywy ryj...

Ethan Dragovich [Xardas]- Hmm... Ethan? Co ja mogę o tobie powiedzieć? Mówisz, że się przyjaźnimy, ale szczerze mówiąc nie wiem co z tego wyjdzie. Nie znam cię zbyt dobrze, mimo iż czasem sobie pogadamy.

Ambrose Parker [Tlenusss]- Ambrose głupek! Hahah.. Żartuję przecież. Uważam, że powinniśmy się lepiej poznać. Widzę, że trzymasz się z Angie i Cindy więc na pewno musisz być pozytywną osóbką.

[Obrazek: source.gif]

Angelina Shay [xjulkanulka]- Mega sympatyczna! Co prawda nie znamy się zbyt długo, ale uważam że jesteś osobą godną zaufania i bardzo miło mi się z tobą spędza czas. Mam nadzieję, że będzie to przyjaźń na dłuższą metę.


BACCHETTA MAGICA
Różdżka wykonana jest z grabu, jest sprężysta i ma rdzeń z rogu dwurożca. Różdżki tego typu wybierają czarodziei o czystych sercach i pogodnym uosobieniu, pragnących posiadać przyjaciół w każdym człowieku. Hojnych, szczodrych, którzy tworzą relacje aż do końca życia. Mity i legendy twierdzą, że rdzeń traci swoje właściwości magiczne wraz z utratą dziewictwa przez użytkownika. Jej długość to 13,5 cala.


[Obrazek: 2gtxhjt.jpg]

FATTI INTERESSANTI
>Gdy dowiedziała się, że ma włoskie korzenie, nauczyła się mówić biegle po włosku
>Umie bardzo dobrze tańczyć, jednak nikt o tym nie wie
>Głos *klik*
>Uwielbia jedzenie
>Ma własną miotłę
>Bardzo chciałaby grać w drużynie Quidditcha

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...280&h=1280]
ryashu
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 1
Wrz 2017
13
Slytherin
#2
Pięknie ci wyszła ta postać ajj!!! ???
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#3
Ile tu jest tych fanek sprouse'ów ja się pytam
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#4
George napisał(a): (15.09.2017 11:10)Ile tu jest tych fanek sprouse'ów ja się pytam

Idk XD
Adore
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 2
Mar 2017
30
#5
Najwyraźniej dużo. Jughead Heart Karta też oczywiście superowa, repka
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#6
@Aktualizacja
Dodałam parę relacji i ciekawostek.
Poprawiłam estetykę karty.

Napisałam na nowo charakter i wygląd.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#7
Rzetelna karta. Starannie zrobiona. Tylko ta Laurence lubi na dwa fronty skakać...
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#8
@Aktualizacja
Dodałam relacje.
Zmieniłam głos postaci.
Dodałam rodzinę adopcyjną.
xjulkanulka
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 5
Sie 2017
83
Slytherin
#9
Śliczniusia karta! Czekam na historię, na pewno będzie mega. I ta relacja z Angelina.. mm. Heart
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#10
Ano fajna karcioszka, repeczka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.