Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
LocCapo
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2018
2
#1
Imię i nazwisko: Quincy Jenkins
Miejsce urodzenia: Watford, Anglia
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Quincy jest wychowany "starymi" metodami, jego rodzice wszczepili mu nienawiść do mugoli. Potrafi być dość uparty, oczywiście tylko w swojej sprawie. Często lubi szukać bujek oraz szwędać się w różne dziwne miejsca. 
Wygląd postaci: Młody czarnuszek o dość atletycznej budowie ciała, dość niski. Na głowie krótkie czarne dredy, ma oczy koloru brązowego. Chodzi dość "luźno" ubrany.
Historia postaci: Urodzony jedenastego lipca, w domowych warunkach z pomocą medyka. Gdy Quincy zaczął mówić i chodzić rodzice zaczęli mu wszczepiać oraz wywyższać ich wyższość krwi. Przez parę pierwszych lat Quincy wykazywał objawy typowego charłaka, matka zaczęła się martwić o syna, natomiast ojciec zabrał paru letniego Qunciego na lot wraz z nim. Ojciec zatrzymał się gwałtownie, z tego powodu kilkunastoletni Quincy spadł, po czym odbił się od ziemi nie robiąc sobie krzywdy. Jego rodzice byli ucieszeni tą nowiną. Po paru latach zrozumiał co jego czystość krwi znaczy, dzięki czemu zainteresował się historią magii. Przez większość swojego wolnego czasu zaczytywał się w księgach historii magi, albo po czasie kiedy jego ojciec zafundował mu pierwszą miotłę, również lataniem oraz od czasu do czasu pogrywał w gargulki. W dzień swoich jedenastych urodzin dostał list z Hogwartu, nie był tym faktem zdziwiony jego rodzice dużo opowiadali mu o tym miejscu, był jedynie ciekawy jak tam będzie. Przed końcem wakacji udał się wraz z matką na ulicę Pokątną po swoje akcesoria szkolne. W dniu pierwszego września udał się wraz z rodzicami na peron 9 i 3/4, po pożegnaniu z rodzicami, wsiadł do pociągu, machając w stronę matki oraz ojca, coraz bardziej tracąc ich z widoku przez przemieszczający się pociąg, i tym zacząć swoją szkołę.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Quincy Jenkins *spojrzał chłodno w kierunku chłopca*
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Warszawa)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki, nie jestem głodny *spojrzał z obrzydzeniem w stronę miski*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem czegoś związanego z Harrym Potterem.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
LocCapo
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2018
2
#2
Jeszcze obiło mi się o uszy że 100% mogą mieć tylko istniejące rody, czy to prawda? [Jak coś mogę zmienić]
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#3
LocCapo napisał(a): (19.03.2018 02:39)Jeszcze obiło mi się o uszy że 100% mogą mieć tylko istniejące rody, czy to prawda? [Jak coś mogę zmienić]
Tak, to prawda.
LocCapo
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2018
2
#4
Poprawiony status krwi.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#5
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.