Archiwum Hapel.pl
[Dor] Conrad Craven - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Karty Postaci (https://archiwum.hapel.pl/forum-326.html)
+--- Dział: Nieaktywny/Martwy (https://archiwum.hapel.pl/forum-367.html)
+--- Wątek: [Dor] Conrad Craven (/thread-15971.html)

Strony: 1 2 3


RE: [Ucz3] Conrad Granth - Tlenusss - 13.06.2018

Prosze przenieść Ambrose'a do relacji z dorosłymi


RE: [Ucz3] Conrad Granth - RoxStars - 13.06.2018

Embrołs to dzidziuś


RE: [Ucz3] Conrad Granth - Tlenusss - 13.06.2018

we we Żeremi nie fikaj


RE: [Ucz3] Conrad Granth - LENIWIECHERE - 30.06.2018

Dziena za relacje


RE: [Ucz3] Conrad Granth - Dropsik1337 - 19.07.2018

Charles/ambi napisał(a): (25.01.2018 22:25)
Nicodem Storm "Ah... Nicodem. Kapitan HRR, a zarazem naczelny gazetki szkolnej. No cóż... Moim zdaniem się spisuje, a nawet zbyt bardzo. Po prostu dlaczego został kapitanem HRR skoro byli w nim uczniaki z szóstych/czwartych i piątych klas? Nie wiem, ale zaraz dziecko 10. letnie jak wejdzie do hogwartu zostanie kapitanem HRR. No, ale jest miły i tyle." //Nicodem_
Jedyne co mogę powiedzieć, to że kp jest ładna, a relacja ze mną spowodowała, że miło mi się czytało Heart



RE: [Ucz3] Conrad Granth - Charles - 16.08.2018

@Ref trochę relacji dodałem, trochę usunąłem/


RE: [Ucz3] Conrad Morrison (daw. Granth) - Matthew10 - 09.09.2018

Na dniach będzie aktualizacja, nazwiska itp. Proszę moderatora o przeniesienie do działu "Dorosły".


RE: [Ucz3] Conrad Morrison (daw. Granth) - ambi - 28.09.2018

Chyba pierwszy raz to widzę, ale może się pomyliłam i już kiedyś to czytałam, ale zapomniałam.
Charakter jest straaasznie ubogo napisany, naprawdę mógłbyś tam więcej dać. Zrobiony jest jak taka trochę wyliczanka. Muszę przyczepić się do tego ''Conrad jest osobą o dosyć specyficznym charakterze''. No wiesz, z tych kilku cech, które wypisałeś, dwie to typowe cechy krukona, a pozostałe to odwaga, wyrozumiałość i to, że robi się wredny, gdy jest wkurzony. Może to zabrzmi źle, ale raczej te rzeczy nie czynią Conrada osobą, która jest jakoś inna, wyróżnia się, która ma specyficzny charakter. Oczywiście nie jest to nic złego, nie musisz robić ze swojej postaci jakiegoś super ekscentryka, po prostu musiałam zwrócić na to uwagę, bo nie pasuje. To troszkę jakbym ja napisała coś w stylu ''Piotrek to ekscentryk i nieszablonowa osoba - jest mądry, miły i lubi chodzić do kina'' xD 
Jeżeli jednak Conrad naprawdę ma specyficzny charakter, to napisz dlaczego.
Jest dosyć dużo błędów interpunkcyjnych, głównie chodzi mi o braki przecinków w wielu, wielu miejscach. Przez to tekst wydaje się nieco chaotyczny. Odrobina przecineczków w odpowiednich miejscach naprawdę nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie!
Troszku więcej pracy i szlifowania, a będzie naprawdę ładniusio, bo karta rzeczywiście ma potencjał.
(sry nwm co ze soba zrobic wiec postanowialm napisac duzo pod jakas karta a akurat padlo na ciebie ok)


RE: [Dor] Conrad Craven - Matthew10 - 03.11.2018

@Reff Od nowa zrobiłem karte postaci itd. Relacje, charakter zostanie rozbudowane podczas następnej aktualizacji.


RE: [Dor] Conrad Craven - PWWP - 03.11.2018

Bardzo ładna i czytelna karta Wink
+Rep