Witaj!

[Ucz1] Jessi Harris
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#1
[Obrazek: Pn4QYML.png]
Data urodzenia:
24 lutego 2050

Czystość krwi:
100%

Miejsce urodzenia:
Londyn

Aktualne miejsce zamieszkania:
Dolina Godryka, dom Harrisów,

Dom:
[Obrazek: E7zFfPf.png]
Jessi jest chłopakiem o chudej posturze ciała, posiada długie, farbowane włosy koloru blond. Posiada smukłą twarz i wielkie niebieskie oczy, przypominające szafiry, a także zgrabny nos i stosunkowo krótkie, ale zarazem i dość wąskie, usta. Z powodu w/w atrybutów często nietrudno pomylić go można z przedstawicielką płci pięknej. Dodatkowo nie jest wysoki - większość jego rówieśników jest od niego wyższa o głowę.
Ubiera on zwykle zielonkawy sweter, jeansy i swoje ulubione błękitne, sznurowane buty z białą podeszwą. W Hogwarcie ubiera szary sweter, wzbogacony o barwy jego magicznego domu, jednak resztę powyższej części garderoby nosi także w tym wydaniu.
[Obrazek: MKDokOy.gif]
[Obrazek: Ziq0Eug.png]

O młodym Harrisie nie można powiedzieć że jest osobą śmiałą - zwykle trudno mu rozmawiać z innymi otwarcie, co sprawia że nie posiada wielu przyjaciół, co, skrycie, chciałby zmienić. Ze względu na ostatnie wydarzenia nabiera jednak śmiałości w wręcz zastraszającym tempie. Mimo to lubi spędzać czas z poznanymi i zaprzyjaźnionymi osobami - z przybranym ojcem spędza właściwie większość jego czasu gdy tylko może, a z kolegami w Hogwarcie przybywa również gdy tylko może, oraz gdy towarzystwo mu pasuje. Również kocha wręcz być przy swoim Kugucharze - Lorcanie.
Jest on dzieckiem ciekawskim - lubi dowiadywać się nowych informacji i poznawać nowe miejsca lub ludzi. Mimo że nie dysponuje wielką wiedzą chciałby ją kiedyś posiąść.
Jest także osobą tolerancyjną, oraz uważa że nie powinno się obrażać półkrwistych, mugoli czy charłaków, ale też osób odmiennych pod względem religii.

[Obrazek: NFHV7sO.png]
Wczesne Dzieciństwo


Hogwart

[Obrazek: 9hxP8r0.png]
Biologiczna

[Obrazek: UWPohU1.png]
 Ethan Harris Bardzo dobry człowiek... Naprawdę mu ufam i kocham jak ojca, mimo to wiem i czuję że faworyzuje | Mike12

Eleonora Dregovich
- Poznałem ją w Hogsmeade, niedługo po tym jak zostawiła mnie mama. Od dawna jej nie widziałem. | Allia

Max Polanowski - Sympatyczny człowiek. Poznałem go zaraz przed początkiem nauki w Hogwarcie. Gdyby nie on możliwe że nie zdążyłbym znaleźć się w szkole przed rozpoczęciem roku... | Endik

Grzegorz HarrisWujek. Nie znam go za dobrze ale jest bardzo miły! Ostatnio wysłał mi do Hogwartu miotłę! Dodatkowo dał mi chyba najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem na wigilię, jednak w szczegóły nie wejdę... | Leaner999

Leonard Harris - Kuzyn, niezbyt sympatyczny i miły... Kiedy odwiedzał nas w domu zniknęło mi kilka rzeczy... W tym telewizor... Swoją drogą - skąd on ma tą krowę?! | MalyDzieciak

Michael Wright - Nauczyciel ONMS. Ciekawa osoba, zdecydowanie mnie lubi jako ucznia, ale czasem jego zachowania są nazbyt ekscentryczne. Mimo to też go szanuję i lubię. | Misieq26
Cora Jallywall Moja pierwsza przyjaciółka. Bardzo ją lubię, ale ostatnio widzimy się coraz rzadziej. | Zdemaskowana

Arsene Riannon - Nie znam go dobrze, ale pomógł mi ocalić włosy... Wydaje się godny zaufania. | Will37

Alexander Kenway HarrisTO NAJGORSZA ISTOTA NA ŚWIECIE! Niby jest moim przyszywanym bratem, ale... On chciał zabić Lorcana, zabić mnie... Nie cierpię go. Kiedyś się zemszczę... Gdyby nie tata już bym to zrobił. | Pieseuuu
Rafael Granth Krukon, którego poznałem na igrzyskach Quidditcha, w wakacje. Bardzo sympatyczny i inteligentny. Pomógł mi też nauczyć się Expelliarmusa jak i paru innych zaklęć ze starszych roczników. | Rafael

Stephan Charms - Poznałem go gdy sprzątał za pieniądze dom Ethana, w wakacje. Polubiłem go, ale ostatnio gdy się widzimy spotyka często inne osoby z którymi woli rozmawiać... | Leaner999

Kanalike Ende Przyjazny krukon... Ale czemu przytula mnie zawsze gdy tylko mnie zauważy? | Kanalik

Matthias Riannon - Przyjazny krukon, na lekcjach jest dość aktywny ale i trochę nazbyt lubi się chwalić | Apollo
Laurence Sprouse - Poznałem ją na urodzinach Cory, lecz później spotkałem ją dopiero w Hogwarcie. Tam zaczęła zachowywać się wobec mnie aż nazbyt przyjaźnie... Bycie przytulanym i mizianym po włosach przed Wielką Salą nie było najlepszym przeżyciem w Hogwarcie... Ostatnio jednak nie wiem co się z nią dzieje. Od dawna jej nie widziałem. | yushiko

Nalean Sprouse Bliźniaczka Laurence, którą poznałem wtedy co Laurence... Ona jednak chyba mnie nie lubi... Pomagała nawet ściąć mi włosy... | ryashu

Carlos Riannon Chłopak poznany w Hogwarcie. Wydaje się sympatyczny jak i gotowy stanąć w mojej obronie, jednak wydaje się również żyć w nieco odległym świecie, jakby przy początkowych fazach jakiejś choroby psychicznej. | _QonCam_

Noémi Margel Nie nazwałbym jej arcywrogiem, jednak... Nie darzę jej sympatią. Można powiedzieć że się jej boję od kiedy chciała obciąć moje włosy uprzednio mnie porywając. Nie widuję jej często i mam nadzieję że ten stan rzeczy szybko się nie zmieni. | yushiko

Evan Riannon - Ostatnio poznałem go na lekcjach, chyba się zaprzyjaźniliśmy. Dziwię się że jest ze Slytherinu - widząc jego zachowanie widziałbym go ze mną w jednym domu | _Dropsik_
 Nathaniel Granth Poznałem go gdy chciał podzielić się ze mną swoimi cukierkami w dormitorium, na początku roku. Dobry kolega, chociaż rzadko rozmawiamy po lekcjach, niemniej to też się co jakiś czas zdarzy. Właściwie... Ostatnio nie widziałem go ani razu, a chodzą słuchy że wyjechał razem z ojcem - Danielem. | xKrokolTV

Nel Kazakov Jest nieco zbyt ekscentryczną dziewczyną, również reprezentującą Hufflepuff... Jej wady jak właśnie ekscentryzm czy lekka głupawość czynią ją na swój sposób uroczą... | derpy

Lorcan - Moje kochane zwierzątko, mój Kuguchar. Długo wymyślałem mu imię ale... Lorcan mu się spodobało. Poznałem go dawno ale długo go nie widziałem. | Habciak
[Obrazek: exsLeau.png]


[Obrazek: QSvKaep.png]

"Latający Holender to ja!"
~~~~
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#2
cudo!! (po znajomości, pamiętaj)
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
A co Nicodem żyje?
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#4
Matthew10 napisał(a): (26.11.2017 02:04)A co Nicodem żyje?

No przecież umarł.

Btw. Gdzie jest zmarły kuzyn Ethana - Aron? (Nie Aaron)
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#5
Kurde musiałem coś w genealogicznym pominąć. Dzięki

EDIT: Ale Aron i tak był niekanonicznym ścierewkiem
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
@up
Potwierdzam!
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#7
@Ref.
Zmiana narracji w relacjach
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#8
"Gdy jeszcze był bezdomnym" xd oczywiście repa
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#9
Niech ci będzie dam tę rępkę... Ale wiedz, że ona jest po prostu po znajomości Smile 
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#10
Przykre
"Latający Holender to ja!"
~~~~



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.