Archiwum Hapel.pl
[ucz3] Bill Fritz [RIP(?)] - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Karty Postaci (https://archiwum.hapel.pl/forum-326.html)
+--- Dział: Nieaktywny/Martwy (https://archiwum.hapel.pl/forum-367.html)
+--- Wątek: [ucz3] Bill Fritz [RIP(?)] (/thread-18079.html)

Strony: 1 2 3


[ucz3] Bill Fritz [RIP(?)] - MrFrancuz - 08.10.2018

[Obrazek: coollogo_com-1750329.gif]

Urodzony 5 października 2052r w szpitalu świętego Munga. Brytyjski czarodziej czystej krwi.
Syn Nunizo Draytrona oraz Donny Fritz.  
W dzieciństwie mieszkał we Włoszech oraz Francji jednak jego domem zawsze był i pozostanie Hogwart.
Zmarł w wieku 17 latu w sali klubu eliksirów z niewiadomych(?) przyczyn
.

Wygląd
[Obrazek: 5722547fdc423d2015df00be8f716376.jpg]
Młody mężczyzna zdecydowanie wyróżnia się swoim wzrostem. W wielu 17 lat zdołał już osiągnąć nie bagatelne 186cm wzrostu. Typowo dziecięce rysy twarzy zanikły, dzięki czemu jego kości policzkowe dodają mu powagi. Odstające uszy oraz odrobinę przy duży nosek  sprawiają iż jego twarz posiada wiecznie wesoły charakter. Włosy Billa są gęste i kruczoczarne niestety coraz rzadziej czesane przez nadmiar obowiązków i pośpiech. Do koloru włosów pasują jego ciemne dopasowane szaty oraz ciemno-niebieskie oczy które przypominają odbijające się w tafli wody niebo. Wiele osób mogło się zainteresować jego krzaczastymi ciemnymi brwi które dodają mu uroku.
Gdy się uśmiecha bądź skupia wygląda jeszcze bardziej seksownie.
Przez te kilka lat dzięki regularnym treningom quiddicha jak i hartowaniu swojego ciała w różnych warunkach częściowo wyszczuplał. Nie garbi się jak większość ludzi. Stara się poruszać z godnością zachowując przy tym niebagatelną naturalność i dynamikę. Plusem treningów  jest siła i zręczność którą pomaga mu w jego codziennych przedsięwzięciach.

Charakter
Bill zawsze był osobą specyficzną o bogatym wnętrzu i dość skomplikowanym charakterze. Był wszechstronnie utalentowan co przekładało się na fakt iż jest jedną z tych osób które zawsze potrafią znaleźć sobie zajęcie. Nigdy nie chciał się wywyższać ponad wszystkich po prostu robił to co uważał za słuszne i rozwijające. Robił wszystko by dorosłe osoby które traktował jako wzorce osobowe powiedziały kiedyś "Bill jestem z ciebie dumny" - Niestety nigdy się to nie stało.
Już od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do magicznych stworzeń co odbiło się na jego relacjach z takimi zwierzętami jak Demimoz, Wąż rogaty czy też nieśmiałek imieniem Tytus którego uhonorował własnoręcznie budując mu nagrobek na terenie Hogwartu. Trudno zarzucić billowi ,że czegoś nie potrafił. Często zaginał nauczycieli na lekcjach wykazując się nie wiadomo skąd zdobytą wiedzą na temat barierologii czy astronomii . Dlatego nie ma się co dziwić,że z zaklęć dostawał zawsze najwyższe wyniki na roku. Pewna osoba w pewnym momencie jego życia zaczepiła w nim powołanie do dzielenia się swoją wiedzą i umożliwiła prowadzenie klubów nie było ani jednych zajęć w ciągu całego życia Billa które się nie odbyły i nie były przeprowadzone sumiennie.
Niestety od zawsze chłopak miał  zdolność do wpadania w tarapaty, robienia sobie wrogów. W przeciwieństwie do rówieśników lubi mieć wszystko uporządkowane i zaplanowane jest perfekcjonistą, przestrzega zasad , regulaminów , oraz dekretów jak mało kto! Jedynie Angel Ellis jest osobą która zna dekrety lepiej od niego.
Niestety jest impulsywny ,często podejmuje odważne decyzje zanim pomyśli o skutkach i konsekwencjach. Przez co często ma kłopoty jako prefekt. Czytanie sprawia mu dużą przyjemność a w szczególności książek które niosą za sobą jakąś cząstkę potrzebnej mu wiedzy w pewnym momencie jego życia zdecydował się na naukę szyfrów oraz łaciny...
Można powiedzieć ,że Bill to była osoba która weszła na wyższy poziom świadomości dzięki doskonaleniu swoich umiejętności w dziedzinie transmutacji niewerbalnej.
Mówi się, iż jego ród wywodzi się od piratów. Sprawiedliwość i szczerość to rzadko spotykana cecha u członków tej rodziny, ponieważ zrobią wszystko, aby postawić na swoim. Jednak Bill jest wyjątkiem w swojej rodzinie ponieważ ceni sobie koleżeństwo i honor. Zawsze będzie bronił słabszych i nie pozwoli by jego bliskim stała się krzywda gdy on może zareagować. Pomimo to chłopak jest bardzo uparty szczególnie jeżeli chodzi o udowadnianie swojej racji bądź naukę , potrafił godzinami siedzieć i ćwiczyć dane zaklęcie do momentu w którym nie opanował go do perfekcji.
Krukon szanuje czarodziejów czystej krwi ale nigdy nie twierdził ,że czysto krwistość to powód do uważania siebie za lepszego bądź traktowania kogoś gorzej. Bill był zawsze bardzo społeczną osobą zawsze usiłował pomagać. Jednak jeżeli ktoś go oszukał, skrzywdził bądź robił wszystko by uprzykrzyć mu życie - Nie nie był dla niego skreślony bowiem Bill naiwnie wierzył w ludzi, potrafił dać drugą szanse każdemu ponieważ w każdym widział iskrę dobroci i zawsze da drugą szansę jeżeli zauważy,że ta osoba na to zasługuje. Nie jest jednak naiwny i nie da sobie wmawiać nieprawdy.
Młodzieńca bardzo łatwo zranić wycierpiał wiele przez słowa ludzi którzy nigdy nie dowiedzą się jak bardzo każde ich słowo siadało mu na psychice, oczywiście nie mówię tutaj o obelgach innych osób dla niego nie ważnych ponieważ te spływają po nim jak po kaczce. Jeżeli jednak osoba na której mu zależy powie o kilka słów za dużo na pewno odbije się to na jego osobie.
Przez jego nietypowe umiejętności postrzega świat trochę inaczej, potrafi się na prawdę cieszyć z małych rzeczy , z prostych bardzo naturalnych procesów przyrody oraz drobnych gestów jego przyjaciół. Warto wspomnieć o czymś bardzo często obecnym w jego życiu - cierpieniu. Nikt absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy jak wiele negatywnych uczuć przez całe swoje życie musiał tłamsić w sobie Bill. Osoby które poznają jego historie od początku do końca same stwierdzą jaki był na prawdę. Bowiem to nie moje słowa tutaj powyżej świadczą o tym jaki był Bill tylko czyny.

Historia



Relacje

Carter Draytron - Kiedyś szanowałem go za jego osiągnięcia. Jego opowieści były muzyką dla moich uszu. Chciałem by był ze mnie dumny był to mój cel który częściowo osiągnąłem. Jestem mimo wszystko wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobił chodź teraz jest dla mnie skreślony. Jego obietnicy już nigdy nie uwierzę. Wybaczyłem mu to co mi zrobił chodź rany pozostaną zawsze. Przebaczyłem mu dopiero kiedy dowiedziałem się o jego śmierci. Tak bardzo żałowałem ,że nie udało nam się przed tym pogodzić… Do ostatnich dni trzymałem twoją różdżkę przy sobie.

Angel Ellis-Kompan , towarzysz życia, przyszywany brat , przyjaciel. Nie mam mu nic do zarzucenia. Dzięki niemu nie zaszedł bym tak daleko. Jest moją opoką. Może kiedyś pokona mnie w pojedynku. Zawsze będzie dla mnie najważniejszy i to jego będę chciał chronić. Mam nadzieje że to wszystko przetrwa jak najdłużej. Osiągniesz kiedyś więcej niż zdołasz sobie dziś wyobrazić. Nasze relacje trochę podupadły… Martwiłem się kiedy zniknąłeś bez słowa, zgłosiłem nawet twoje zaginięcie.

Aybike Craven – Otworzyłaś mi oczy na to wspaniałe uczucie którym jest miłość. Dopiero przy tobie zrozumiałem co tak naprawdę znaczą słowa „Kocham cię”. Chciałem być z tobą na zawsze ,chronić cię i opiekować. Byłaś tą osobą która skradła moje serce a zarazem podtrzymywała mnie na duchu w najgorszych chwilach. Masz talent – rozwijaj go. Zawsze będę przy tobie- wiesz ten naszyjnik który dla ciebie zrobiłem nie jest taki zwyczajny. Nasze wspólne spacery. Nocne wędrówki do Łazienki Prefektów. Dobre i złe wspomnienia, mamy ze sobą tyle wspomnień - nie zapomnij o mnie.


Aron Lestrange - Ciekawa osobistość. Odrobinę tajemnicza i skryta a z drugiej strony taka na którą można liczyć zawsze. Na pewno kiedyś się odwdzięczę za czas i godziny dyskusji w gabinecie. Podziwiam pana za umiejętności które należą do wybitnie trudnych. Treningi z Panem to była czysta przyjemność. Tak  samo jak prowadzenie lub bycie obecnym na twoich lekcjach. Od kiedy przeszliśmy na „ty” z mentora zmieniłeś się w mojego starszego przyjaciela. Jesteś odważny i pomysłowy. Mimo to udało mi się wytrącić Ci różdżkę w jednym z pojedynków.

David Williams - Jest pan jednym z najmilszych i najprzyjemniejszych osób stąpających po tej Planecie. Rzadko znajduje czas by odpisywać na pana wiadomości jednak jestem wdzięczny za wsparcie i słowa otuchy. No i opatrzenie dłoni. Było śmiesznie.


Lilisya Craven - Bez dwóch zdań mogę powiedzieć ,że mnie zawiodłaś. Kiedyś i może mi się podobałaś ale było to chwilowe i ulotne. Jesteś specyficzną osobą – dwulicową i zagubioną. Nie podejmuj pochopnych decyzji i zastanów się 3 razy zanim zdecydujesz co tak naprawdę zrobisz być może twoje pozstępowane rani drugą osobę? Lubisz zapominać o rzeczach które dla ciebie zrobiłem – na przykład uratowanie życia kiedy próbowałaś popełnić samobójstwo.

Clark Storm - Ślizgon który ma najwięcej oleju w głowie. Potrafi dostrzegać i wytykać nieudolność umysłową osobom nawet ze swojego własnego domu. Szanuje cię za wiele rzeczy.

Leticia Blustrode - Jest Pani bardzo impulsywna i stanowcza oraz asertywna. Bardzo często pochopnie ocenia Pani inne osoby. Zamiast porozmawiać i zapytać się żeby poznać od A do Z całą sprawę dopowiada sobie Pani swoją wersje wydarzeń i rani tym inne osoby. Na przykład mnie. Odkąd została Pani dyrektorem zauważyłem ,że zmieniła Pani podejście do uczniów – oby tak dalej. Bądź co bądź jestem wdzięczny za stwarzanie możliwości do samo rozwoju i opiekę nad Hogwartem.

Daniel Fox Autorytet , Nauczyciel, Opiekun , Ojciec. Osoba która na zawsze zostanie w moim sercu. Wspiera Pan rozwój, kreatywne pomysły oraz wszystko co może kiedyś zaowocować pozytywnymi osiągnięciami. Jestem Panu wdzięczny za powierzenie mi wielu obowiązków. Jest Pan osobą do której nie boje się przyjść i wyżalić czy zwrócić się o pomoc. Bardzo panu zaufałem i bardzo chciałem zrobić coś takiego czym się Pan zachwyci. Niestety nigdy nie usłyszałem od Pana słów „Bill jestem z ciebie dumny” Tak, to jedno zdanie o którym marzyłem od momentu w którym został Pan moim opiekunem. Przykro mi ,że w ostatnich dniach mojego życia nie mieliśmy czasu żeby w spokoju porozmawiać, taki Pan zabiegany i rozchwytywany.  

Trevor Wright - Krążą o Panu legendy i mity wiem ,że był Pan do tego zdolny. Po pierwsze jestem wdzięczny za to co zrobił Pan dla mojego wuja. W momencie w którym okazało się ,że jesteśmy rodziną dużo się zmieniło. Wiedziałem ,że mogę Panu zaufać i tak też zrobiłem. Poszedłem w Pana ślady – chciałem wspierać społeczność magiczną wszystkimi swoimi umiejętnościami które bardzo mocno wzrosły w momencie w którym został Pan moim wykładowcą. Treningi z Panem to czysta przyjemność. Szkoda ,że było ich tak mało…
Życzę Panu jednej rzeczy- by wrócił Pan do Hogwartu. Wymyśliłem ciekawy przydomek. Władca burz i piorunów.

Laura Price - Odważna gryfona czy zagubiona dusza? Według mnie masz ogromny potencjał i mam nadzieje ,że go nie zatracisz! Słuchaj się swojego mistrza – wilka.  Mam nadzieję ,że odrobinę pomogłem swoja gadaniną. Bywaj!

Lorcan Procter - Nigdy nie dowiedziałem się kim dla Pana jestem Mimo wszystko obdarzył mnie Pan kiedyś zaufaniem. Chciał bym usłyszeć od Pana słowa „jestem z ciebie dumny” jednak nigdy się nie doczekałem. Posiada Pan wiedzę której Panu zazdroszczę? Podziwiam?. Chciał bym kiedyś osiągnąć takie umiejętności. Zastąpił mi Pan ojca – przynajmniej w moim mniemaniu. Eliksiry, możliwość spełniania własnej pasji nauczania, pana zachowanie w momencie w którym musiał Pan reagować na agresje innych osób. Jest Pan po prostu mistrzem i nie tylko eliksirowym ale mistrzem dobrej wiary w ludzi. Starałem się być taki jak Pan.

Callidora Bowes – Była pierwsza miłość. Życzę Ci szczęścia i miłości oraz czasu.

Louis Demimoz - Oryginalny przyjaciel. Spędziliśmy razem cudowne chwile. To wspaniałe mieć takiego przyjaciela. Chciał bym móc kiedyś wciąż się tobą opiekować… - Niestety.

Grenda Goring – Jesteś po prostu świetna.

Matthew Morales - No śpioch jak żaden inny. Po prostu masakra. Mimo to wróże Ci kariere muzyka. I jeszcze większej ilości podróży, strasznie Ci zazdroszczę zwiedzenia tego rezerwatu smoków.

Xanthopulous Thorne – Zagadka, opętany, samotny, potrzebujący pomocy, inteligentny i utalentowany.

Maurce Wright- Nie tylko ty masz problemy i nie tylko ty przechodzisz przez takie rzeczy. Chciał bym kiedyś z tobą szczerze porozmawiać. Może dał byś radę mi zaufać. Ja naprawdę staram się zrozumieć jak bardzo cię skrzywdzili. I chcę pomóc.

Edgar Draytron - Jesteś mi niby tak bliski a tak naprawdę cię w ogóle nie znam. A większość osób nawet nie wie, że mam brata.

Eron Baltimore - To co mi powiedziałeś było dziwne. Nigdy nie będę w stanie odwzajemnić twojego uczucia , nie jestem gejem. Rozumiem twoje cierpienie i chciał bym potrafić ci pomóc. Nigdy nie zapomnę o rzeczach które dla mnie zrobiłeś. Powodzenia w nowej roli Pracownika szkoły. Jednak cóż mam nadzieje ,że zajdziesz wyżej niż Bibliotekarz. Nie wiem co mógł bym jeszcze powiedzieć. Chyba jedną rzecz – byłeś pierwszą osobą w Hogwarcie która stała się przez moment moją bratnią duszą –starszym trochę dziwnym bratem. Niestety…

Marysia Draytron – Kuzynka , cwaniaczek , krętaczek , businesswoman XXIw. Czasem jeszcze dziecinna ale w większości przypadków bardzo zaradna i samodzielna. Rozwijaj się ale błagam nie popełniaj błędów przez które zginął Carter.

Samara Wright – Sugar Momy. Nasza relacja była zabójczo ciekawa. Masz okropnie mocną głowę i cudowne ciało. Dobrze wiesz co we mnie wzbudzałaś i dobrze wiem ,że robiłaś to z premedytacją. Nasza relacja zaczęła się od tego ,że słusznie oskarżyłem Cię o manipulowanie moimi snami. Jednak to ty okazałaś mi matczyną opiekę kiedy byłem załamany. Jestem Ci okropnie wdzięczny za zaufanie, pomoc oraz niezapomniane wspomnienia.

Anna Margel – Bardzo bardzo bardzo utalentowana osóbka o tajemniczym wnętrzu i bardzo impulsywnym zachowaniu gdy chodzi o uczucia. Było mi bardzo przykro gdy nie dałaś nam szansy na jakąkolwiek chętnie był bym twoim przyjacielem. Rozumiałem co czujesz i wiem jak to jest zakochać się w kimś kto nie odwzajemnia twoich uczuć – cóż odrobinę się myliłaś, niestety jest już za późno. Powodzenia jako prefekt naczelny. Więcej wiary w siebie!

Luke White – Znamy się od niedawna ale nawet teraz mogę powiedzieć ,że jest Pan bardzo kompetentnym pracownikiem. Właściwa osoba na właściwym miejscu , uczciwa i zaradna a przede wszystkim dobry handlowiec.

Vanilla Lavenhart – Mój młody padawan. Chciałem cię nauczyć wszystkiego czego sam potrafiłem. Mam nadzieje ,że to ty będziesz tą osobą która rozwiąże moją zagadkę chodź mam wrażenie ,że stanie się to dopiero gdy poduczysz się transmutacji. Spróbuj siły w grupie. Nie bój się życia, nie bądź naiwna i łatwowierna. Nie myśl ,że jesteś gorsza tylko dlatego ,że inna. Życzę Ci z całego serca powodzenia w życiu. Mimo to bardzo zawiodłem się na tobie gdy nasze relacje zostały wystawione na próbę. Po prostu było mi okropnie przykro.  Do póki nie uciekłem z kozy – jak? Transmutacja!
Mam nadzieję ,że zapamiętasz moje imię i nauki a z mojej śmierci wyciągniesz wnioski.

Shilard Winter – Shilard Shilard Shilard…. Masz zapał , potencjał i wiesz jak dążyć do własnego celu.  Byłeś na Tyle blisko mnie ,że na pewno rozwiążesz zagadkę i ty otrzymasz coś co pomoże Ci rozwijać twoje umiejętności. Lubiłem cię, nawet bardzo. Nie zaniedbuj ludzi którzy są blisko ciebie i ucz się na moich błędach. Obyś został Prefektem Naczelnym i nie dał sobie wejść na głowę.

Morphin Margel – Słabo cię znam ale byłeś moim bardzo pilnym uczniem. Mam nadzieje ,że wykorzystasz moje nauki.

Noelle Louise Granth – Nieodwzajemniona miłość, siostra , przyjaciółka. Przez 2 lata cierpiałem tylko i wyłącznie dlatego ,że nie widziałaś jak wielkim uczuciem cię darzę. Jest mi żal ,że nie mogliśmy się pożegnać. Tylko ty wiesz tak naprawdę co było pomiędzy nami i niech tak zostanie. Jesteś silniejsza niż Ci się wydaje. Urocza, piękna, o bogatym wnętrzu. Dawałem z siebie wszystko. Do ostatniej minuty czułem cię tu -> *Serce*

Luiza Fritz - Nauczycielka Magomedycyny, kuzynka i przyjazna dusza. Cieszę się ,że byłaś.


Rodzina
~Rodzine wybieram sobie sam:

Lorcan Procter,Aron Lestrange, Daniel Fox, Trevor Wright i Luiza Fritz , Samara Wright, Aybike Craven i Angel Ellis
oraz Carter Draytron

Ciekawostki

~ Potrafi płynnie mówić po włosku  i francusku gdyż część dzieciństwa przebywał u ciotki włoszki a część u wuja w Paryżu.
~ Na własne oczy widział śmierć Dony Fritz jego matki.Wstrząsnęło to jego dzieciństwem.
~ Jego różdżka zrobiona była z Cisu ma 15 cali (38cm) a unikatowy rdzeń pochodzi ze Skóry Strzygi.
~ Posiadał drugą różdżkę 11 cali z rdzeniem z łuski węża rogatego którą sam zdobył.
~ Potrafi grać na fortepianie.
~ Został powołany na kapitana drużyny Quiddicha.
~ Jego sowa to średniej wielkości płomykówka.
~ Jego patronusem miał być Memortek/Orzeł.
~ Jego bogin przybierał postać istoty ubraną w czarną postrzępioną szatę, nie jest to dementor.
~ Jako 13 latek wynalazł esencje gazową paraliżującą wampiry.
~ Cały czas prowadzi badania nad różnymi dziedzinami magi.
~ Nie ma jednego oka.
~ Został uczniem aurora w wieku 15 lat.
~ Był prefektem przez 5 lat. Odszedł sam - zrezygnował.
~ Wygrał olimpiade trójmagiczną.
~ Studiował kierunek Zaklęć na Instytucie im. Herpona Margela którego znał osobiście.
~ Wiedział ,że kamień filozoficzny został odtworzony.
~ Prawdziwie kochał tylko 2 osoby. (jednocześnie)
~ Wynalazł Inhibitor Eliksirowy w wieku 17 lat.
~ Posiada 4 własne żywe obrazy.
~ Zawsze będzie wdzięczny a w jego pamięci na zawsze pozostaną osoby które mu pomogły w trudnych chwilach.
~ Przewidział własną śmierć(?) , zdążył pozostawić po sobie zagadkę a osoba która ją rozwiąże otrzyma jego dziedzictwo,wiedzę i wiele więcej.



RE: [ucz2] Bill Draytron - CzarnaMoc - 08.10.2018

PIERWSZA!
Karta postaci śliczna, bardzo mi się podoba i jest git Heart :* Big Grin
Repke ci juz dałam, ale to chyba oczywiste za tak ładna KP  



RE: [ucz2] Bill Draytron - t00n - 08.10.2018

Bardzo ładnie. +rep


RE: [ucz2] Bill Draytron - TeksuSiK - 08.10.2018

Fajno


RE: [ucz2] Bill Draytron - MrFrancuz - 11.10.2018

@Dodano Historie
+ Relacje (Po numerki proszę się zgłaszać na DC MrFrancuz#1761) Jeżeli kogoś tu nie ma a uważa ,że powinien być proszę również się odezwać.


RE: [ucz2] Bill Draytron - MrFrancuz - 14.01.2019

+KP zostanie aktualizowane na dniach. Dodana zostanie historia aż do ostatnich minut jego śmierci.
Na podstawie 17 letniego życia chcę napisać trochę dłuższą historie - książkę na podstawie logów.
Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.


RE: [ucz2] Bill Draytron [RIP] - N4D1A - 14.01.2019

[Obrazek: tenor.gif?itemid=8043951]



RE: [ucz2] Bill Draytron [RIP] - Matthew10 - 14.01.2019

[*] Smutno będzie bez ciebie w hogu ;/


RE: [ucz2] Bill Draytron [RIP] - Lorrys1 - 14.01.2019

Szkodaaa..


RE: [ucz2] Bill Draytron [RIP] - TeksuSiK - 14.01.2019

Rest in peace