Archiwum Hapel.pl
[Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Kosz (https://archiwum.hapel.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. (/thread-18343.html)

Strony: 1 2


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - CzarnaMoc - 22.11.2018

Wszystko co można powiedziec o punktach już wyżej jest napisane. Na 100% będzie miło gdyby te punky zostały dodane, nawet w dużej ilości w ,,Sklep” Nawet sama bym je kupiła gdyby dodali. Zresztą co ja tutaj będę mówić ZA



RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - Scierwojad - 22.11.2018

froxel kiedyś pisał, że to będize umożliwiał VIP, który miał byc do kupienia w sklepie


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - Adrian - 22.11.2018

Wypowiem się co do tych ''kupnych'' punktów deportacji. Donator ma dostęp z tego co mi wiadomo do większej ilości. Ale mi nie o to chodzi, ja chcę takowe punkty dla graczy, dla nas za darmo, gdyż jest ich za mało. Dopiero gdyby w razie czego dodano ich więcej, dziesięć to tylko punkt orientacyjny, wtedy można by było coś pomyśleć nad dodatkowymi (kupionymi).


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - _Alfred_ - 13.12.2018

Refresz


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - _Alfred_ - 02.01.2019

Kolejny refresz


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - mumia1230 - 02.01.2019

Powinny być jak najbardziej, ale właśnie kupne.
Nie jest to niezbędna część rozgrywki, a jeśli ktoś bardzo potrzebuje, to może też i przy okazji wspomóc serwer.

Zwiększanie limitu do 10 i dodanie opcji kupienia więcej to bzdura, gdyż niemalże całkowicie usunęłoby zapotrzebowanie na takowe. Jak już, to jakieś konta vipowskie z większą ilością tych punktów plus osobna opcja dokupywania dodatkowych 'slotów'.


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - czarekPL - 02.01.2019

Cytat:Nie jest to niezbędna część rozgrywki

w harry potter deportowali sie co chwile szczegolnie w tych pozniejszych czesciach
teleportacja to normalna rzecz i bardzo potrzebna i dawanie jej za kase to jest zbytnie ingerowanie w ic


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - mumia1230 - 02.01.2019

czarekPL napisał(a): (02.01.2019 20:29)
Cytat:Nie jest to niezbędna część rozgrywki

w harry potter deportowali sie co chwile szczegolnie w tych pozniejszych czesciach
teleportacja to normalna rzecz i bardzo potrzebna i dawanie jej za kase to jest zbytnie ingerowanie w ic

Skoro mamy się już bawić w realizm, to zablokujcie możliwość deportacji na dalekie zasięgi xD
Albo zróbcie skilla teleportacji, by to od tego zależało.

Nikt ci nie broni odgrywać teleportacji krótkiej podczas walki.

Nie jest to żadna ingerencja, a kilka złociszy za parę punktów dodatkowych nie jest niczym nadzwyczajnym. Tak zasobożerny serwer nie jest za darmo.


RE: [Propozycja] Zwiększona ilość punktów deportacji. - LENIWIECHERE - 03.01.2019

Janusze chcom wszystko za darmo a na serwer się dokładać nie ma komu

OCZYWIŚCIE ADRIANKU JESTEM ZA <3