Archiwum Hapel.pl
[Propozycja] Obrazy - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Kosz (https://archiwum.hapel.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: [Propozycja] Obrazy (/thread-15893.html)

Strony: 1 2


[Propozycja] Obrazy - Dropsik1337 - 20.01.2018

nie no doda to klimatu


RE: [Propozycja] Obrazy - Matthew10 - 20.01.2018

No jestem za.Nawet grając w gry hp to w częściach 5-6 jest takie coś.Po prostu za.


RE: [Propozycja] Obrazy - Tlenusss - 20.01.2018

jestem ZA
Jednak nie


RE: [Propozycja] Obrazy - Falcon78 - 20.01.2018

Całkiem interesująca. Emil ani Medix na pewno nie mieliby trudności z wprowadzeniem tego typu urozmaicenia. Propozycja ciekawa, jestem Za!


RE: [Propozycja] Obrazy - RoxStars - 20.01.2018

Jestem ZA


RE: [Propozycja] Obrazy - Woolf - 20.01.2018

Czy ja wiem... Jeżeli sam chodzisz to możesz poprowadzić sobie monolog na ws, ale jak jest taki skryptowy np w dormitorium huffu to czasami po prostu przeszkadzał jak było tysiąc akcji. Niektórzy go ignorowali, a inni czasami wpasowali to w grę. Zależy kto jak do tego podchodzi.


RE: [Propozycja] Obrazy - Dropsik1337 - 20.01.2018

Woolf napisał(a): (20.01.2018 16:28)Czy ja wiem... Jeżeli sam chodzisz to możesz poprowadzić sobie monolog na ws, ale jak jest taki skryptowy np w dormitorium huffu to czasami po prostu przeszkadzał jak było tysiąc akcji. Niektórzy go ignorowali, a inni czasami wpasowali to w grę. Zależy kto jak do tego podchodzi.

Może być tak to zrobione, że będzie osobna zakładka na chacie z obrazami. Bardziej chodziło, że co 15/20 min kilka obrazów się odzywa.


RE: [Propozycja] Obrazy - Mikowskyy - 20.01.2018

Kiedyś była propozycja z tym tylko chyba się nie przyjęła właściwie nie pamiętam werdyktu ale coś było z tym. Graczom nie chce się otoczenia odgrywać. Może jeszcze dodać że schody w jakimś odstępie czasu się przemieszczają tylko przy pomocy akcji, pewnie by było to samo co z obrazami po jakimś czasie by było ignorowanie.


RE: [Propozycja] Obrazy - MrMajamiPL - 20.01.2018

Teoretycznie... jak i też praktycznie Hapel to gra wyobraźni, gdzie główną rolę ma odgrywać nasza wyobraźnia i fantazja. Minecraft jako gra jest jedynie silnikiem i czymś co ma nam pomóc wyobrazić i z wizualizować uniwersum, postacie i akcje dziejące się na serwerze. Dodawanie setek "usprawnień i dodatków" jako skrypty i pluginy zmniejsza nam pole do popisu naszej wyobraźni. Czym więcej rzeczy jest zaskrypyowanych w grze tym mniej mamy do roboty. No okej, rozumiem lenistwo czy coś, że komuś nie chce się odgrywać czegoś banalnego, no ale bez przesady. Dając najprostszy przykład. W grze mamy już wbudowane drzwi, które możemy otwierać (wooo otwieranie drzwi) a przez to, że od razu wiadomo jak ktoś otwiera i zamyka drzwi nasza akcja jest krótsza o jedno zdanie. Podobnie jest ze spożywaniem posiłku. Jedyne momenty kiedy widzę, że ktoś coś spożywa to jest rozpoczęcie/zakończenie roku i jakieś pojedyncze sytuacje jak może komuś się nudzi. Można powiedzieć, że się czepiam teraz, ale czepiałbym się naprawdę wtedy kiedy bym wymagał odgrywania akcji załatwiania spraw sami wiecie jakich. Wracając, w skrócie chce powiedzieć : Czym więcej skryptów, modów i pluginów - tym mniej musimy używać naszej wyobraźni i cały czar odgrywania znika bo jedyne co robimy to klikamy sobie by coś zrobić. Jeśli chcesz by wszystko było pięknie ładnie zrobione pod dźwięk, wygląd, efekty to włącz sobie takiego Skyrima albo zagraj nawet pobierz sobie Pottera (8 częśći, czary ognia nie polecam, a więźnia polecam najbardziej.) Tak więc to tyle z mojej strony! Tak na koniec mogę dodać, że też nie wszystko da się zrobić, a raczej nie tak łatwo wszystko zrobić Big Grin


RE: [Propozycja] Obrazy - TestingNow - 20.01.2018

A może lepiej było by jak taki obraz się odzywa po użyciu ppm na nim?