Archiwum Hapel.pl
Haplowe Mikołajki - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Kosz (https://archiwum.hapel.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Haplowe Mikołajki (/thread-18348.html)



Haplowe Mikołajki - em411 - 22.11.2018

[Obrazek: oUzk8GB.png]
[Obrazek: Htp11vb.png]
[Obrazek: BestIdleCollie-small.gif]

Jak co roku podtrzymujemy Haplową tradycje i organizujemy zabawę, która pewnie przez większość społeczności jest już bardzo dobrze znana. Haplowe Mikołajki polegają na tym, że z spośród wszystkich zapisanych osób, zostaną wylosowane pary. Dobrane w pary osoby, wymieniają się prezentami przez usługi firmy InPost. Pamiętajcie, nie liczy się cena, liczy się gest. Jeśli nie jesteś pewny tego, czy będziesz mógł wziąć udział, to nie zgłaszaj się. Chcemy uniknąć sytuacji, w której jedna z osób nie będzie miała się czym pochwalić na forum.

Zapisy będą otwarte do 25.11.2018, do godziny 20:00.

Jeśli jesteś chętny, wystarczy wypełnić wzór i wysłać e-mail na adres: [email protected]

Nick z Discorda

[Obrazek: latest?cb=20141220002422]

[Obrazek: oUzk8GB.png]



Haplowe Mikolajki - Prezenty! - PatrykoLol - 04.12.2018

Jak sama nazwa wątku wskazuje! Mozesz sie pochwalić prezentem który dostałeś od swojej pary na Haplowe Mikolajki jak w ogole brales udzial. No to ja zaczne!

Przed chwilką właśnie odebrałem paczuszkę od @modno na Mikolajki i bardzo mi się podoba. Dlatego dziękuje modniś i oczekuj na moją paczuszke <3 ( pudelko troszke ucierpialo dlatego ss jest tylko takie, prosze zignorowac moj cien )
Ps. Nawet dostałem życzenia od samego Lorcana Proctera!

[Obrazek: XPvSAxQ.png]


RE: Haplowe Mikołajki - em411 - 05.12.2018

Odświeżam, kolega wyżej odrobinę mnie wyprzedził, ale w tym wątku można chwalić się prezentami otrzymanymi od pozostałych Haplowiczów! Big Grin


RE: Haplowe Mikołajki - t00n - 05.12.2018

Dzisiaj byłem odebrać paczkę od @modno i jest po prostu megaaa!
Zjadłem już część jagodowych cukierasków, jutro biorę się za całą resztę.
Już niedługo dostaniesz moją paczuchę  <3
(a, i dziękuję za życzenia od Lorcana)




RE: Haplowe Mikołajki - modno - 07.12.2018

Serdecznie Dziękuje panu @PatrykoLol za paczuszkę słodkości, niestety uległa drobnemu poturbowaniu podczas transportu i wypakowania, ale na pewno zostanie dobrze spożytkowana




RE: Haplowe Mikołajki - modno - 08.12.2018

Paczuszka od @Celeste też już dotarła, tej udało się nie poturbować, serdecznie dziękuje




RE: Haplowe Mikołajki - Biegaczysko - 08.12.2018

[Obrazek: 1LfzhJG.jpg]


RE: Haplowe Mikołajki - MateVu - 14.12.2018

Bardzo dziękuję @Veniqui i mam nadzieję, że moja paczusia również dojdzie jak najszybciej! Od razu mówię, że umówiliśmy się na to, że prezenty wyślemy nieco później jako Mikołajowo-BożoNarodzeniowe!

[Obrazek: hCdPNU1.png]



RE: Haplowe Mikołajki - Veniqui - 17.12.2018

[Obrazek: mpFGtZy.jpg]
dziekuje slicznie i przepraszam za jakość slabe swiatlo plus pies mi sie w kadr wcisnął.........
Dziękuję Ci Mateuszku  serdecznei za paczuszkę skarpetki oczywiście będę nosił jak ja czyli jedna taka jedna taka zdjęcia powieszone już są! Słodycze pewnie zanim zjem to minie z miesiąc może dwa ale wiedziałeś co lubię także buzi! <3 No i manierka w końcu mam zestaw alkoholika....... Dziękuję za życzenia i wszystko w ogóle! Wesołych świąt raz jeszcze @MateVu i wszystkim!!!