Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Visitor
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2017
10
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: David Riannon
Wiek: 27 lat
Miejsce urodzenia: Francja, Paryż.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Astronomii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała w godzinach wieczornych przyleciała sowa z listem w dziobie.Rzuciła go na biurko dyrektora, a następnie odleciała.Wyciągając list z koperty można ujrzeć zapisaną kartkę w kilka zdań.**
Szanowna dyrekcjo,
Dowiadując się, że jest dostępna posada Nauczyciela Astronomii zaciekawiło mnie to.Znam podstawy astronomi, oczywiście nie chodzi mi o to, że Ziemia i inne planety krążą w ogół Słońca.Według mnie Astronomia powinna mieć lekcje teoretyczne i praktyczne.Mam zamiar nauczać młodzież podstaw Astronomii, a w klasie siódmej jej rozszerzone tematy.Mam bardzo dużo pomysłów na prowadzenie zajęć, ale to czy mnie przyjmiecie zależy już od was.Posiadam nawet doświadczenie pracowania z młodzieżą, a nawet mogę mieć dobre stosunki z nią.Mam nadzieje, że pan pozytywnie rozpatrzy mój list.
Z wyrazami szacunku,
David Riannon
Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
OWUTEMY - Zadowalający 
[OOC]
Nick w grze: Visitor
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie za bardzo.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* 
Posiadam jakiś tam czas, który mogę przeznaczyć na naukę uczniaków w Hogwarcie i pomaganie kadrze w niektórych sytuacjach.Posiadam jakiś czas już staż na serwerze - 1 rok i 3 miesiące.Pomijając fakt, że uczyć łatwo nie jest to pomimo to spróbuję swoich sił jak inni to robili, przykładem jest osoba co kilka godzin temu (kiedy to odczyta ktoś z dyrekcji będzie pewnie kilka dni).Nie piszę, że ja powinienem, ale oczywiście to jest wasza decyzja. 
Nazwa Skype: Mogę podać na PW modnowi lub mokremu.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
do rozmowy z modnem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.