Witaj!

Podanie na Psychologa
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Alexandra Wolf
Wiek: 29 lat
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Szkolny psycholog
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Uważam, iż jestem osobą nadającą się na tą posadę, gdyż potrafię szybko nawiązywać kontakty z ludźmi. Staram się zgłębiać wiedzę o ludzkich charakterach, a nie ma nic ciekawszego i różnorodniejszego niż psychika młodzieży. To właśnie przeżywane w tym okresie zawirowania najbardziej ją kształtują, najłatwiej wtedy o urazy bądź zepsucie. Rzecz jasna uczniowie mogliby znaleźć we mnie oparcie też w innych sytuacjach. Sądzę, że jestem przyjazną, odpowiedzialną i otwartą na drugiego człowieka, a mimo wszystko stanowczą osobą. Z tego powodu myślę, że psycholog w Hogwarcie potrzebny jest od zaraz oraz że moja kandydatura powinna zostać rozważona.
[OOC]
Nick w grze: AlexiTheWolfie
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Doświadczenia w odgrywaniu na serwerze RP nauczyciela ani psychologa nie mam.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Jak zaznaczyłam wcześniej, w wieku szkolnym psychika człowieka bardzo się zmienia. Gracze odgrywają to w różny sposób: swego czasu nastąpiła np. fala zarówno udanych, jak i nieudanych prób samobójczych (w dużej części bez większych uzasadnień). Przed takim brakiem pomysłowości pragnę graczy zatrzymać. Jest mnóstwo ciekawych sposobów na prezentowanie naszej postaci, odzwierciedlanie jej uczuć bądź problemów grą. Wiem, że mogło zabrzmieć to tak, jakbym zamierzała IC zachęcać do cięcia się czy wieszania w toaletach, jednak nic bardziej mylnego! Jako iż sama trochę interesuję się ludzką psychiką myślę, że mogłabym zaproponować im inne ścieżki. Problemu nie widzę również w tym, że w Hogwarcie już sporo czasu mnie nie było - wraz z moją postacią wkręcałabym się w atmosferę i starała zgłębić problemy. Jest to moje pierwsze konto i pragnę je w jakiś sposób rozwinąć. Nie mogę obiecać, że na posadzie zostanę przez rok (bądź kilka lat) OOC, co z pewnością byłoby wygodniejsze, ale w przypadku przyjęcia postaram się bardziej zaangażować w ostatnio nieco przeze mnie zaniedbaną rozgrywkę.

Nazwa skype: Zdaje mi się, że dyrekcja posiada. W razie potrzeby podam
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zglosic sie na rozmowe kwalifikacyjna
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#3
Zgłoś sie na discordzie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.