Archiwum Hapel.pl
Apelacja - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Out of Character (https://archiwum.hapel.pl/forum-7.html)
+--- Dział: Apelacje (https://archiwum.hapel.pl/forum-99.html)
+---- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-213.html)
+---- Wątek: Apelacja (/thread-18645.html)



Apelacja - CzarnaMoc - 05.01.2019

Osoba nakładająca karę - Xopowo 
Powód nałożenia kary - ,,Nadużywanie uprawnien"
Czas trwania kary - 5 dni
Opis sytuacji - Suprawa więc wyglada tak, że pełnie na serwerze obowiązeki budowniczek przez co zawsze jestem OOC na serwerze i jak coś przebudowuje właśnie mnie nie ma jakby. Na serwerze dnia  03.01.2019 roku o godzinie 21:11. Wtedy właśnie w dormitorium slytherinu doszło do dziwnej sytuacji. Kiedy ja przelatywałam obok pewnej akcji ,,Kalusa” ,,Callidory” ,,Perseusa” Przelatując obok widziałam kawałek akcji w sumie to tylko zatrzymałam się na moment i poleciałam dalej robić to co robiłam. Jednak ss faktycznie zrobiłam którego potem przesłałam do Snakeu całkiem OOC i przy okazji informując, ze wie ona o tym tylko OOC, a IC już nie. Potem kilka dni potem a dokładnie dziś nasze postacie spotkały się i Anna zapytała Ruby o Kalusa informując ją jedynie ,,kłamiąc” bądź nie, że wydaje się jej że Klaus już nie patrzy na nia jak na swoja miłość. Czy mała Anna miała prawo stwiierdzic taka tezę? Oczywiście miała prawo gdyż Kalus i Anna nie lubią się to nawet po złości mogła to zrobić. Przy okazji w rozmowie nie było nic mówione, że postac Klausa zdradziła Ruby. Wiec w sumie mojej winy nie odnajuje tutaj. Nie podsłuchiwałam nikogo akcji, a jedynie przesłałam jednego SS do gracza który był poza narracja. Oczywiście bardzo za to przepraszam i zapewniem, że nie będę już tego powtarzać więcej. Mam nadzieje, że ban na 5 dni zostanie przemieniony na dużego trawbana. Lub zwyczajnego warna. Bardzo mi na tym zależy, a na dole znajduja się dowody w postaci logów z wszystkich akcji jakie dotyczą tej apelacji.




RE: Apelacja - strzyga - 05.01.2019

"Jednak ss faktycznie zrobiłam którego potem przesłałam do Snakeu całkiem OOC i przy okazji informując, ze wie ona o tym tylko OOC, a IC już nie'' - A czy którakolwiek z osób, które brały udział w akcji pozwoliły Ci na rozpowszechnianie poprzez screeny? Nie. Doskonale wiedziałaś, że jest to ich prywatna akcja, a mimo to rozesłałaś screena dalej. 

Widząc taką sytuację, nagle "kilka dni później" Anna postanawia rozpowiadać plotki na temat Klausa z powodu ich rzekomej nienawiści, i zrobiła to akurat wtedy, kiedy wcześniej widziałaś ich akcje? I teraz mam uwierzyć, że to tylko niewinne plotkowanie, które nie nawiązuje zupełnie do tego, co widziałaś czysto OOC, o czym zarówno Veniqui jak i Callidora informowali, że Twoja postać nie ma prawa tego widzieć? Ba, sama później stwierdziłaś, że Anna nic nie widziała ani nic nie słyszała. A mimo to poleciałaś do snakeu_ i wszystko jej w IC przekazałas pod PRETEKSTEM plotkowania.

Ponadto w logach, które od Ciebie dostałam, na samym początku widnieje komunikat odnośnie włączenia GM, a tuż po tym zjawiasz się w miejscu akcji Veniego i Callidory. 

 Anna zapytała Ruby o Kalusa informując ją jedynie ,,kłamiąc” bądź nie, że wydaje się jej że Klaus już nie patrzy na nia jak na swoja miłość.  - No więc właśnie, skąd miałaby mieć informacje, że Klaus robi cokolwiek za plecami Ruby? I skąd nagle, akurat w tym momencie pomysł na to, żeby puszczać taką plotkę?

Czy mała Anna miała prawo stwierdzic taka tezę? - Nie, nie miała do tego absolutnie żadnych podstaw, bowiem Veni sam przyznał, że Klaus nie traktuje Ruby inaczej, niż robił to wcześniej.



RE: Apelacja - CzarnaMoc - 05.01.2019

No cóż wszystko sie zgadza jedynie licze na złagodzenie kary ze strony @strzyga bo i tak widze w tym swoja wina, ale to nie znaczy, że taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz i liczę na złagodznei mimo wszyso kary.


RE: Apelacja - ambi - 05.01.2019

Anna zaczęła plotkować o Klausie AKURAT po tym, jak zobaczyłaś akcję Veniego i Kalibory OOC...
CÓŻ ZA PRZYPADEK
No, no.
Cytat:bo i tak widze w tym swoja wina

Cytat:Wiec w sumie mojej winy nie odnajuje tutaj.

Ależ ty prędko zmieniasz zdanie!

//20% niezwiązana z apelacją.


RE: Apelacja - maciej7 - 05.01.2019

odbanujcie go prosze........

//+20 za wypowiadanie się w apelacji, która Ciebie nie dotyczy


RE: Apelacja - strzyga - 05.01.2019

Mimo, iż dostalaś karę za rozsyłanie wiadomości IC w OOC, dalej wrzuciłaś logi w wątek, który jest dostępny dla wszystkich użytkowników forum.

Logi pozwoliłam sobie usunąć i wstawiłam na Discord ekipy, gdzie każdy w przypadku chęci wypowiedzenia się w wątku ma wgląd.

Dalej uważam, choćby przez to, że wstawiłaś tutaj te logi, że 5 dni to odpowiednia kara, żebyś przemyślała sobie wszystko i zastanowiła się, a następnie zrozumiała, dlaczego podjęliśmy taką, a nie inną decyzję.


RE: Apelacja - CzarnaMoc - 05.01.2019

TO nie było rozsyłanie a dowody w sprawie apelacji pani @strzyga Taka mała różnica. Trudno, ale jednak mimo wszystko dalej wnioskuje o odpuszczenia bana.

EDIT// przeczytaj to co napisałam ci też na DC.


RE: Apelacja - strzyga - 05.01.2019

CzarnaMoc napisał(a): (05.01.2019 21:26)TO nie było rozsyłanie a dowody w sprawie apelacji pani @strzyga Taka mała różnica. Trudno, ale jednak mimo wszystko dalej wnioskuje o odpuszczenia bana.

EDIT// przeczytaj to co napisałam ci też na DC.


Jestem przeciw.

Z prostej przyczyny - dostałaś bana za rozpowszechnianie informacji, a i tak wstawiłaś logi, przez co rozpowszechniłaś je dalej.

Na Twoje własne życzenie - apelację zamykam.