Archiwum Hapel.pl
[xopowo] Ruskie znaczki - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Hydepark (https://archiwum.hapel.pl/forum-217.html)
+--- Dział: Prezentacje (https://archiwum.hapel.pl/forum-120.html)
+--- Wątek: [xopowo] Ruskie znaczki (/thread-14460.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - SirLexPLAY - 18.10.2017

Tak samo jak jest też słowo na tylko jeden akcent, w sensie "ka-ni-ku-ły", "sir-lex" itp, to też chyba akcencik. Np. "она" czytasz już "ana", coś co zazwyczaj mylę i mnie ziomek poprawia xD No ale ogólnie to zazdroszczę j. Rosyjskiego w szkole <3 Lubisz go w ogóle? <3


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - strzyga - 18.10.2017

Własnie nie mam rosyjskiego w szkole, mam francuski. Rosyjski jest dla mnie superancki, staram się gdzies na boku czegos uczyć bo chciałabym w przyszłości zamieszkać w Moskwie : (


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - SirLexPLAY - 18.10.2017

O a to bardzo fajnie że się uczysz, a lubisz chociaż ten francuski? On też jest w sumie ciekawy, ale zdaje mi się, że niemiecki łatwiejszy do nauczenia, skoro podobne do norweskiego i angielskiego. A oczywiście najbardziej bym preferował rosyjski, albo nawet japoński  Big Grin Big Grin


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - strzyga - 18.10.2017

Powiem tak, jeszcze w 1 klasie liceum czułam duży zapał do nauki, ale z czasem zaczął on maleć. Nie lubię mojej nauczycielki, prowadzi lekcje w bardzo nudny sposób. Plus ofc język z czasem zaczął robić się trudniejszy, więc skupiłam się bardziej na przedmiotach maturalnych. Teraz w 3 klasie przychodze tylko raz na jakis czas, zeby mieć 50% obecności xD


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - sabuto - 18.10.2017

Lubisz jakiś sport i czy ćwiczysz regularnie na wfie?


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - SirLexPLAY - 18.10.2017

Ach, więc tak wygląda u Ciebie sprawa xd W sumie u mnie musiałabyś się skupiać by nie przekroczyć 10%, i to na dodatek na tylko jedno półrocze XD Witam w 2017 roku w Norwegii! Jej. Na dodatek jedynie lekarz Ci może usprawiedliwić nieobecność przez chorobę Smile No i jeszcze jakieś tam wyjątki są, ale to już takie "duże".


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - strzyga - 18.10.2017

A to wiem ze macie tam niezle, mam znajomą ktora tam mieszka i tez wlasnie narzeka X D Współczuję. Chociaż w tym roku przeniesli moje liceum do innego budynku, gdzie miesci sie podstawówka i gimnazjum. Wszystko byloby spoko gdyby nie fakt ze narzucają nam swój statut szkoły a dzieciaki dalej mimo zakazu plączą się licealistom pod nogami, a na przerwach nie możemy używac telefonów, a mamy kurde 18 lat XD Mamy wyznaczoną strefę tylko dla liceum gdzie mozemy, ale co z tego, skoro i tak gimnazjalisci nam zajmują, a spróbuj tylko takiego wygonic to cie kopnie i zwyzywa x D


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - Xaroyu - 18.10.2017

dobra przestań się już atencjować 

1.Dlaczego chemia jest najlepszy przedmiot???
2.Dlaczego biologia ssie???


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - qawciak - 18.10.2017

lubisz mnie??


RE: (xopowo) Ruskie znaczki - Pingo - 19.10.2017

Dlaczego ten wątek skupia się wyłącznie na was?