Archiwum Hapel.pl
[APELACJA] Victor - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Out of Character (https://archiwum.hapel.pl/forum-7.html)
+--- Dział: Apelacje (https://archiwum.hapel.pl/forum-99.html)
+---- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-213.html)
+---- Wątek: [APELACJA] Victor (/thread-10254.html)



[APELACJA] Victor - therafal10h - 24.08.2016

Osoba nakładająca karę: em411
Powód nałożenia kary: Bug Abusing [SS> CLICK! ]
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji: Sytuacja Wygląda następująco że Gracz Pusieł podał mi akcje *Szuka Muszelki* i zacząłem tak szuka i szukać znajdowałem sykle Glony i inne rupiecie kiedy znalazłem te sykle chciałem je wymienic na Galeony i tak patrze że pokazuje ,że nie mam sykli a miałem trochę [24 razem z koleżanką szukałem muszelek], poczym podszedłem do baru żeby proszki fiu kupić ale też nie mogłem, no to podszedłem do ruletki i wpisałem ./ruletka wpłać [trzymając Sykle oczywiście] no i poszła maszyna w ruch [ Click ] Poczym Pokazałem sposób Reset Aka Zamaskowany
Kiedy już doszedłem do okazałej sumki 15-17k przestałem robić i pokazałem jak to sie robi zamaskowanemu.
Potem spytał się czy da się zrobić szybciej żeby powtarzało sekwencje ruchów klawiatury "T" "Up" "Enter" [bo tylko trzeba było zrobić, Więc mu zrobiłem i tak nabijał.
Po Jakimś czasie kiedy moja postać siedziała w szkole i zamaskowany nabijał pomyślałem że będzie mi przelewał codziennie po 500k [Click (Piątek)19.sierpień.2016]
Argumentacja:
Chciałbym napisać że przyznaję się że dodawałem sobie żetony tymi syklami [ ScreenShot 1 Screen Shot 2 Screen Shot 3 ] oraz do stworzenia takowego bota który powtarza Daną sekwencje [ Dane ]
Na dole jest spis osób które mogą być w to zamieszane i które wzięły odemnie Galeony


Jak Zauważyłem administracja dodała tabele kar i chciałem sie do niej odnieść że to było moje pierwsze wykroczenie Zacytuje pewne fragmenty:

F.Bug Abusing
"a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni."

F.Boty
"a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni."

Dlatego wiadomo powinien dostać bana na 2 tygodnie [14Dni], w tym zastosuje podkreślenie i ponownie powtórzę że to był mój pierwszy przypadek którego nie powtórzę jakby kara została zmieniona na te 2 tygodnie.




Jeśli Opis i argumentacja przekonała Administracje to prosił bym o zmienie kary Perm na tym czasowy Ban [2Tygodnie]


 Prosiłbym żeby tylko administracja się udzielała pod tym tematem
Dziękuje.



RE: [APELACJA] Victor - therafal10h - 25.08.2016

@Refresh
chciałbym żeby gracz zamaskowany nie kopiował mojej treści. Dziękuje


RE: [APELACJA] Victor - Ceril - 25.08.2016

Nie obchodzi mnie to czy dostanę teraz +437579327 za mini moding, ale chciałbym Ci coś powiedzieć. Tabela kar została wprowadzona po twoim banie, więc nie masz co się o to ubiegać. Pozdrawiam i tylko czekam na kidmoda co da mi ileś za mini-modding

//Pecie: Ładnie opisane. @Up Prawo nie działa wstecz.
Ps. Nie udzielaj się w apelacjach innych, jeżeli nie jesteś z nimi powiązany.



RE: [APELACJA] Victor - Deleted - 26.08.2016

Jakże wskazane jest odświeżanie apelacji, od której zależy Twoja gra na serwerze, co dwadzieścia cztery godziny,  w taki sposób jakby to był wątek z ogłoszeniami o szukanie członków rodziny. Czekaj cierpliwie i nie przypominaj się uporczywie. Twoja apelacja nie zostanie pominięta.

Jeśli o mnie chodzi, to proponuję trzytygodniowego bana, wraz z kasacją wszystkich pieniędzy (tych zarobionych legalnie lub nie), a także permanentną blokadę na gry hazardowe.

PS Tabela kar została wprowadzona jeszcze przed Twoim banem, więc może być ewentualnie propozycją zmniejszenia kary, a nie punktem odwołania do niej. Swoją drogą, miesięczny ban byłby pewnie dobrą nauczką.



RE: [APELACJA] Victor - em411 - 26.08.2016

Jak masz zamiar odpracować szkody wyrządzane serwerowi swoim postępowaniem?


RE: [APELACJA] Victor - therafal10h - 26.08.2016

Zbytnio nie wiem jakbym mógł odpracować to co wyrządziłem na serwerze ale chciałbym osobiście przeprosić za próbę zdobycia łatwego majątku oraz wywyższania nad graczami moim nielegalnie zdobytym majątkiem.


RE: [APELACJA] Victor - therafal10h - 02.09.2016

@Refresh


RE: [APELACJA] Victor - Deleted - 08.09.2016

Otrzymujesz unbana.


Zadecydowaliśmy, że Twoja postać traci wszystkie pieniądze, zarówno te uzyskane z winy błędu gry, jak i te legalnie zarobione. W in charcter powodem utraty, była gra va bank w ruletkę i sromotna przegrana.

Jesteś także objęty trzymiesięcznym (do 8 grudnia) zakazem uczestnictwa w skryptowych grach hazardowych, nawet jakbyś miał wygrać tylko jednego knuta.

Zamykam i przenoszę.