Archiwum Hapel.pl
[Dor] Ivy Wright - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Karty Postaci (https://archiwum.hapel.pl/forum-326.html)
+--- Dział: Dorośli (https://archiwum.hapel.pl/forum-328.html)
+--- Wątek: [Dor] Ivy Wright (/thread-17800.html)

Strony: 1 2 3


[Dor] Ivy Wright - Tenshi - 24.09.2018

[Obrazek: ezgif.com-gif-maker-213c8209c6bb4cace.gif] 
- Moment... Skąd ja kojarzę ten głos?
- O, Avery. Przyznam, że stęskniłam się za twoją parszywą mordą.
- Co ona tu znowu robi?
Czarownica czystej krwi, urodzona równo siedem minut po północy trzynastego dnia marca dwa tysiące pięćdziesiątego szóstego roku w Klinice Magicznych Chorób i Urazów Świętego Munga w Londynie. Wpół włoszka po matce, amerykańskie korzenie po ojcu. Oliver Wright i Anne Giacalone, ha! Kto by pomyślał? Para byłych prefektów naczelnych w dodatku matka zajmuje posadę wicedyrektora Hogwartu, a córka nie zdołała szóstego roku ukończyć - takim z dobrych rodzin w tyłkach się przewraca. Najstarsza spośród szóstki rodzeństwa.
Świąteczną niespodzianką okazał się trzy lata młodszy Cesare, brat którego rodzice traktują jak ducha. Może wydawać się to komiczne, ale w porównaniu do mnie zniknął raz, a dobrze. Niecałe dwa lata później mogła maltretować mnie dwójka kolejnych gnojków - Shaun i Alekey, pierwszy nie znosi mnie za demoralizowanie syna, drugi usilnie unika, a najchętniej to wcale by się nie przyznawał. Najmłodsze są bliźniaki Diego i Grace, z których młodsza siostra jest oczkiem w głowie, każdy kto ją skrzywdzi będzie miał do czynienia ze mną.

- Nigdy ci tego nie wybaczę, Meaddl.
- Inaczej byś się nie dała, a ja musiałem sprawdzić jak to działa.
- Przeciągnąłeś mnie za nogi i półżywą przez całe Hogsmeade! 
W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przydzielona do domu Salazara Slytherina. Od pierwszego roku nauki aktywny udział w ślizgońskiej drużynie Quidditcha na pozycji pałkarza. Na szóstym roku nauki wybrana na jej kapitana, czołowa zawodniczka oraz słaba uczennica. W latach jeden-pięć przynależność do kontrowersyjnej grupki uczniów o bliżej nieznanych celach, przyłapanej między innymi na ataku na prefekta. Zwolniona ze szkoły na kilkumiesięczny pobyt wychowawczy w Rzymie u rodziny od strony matki. Z nieznanych powodów na siódmym roku zrezygnowała z dalszego nauczania na miesiąc przed egzaminami.
Kontrowersyjna to niesamowicie mało powiedziane. Była nas piątka - ja, Helios, Vergil, Aurelio i przez krótki okres czasu Daphne, banda skończonych pomyleńców, każdy z nas z coraz to gorszym dziwactwem na koncie, które wzajemnie nakręcaliśmy pakując się w tarapaty. Relacje w grupie mieliśmy różne. Z pewnością nie zaliczały się one do wieloletnich przyjaźni, ale do nieustannej rywalizacji, fałszu i wykorzystywania słabości innych na własną korzyść. Cel był konkretnie jeden, ale gwarantuję, że zapytani nigdy nie odpowiemy.

- Zostaje Pani zatrzymana za rozprowadzanie nielegalnych substancji osobie nieletniej.
- Jesteś mi w stanie to udowodnić? Nic mu nie sprzedawałam.
- Po waszym odejściu Avenall Parker podał jakiejś kobiecie dziwnie wyglądający woreczek.
********** ją do celi., koniec z ćpuństwem.

Brak stałego miejsca zamieszkania od momentu opuszczenia Hogwartu. Odnotowano wielokrotne zrywanie wszelkich kontaktów z rodziną, agresywne zachowanie względem drugiego człowieka, nałóg. Pierwszy raz skazana za nielegalny handel narkotykowy bez licencji na sprzedaż i posiadanie substancji odurzających oraz praktykowanie Czarnej Magii. Warunkowo zwolniona z aresztu z powodu ciąży, skazana po raz kolejny za kontakt i pomoc z osobie poszukiwanej. Łącznie spędziła za kratkami około 6 lat, utraciła prawo do pełnej opieki nad dzieckiem, wypuszczona na wolność za opłaceniem odpowiedniej kaucji.
Epizod życia ciągnący się w nieskończoność, z którego nie jestem zbyt dumna, ale jednocześnie się go nie wstydzę. Wynik między innymi nie do końca świadomych, nieudanych i toksycznych relacji, o których nie mam zamiaru się wypowiadać. Mały potwór zamieszkał z dziadkami - to dobrze. I tak zamierzałam oddać ją pod opiekę ojca, sprawy się jednak nieco skomplikowały, a ten dupek wylądował w Azkabanie.

[Obrazek: eZFut3M.png]
[Obrazek: loading-gif-png-5.gif]          
[Obrazek: O0Km6Xj.png]
Charakterystyczne zachowanie dziewczyny cechuje ogromna rezerwa z jaką podchodzi do świata zewnętrznego - nie ma w zwyczaju robić wyjątków, nigdy ich nie robiła. Prawdę mówiąc można porównać je do ciągłej izolacji w bańce własnych idei i koncepcji według niekoniecznie trafnych, ale z pewnością niezłomnych przekonań. Nikt nie ma prawa narzucać jej własnego zdania, a na swoje emocje zawsze spogląda z dystansu, co zwykło przekładać się na cyniczny i lekceważący stosunek do innych. Nie wstydzi się swoich poglądów na każdym kroku wyrażając między innymi brak zainteresowania otaczającym ją światem, ma tendencję do eksperymentowania i nigdy się nie ogranicza. Ciężko rozszyfrować co tak właściwie siedzi w głowie dziewczyny i motywuje każde z jej pojedynczych działań, w ogóle ciężko do niej dotrzeć, ponieważ niezwykle ceniąc sobie niezależność już za gnojka wytworzyła wokół siebie silną barierę, a gwałtowne odcinanie się od innych stało się czymś w rodzaju nawyku obronnego. Nie przeszkadza jej, jeżeli ktoś zachowuje się nieodpowiednio, dopóki nie próbuje jej kontrolować - mając owej kontroli po dziurki w nosie, znika. Niejedna osoba przekonała się o tym na własnej skórze. Po prostu się ulatnia, rozpływa w powietrzu nieważne na jak długi okres czasu. Może być to tydzień, miesiąc bądź nawet długie lata - jest wolnym duchem i nigdy nic jej nie trzyma. Szybko męczą ją nadmierne kontakty z ludźmi, wręcz tkwi w ciągłej obawie przed nawiązywaniem bliskich relacji, co od dzieciństwa przyprawiało ją o niemałe trudności w nawiązywaniu jakichkolwiek znajomości. Trudno jest jej dzielić się własnymi przemyśleniami, zdecydowanie można stwierdzić, że więcej żyje we własnej głowie niż we własnym ciele.

Wyglądu użyczyła Carly Chaikin
Postać odgrywana od 17 września 2018 roku na nicku Tenshi



RE: [Ucz1] Ivy Wright - Vita_MinkA - 24.09.2018

złość piękności szkodzi


RE: [Ucz1] Ivy Wright - Scierwojad - 24.09.2018

tenshi bardzo mi sie podobasz


RE: [Ucz1] Ivy Wright - Oliver - 24.09.2018

cudeńko!!


RE: [Ucz1] Ivy Wright - Assassin - 24.09.2018

@edit; coś pięknego :O


RE: [Ucz1] Ivy Wright - ambi - 24.09.2018

dobre


RE: [Ucz1] Ivy Wright - Valturi - 28.09.2018

pogchamp


RE: [Ucz3] Ivy Wright - Tenshi - 24.03.2019

wielka, wielka, wielka aktualizacja!!!


RE: [Ucz3] Ivy Wright - Scierwojad - 25.03.2019

ivy kocham cie bądź moja partnerką


RE: [Ucz3] Ivy Wright - ambi - 25.03.2019

mmm ivy wreht mmm mm