Archiwum Hapel.pl
[M] The Walking Dead - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Kosz (https://archiwum.hapel.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: [M] The Walking Dead (/thread-10209.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: [M] The Walking Dead - danpa030700 - 26.08.2016

Nie ciekawie, fakt. Ja bym proponował w okolice Portland. Pozatym Georgia jest blisko Teksasu. Zdajesz sobie sprawę ,że tam będzie trupów więcej prawda? Ja bym pojechał w stronę północy.
Może gdybyśmy pojechali gdzieś gdzie jest śnieg, szwendacze by zamarzły?

**Powiedział to dość bez energii, ale było widać ,że zależy mu na tym by przetrwali**


RE: [M] The Walking Dead - Mikowskyy - 26.08.2016

*spojrzał na niego* Coś tu jest? Jakaś inna mapa? *spojrzał na swoją i pokazał na zaznaczone kółkiem góry* Albo tu pojedziemy tam są pewnie ośrodki.



RE: [M] The Walking Dead - danpa030700 - 26.08.2016

Poszukam na strychu, Góry to nawet dobry pomysł, jak się nazywają? Bo mam jeden z domków w górach. **Powiedział już wchodząc na strych**


RE: [M] The Walking Dead - Daniel - 26.08.2016

Daniel
Mężczyźni związali Nathana przy drzewie, wsiedli do auta i odjechali w kierunku Florydy.



RE: [M] The Walking Dead - Mikowskyy - 26.08.2016

*sprawdził nazwę gór a następnie poszedł do niego* Góry Skaliste Z nazwy wynika.Widze też sporo bocznych dróg.


RE: [M] The Walking Dead - danpa030700 - 26.08.2016

**Z strychu wyjął mapę, którą rozwinął i położył na stoł.
Widzisz ten punkt? **Pokazał palcem**
Tutaj mam mój dom, zdaje się ,że są to góry montana, kupiłem go jakieś 5 lat temu, wiesz taki domek na ferie
Góry montana są wyżej położone, przynajmniej tak mi się wydaję, bo jak podjeżdzałem samochodem pod dom to zawsze widok był piękny na las i pobliskie drogi. Myślę że tam byłoby lepiej, chyba ,że kogoś znasz z gór skalistych?


RE: [M] The Walking Dead - Daniello26 - 26.08.2016

**Cleo dostała sms. Kiedy będziesz córuś? Trzymaj się!**
Zapomniałam, dobra to gdzie to było? *przewineła do poprzedniej wiadomości*
A no tak, Idaho. *powiedziała do siebie*
**Szwendacze zaczeli iść w stronę samochodu**
*Cleo włączyła samochód, po czym szybko wykierowała, uciekając tym sposobem na drogę 56*


RE: [M] The Walking Dead - Mikowskyy - 26.08.2016

Mam tam dziadków ale nie wiem czy przeżyli ale będzie lepiej na góry Montana. Chodźmy na dół zaznaczymy na mojej ponieważ jadąc jednym samochodem zostawimy cenny łup dla innych ludzi.*zszedł powoli na dół*Jeszcze dziś musimy wyjechać.Wiesz gdzie można zdobyć broń lepszą od tej siekierki?



RE: [M] The Walking Dead - danpa030700 - 26.08.2016

Dobra. Jeszcze zostawmy otwarte drzwi na rozcież i kartkę z podpisem ''Na stole jest mapa, tam jedziemy''. Gratulacje, jak coś nie pyknie w górach tutaj wrócimy. Ale niech będzie już ta mapa, tylko mam nadzieję ,że żaden psychol nie przyjdzie tutaj i nie pojedzie za nami.
*Zszedł nieśpiesznie na dół*
Którym samochodem jedziemy?
Moim niebieskim Jeep'em czy twoim samochodem?
**Zapytał niepewnie**


RE: [M] The Walking Dead - eryksuper - 26.08.2016

Nathan

*Usiadł sobie na trawie, po czym nacierał nogę o lewego buta aż w końcu, z niego wypadł mały nóz, i przeturlał nogą aż do rąk. Złapał nóż nogami z trudnością i przekierował na ręce. W jednej ręce trzymał owe narzędzie i zaczął ciąć, co zajęło mu dużo czasu, ale starał się być cicho. Gdy zauważył dwóch szwendaczy idących w jego stronę, chłopak szybciej zaczął ciąć nożem sznury, aż w końcu przeciął je i postanowił wrócić po swój motor. Gdy po wędrówce w końcu go odnalazł wszedł na niego, biorąc pokrowiec na maczete, i pojechał w stronę Georgi nie rzucając się w oczy, aż w końcu był w jakiś sklepach.* **Jechał on drogami prowadzącymi do Idaho, przez co lekko zabłądził** *W końcu dojechała do jakieś stacji, i nadal jedzie przed siebie. Zauważył on przewalone samochody na autostradzie, oraz założył kaptur i chuste, zatrzymał się przy tym zjawisku, wyciągając maczetę z poszewki na motorze* Co tu się stało?