Archiwum Hapel.pl
Podanie na Nauczyciela - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Podania (https://archiwum.hapel.pl/forum-186.html)
+--- Dział: Podania na Nauczyciela (https://archiwum.hapel.pl/forum-68.html)
+---- Dział: Archiwum Podań na Nauczyciela (https://archiwum.hapel.pl/forum-176.html)
+---- Wątek: Podanie na Nauczyciela (/thread-17885.html)



Podanie na Nauczyciela - Johan - 09.09.2018

[IC]
Imię i nazwisko:
Tamias Valturi

Wiek:
34

Miejsce urodzenia:
Szpital w Dover, Wielka Brytania

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Hogwart, Uniwersytet Magiczny w St. Petersburgu

Posada, na którą aplikujesz:
Prof. Obrony Przed Czarną Magią (OPCM)

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
Witam Szanowną dyrekcję Hogwartu, przychodzę dziś do Państwa z listem, którego treść można rozszyfrować już po samym temacie wiadomości, jakim jest podanie na nauczyciela w szkole, a konkretniej to OPCM'u. Na wstępie, nim przejdę do metrium sprawy chciałbym napomnieć, że poświęciłem się temu przedmiotowi przez ostatnie dwadzieścia trzy lata, a w końcu po tych minionych latach zgłębiania wiedzy na jego temat byłem w stanie nastawić się psychicznie na napisanie podania, które mogłoby mi umożliwić powrót za Hogwarckie mury. Teraz już jednak przechodząc całkowicie do metrium; jestem osobą dysponującą ponadprzeciętnymi umiejętnościami magicznymi, dawniej byłem Aurorem, co tylko udowadnia moje słowa. W życiu przeżyłem wiele; niektóre wspomnienia są szczęśliwe, a niektóre i nie. Bardzo miło jednak wspominam mój czas pobytu w Hogwarcie. Trafiłem do domu Salazara, do którego rozwoju i kwitnięcia dokładałem każdą możliwą cegiełkę, przez co na 5 i 6 roku trafiłem na stanowisko prefekta. Także warto dodać, że zafascynowałem się w tamtym okresie zaklęciami (szczególnie w zakresie OPCM) i przez lata się szkoliłem się pod tym kątem, bo ustaliłem sobie jeden cel - zostać Aurorem. No i proste, starało się go wtedy osiągnąć, czego w wieku dwudziestu paru lat dokonałem. Teraz opowiem co nieco o moim planie nauczania, i w ogóle pracy. Jestem zdania, że nauka teoretyczna ma być tylko uzupełnieniem nauk praktycznym, a nie ma być na 70% zajęć przedmiotowych. Mało tego, chcę poprowadzić coś w rodzaju klubu, do którego będę zapraszał poniekąd najzdolniejszych uczniów, w którym będę widział potencjał i ponadprzeciętne zdolności. Więcej dowiecie się zapewne na rozmowie, bo jak wszystko opiszę tutaj, to ta będzie mijała się z celem. Pozdrawiam, T. Valturi.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
(SUM-y) Obrona Przed Czarną Magią - Wybitny
(OWUTEM-y) Obrona Przed Czarną Magią - Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze: Cancer
Czy masz jeszcze inne konta?: Mhm, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Uczenie na różnych innych serwerach RP tego, a także innych przedmiotów (ZiU, ONMS), do tego dochodzą jakieś sesje RP na Discordzie, miasteczka i inne takie. Także no, jestem osobą, która wie co chce robić i ma w tym doświadczenie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* I tutaj zaczyna się kolejna z dwóch najistotniejszych części tego podania. Jak wspominałem wyżej, mam całkiem obfite i bogate doświadczenie w nauczaniu na serwerach RP. Jestem pewien swojej wiedzy i możliwości, a odkąd doszły mnie słuchy, że Veqer odchodzi z posady, stwierdziłem, że ze włożę wszystkie siły i postaram się nauczać tego przedmiotu. Gra only-Hogsmeade mnie powoli zaczyna doprowadzać do bezczynu, a gra w epicentrum rozgrywki na serwerze, którym jest oczywiście Hogwart TYMBARDZIEJ jako nauczyciel, czyli osoba pełnoletnia - ponadto mająca więcej możliwości niż uczeń. No nic, będę przeszczęśliwy jeśli zaprosicie mnie chociaż na rozmowę, a wniebowzięty jak dacie mi szansę rozerwania się i urozmaicenia gry pod posadą prof. OPCM'u. Pozdrawiam.
Nazwa Discord: Jestem skłonny w granicach możliwości podać to już podczas prywatnej rozmowy.



RE: Podanie na Nauczyciela - modno - 10.09.2018

Stanowisko zajete, mozna aplikowac na cos innego pozdrawiam