Archiwum Hapel.pl
[APELACJA] Veniqui - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Out of Character (https://archiwum.hapel.pl/forum-7.html)
+--- Dział: Apelacje (https://archiwum.hapel.pl/forum-99.html)
+---- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-213.html)
+---- Wątek: [APELACJA] Veniqui (/thread-17105.html)

Strony: 1 2


[APELACJA] Veniqui - Nico - 20.05.2018

Wrzucam za niego bo ma bana na forum.

Osoba nakładająca karę: Któryś z administratorów.
Powód nałożenia kary: Przyczynienie się do uszkodzenia mapy serwera.
Czas trwania kary: Permanentny.
Opis sytuacji: Myślę, że można to wszystko opisać w paru zdaniach. Parę miesięcy temu, w pewną zimową, weekendową noc wraz z dwójką innych graczy przyczyniliśmy się do sporych szkód na serwerze, czyli do zniszczenia większej części Hogsmeade oraz Hogwartu. Podczas całego tego zamieszania, czy też jak można to inaczej nazwać zorganizowanego działania, został zbudowany wulgarny napis obrażający jednego z członków administracji serwera.

Argumentacja: Nic nie jest w stanie usprawiedliwić takiego zachowania, które z pewnością jest godne pięcioletniego dziecka, a nie dziewiętnastoletniego młodzieńca. Przyczyną mojego zachowania w głównej mierze były negatywnego emocje, które w tym czasie we mnie buzowały przez utratę budowniczego bez żadnego wyjaśnienia, bez żadnego poinformowania o utracie tej posady. Jako budowniczy zawsze starałem się naprawiać wszystko co zostało napotkane na mojej drodze oraz zajmowałem się tą najbardziej męczącą pracą, której żaden z budowniczych nie chciał się podejmować albo odstawiał to na sam koniec. Niegdyś byłem bardzo impulsywnym człowiekiem, co sprawiło, że zdecydowałem się na pomoc w niszczeniu mapy. Nie ukrywając, nadal jestem nieco impulsywny, ale nie aż tak, ponieważ pracuję nad swoim zachowaniem oraz panowaniem nad własnymi emocjami. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że całkiem nieźle znam się na Role Play i zawsze starałem się brać czynny udział w różnych akcjach, co pewnie wzbogacało rozgrywkę niektórym graczom.
Bardzo długi czas zabierałem się do napisania owej apelacji, ponieważ nie ukrywając, wiedziałem, że źle robię, ale stwierdziłem, że bez serwera będzie mi lepiej. Otóż nie, nic się nie zmieniło w moim życiu (poza znalezieniem pracy). Bardzo często, czy to oglądając jakiś film, czy też czytając książkę, wracam myślami do tego jak było na serwerze żałując w środku, ponieważ dałoby się fajnie zainspirować rzeczą, którą właśnie przeczytałem czy też zobaczyłem i wpleść to jakoś w rozgrywkę. Na koniec chciałbym jeszcze przeprosić całą ekipę za pracę, której wam dołożyłem moim zachowaniem. Chętnie odpracuje czas, który na mnie straciliście, o ile będzie ku temu okazja.



RE: [APELACJA] Veniqui - LENIWIECHERE - 20.05.2018

Jestes falszywcem, ktory robi kazdemu plecy a potem tego zaluje okazujac chwilowa skruche

Oczwysiscie jestem swiadom tego, ze dostane warna badz nawet bana. 


6. Wstawianie apelacji za osoby zbanowane permanentnie jest surowo zabronione,

Widzę Veni, że Twoje odwieczne koleżeństwo z ekipą się jeszcze nie skończyło. Boostowany człowieku.


//Biegaczysko: Naliczam +3 punkty warn za mini modding oraz wypowiadanie się w wątku bez powodu. Kebs. 


RE: [APELACJA] Veniqui - Biegaczysko - 20.05.2018

Szkoda mi nawet napisać "XD". Ale uwierz, gdyby nie broniła mi tego funkcja, napisałbym takich z tysiąc.

Nie wiem, jak wielkim optymistą trzeba być, żeby pisać takie wątki chwilę potem, gdy dostało się stanowcze nie. Powinieneś się w ogóle cieszyć, że ktoś z nas pofatygował się odpisać Ci na poważnie- bo aż prosi się, żeby po Twojej ostatniej "apelacji" (przypomnę: https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=16798) nie odpisać nic.

Nie będę tu wymieniał wszystkich rzeczy (znaków by nie starczyło), za które twoja apelacja zostaje odrzucona, ale uwierz mi, jeśli myślisz, że zwykłe przeprosiny za niszczenie budowli i obrazę członków ekipy wystarczą- to grubo się mylisz.

Może ktoś z ekipy sądzi inaczej niż ja- i lepiej dla Ciebie, żeby tak było, bo to Twoja ostatnia deska ratunku. Kwestię (wątpliwą) unbana skonsultuję jeszcze z innymi członkami ekipy- choćby Erykiem. Ale na łagodne traktowanie nie licz.

PS Naliczam za mini modding użytkownikowi LENIWIECHERE trzy punkty warna.



RE: [APELACJA] Veniqui - Mapi - 20.05.2018

Biegacz nie wypowiadaj się w wątku z którym nie masz powiązania.

//Biegaczysko: +3 pkt za wypowiadanie się w wątkach bez powodu. Nieładnie Mapi.


RE: [APELACJA] Veniqui - Mejb - 21.05.2018

Z tego co wiem nie można wstawiać apelacji za kogoś. Moderacja zawsze zamyka takie wątki. Najlepiej zamknąć i ten, do tego napisał go moderator, który pewnie wie o tym że, nie można tak robić.

Do tego jestem za tym żeby nie odbanowywano tego gracza. Nie dość że  odwalił coś takiego , to uważa się za kogoś lepszego i wszystkich w okół wyzywa.


Wiem że  za te wypowiedź mogę dostać warta,  ale tylko przypominam MODERATOROWI o tym że  nie można tak robić.


RE: [APELACJA] Veniqui - Gargoman - 21.05.2018

Gdy wspomnienie starożytności odpływa w mroki niepamięci, pustkę po nim zapełnia świt nowej ery. Nieznanej jeszcze ścieżki, która już tętni własnym życiem. Tempa nadejścia nowego nie wytycza już praca ludzkich rąk. Przyśpiesza ono wraz z rytmem maszyn. Otwierając przed światem wiek odważnych innowacji. W kotłach stali i potu tworzy się wizja dobrobytu. Ujarzmiając potęgę żywiołów i rozświetlając mrok nocy. Nowe urządzenia pozwoliły światu obserwować tworzącą się historię i zapewniły niewyobrażalne dotąd doznania. Zaawansowana broń siała zniszczenie, jakiego do tej pory nigdy nie zaznano. Niektórzy dostrzegli w tym szanse by nałożyć swój dyktat, więc reżimy ciężką ręką zaczęły szerzyć swoje ideologie. Popychając świat na krawędź wojny, jednak niektórzy wybrali inną drogę. Ich wizjonerstwo roztoczyło przed ludzkością wyjątkową perspektywę. Pojedynczy krzewiciele nieskrępowanej myśli niestrudzenie pracowali nad odkryciem tajemnic wszechświata. Które czasem potrafiły zasiać w naszych sercach strach i żałobę.
Wraz z postępem staje się jasne, że nasz świat nie będzie trwał wiecznie, a przetrwanie ludzkości zależy od umiejętności pokojowego współistnienia. Pokój jednak jest kruchy. Ludzkość zawsze będzie patrzeć w przyszłość, pragnąc coraz więcej, wytyczając kolejne granice, tylko po to by je przekroczyć. Świadomość, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami jednej Ziemi, pociąga za sobą odpowiedzialność i wiedzę, że nasze dzisiejsze działania mają wpływ na pokolenie jutra.

//Biegaczysko: +3 pkt warna. Strzeż się synu, zważ te słowa bo ogień naszej przeszłości przygasa. Na samym początku, wioska stała się krajem, potem imperium. Ścierające się ambicje podsycały apetyty armii. Pług i sierp ustępiły mieczowi i tarczy. Ludzkość ogarnięta wojną nie mogła liczyć na wielkie ukojenie. Działa impulsywnie bez zastanowienia. Niektórzy czerpali nadzieje z pobożności. Lecz wielu z nich pochłaniał fanatyzm napełniający ich podejżliwością i lękem. W tym mroku pojawiła się iskierka światła. Muza ze starożytnych zapomnianych czasów natchnęła wielkie umysły. I spowodowała odrodzenie sztuki i nauki. Pytania z przeszłości pozostające bez odpowiedzi znalazły się w centrum uwagi dzięki nowemu pragnieniu wiedzy. Odkrycia w górze rozwiązywały problemy na dole dając światu nowe wynalazki. Doprowadzając do końca jednego porządku świata i dając początek innemu. Odważni ludzie dotarli na kraniec świata. A nawet dalej. Musisz kroczyć ostrożnie synu. Bo teraz ty im przewodzisz. Wybierz drogę swojego ludu i poprowadź ich przez ten czas zmian...


RE: [APELACJA] Veniqui - Matthew10 - 23.05.2018

Ehh... Veni.. Pomijając sam fakt, że cały czas probujesz wrócić to ci się to nie udaje.

//Biegaczysko: +3 pkt warna za wypowiadanie się bez celu.


RE: [APELACJA] Veniqui - SirLexPLAY - 23.05.2018

Z całym szacunkiem, Wasza Wysokościo Biegaczyskościo, ale na daną chwilę jestem zmuszony zamknąć wątek jeszcze zanim w ogóle zdąży się  przeobrazić w jeszcze większy żart i nabrać całkowicie nowego sensu i super kolorowego życia. Prezes nad Prezesami, Charman Head Administrator się ostatecznie wypowie w sprawie tej apelacji.


RE: [APELACJA] Veniqui - em411 - 24.05.2018

Biegaczysko dwa tygodnie przerwy od forum, Veniqui możesz podziękować koledze za pomoc i spróbować za dwa tygodnie, kiedy jemu skończy się ban.


RE: [APELACJA] Veniqui - Cowen - 25.05.2018

Ale czemu Biegaczysko dostał bana skoro to nie on pisał apelke za osobę zbanowaną na 4um?