Archiwum Hapel.pl
Podanie na Nauczyciela - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Podania (https://archiwum.hapel.pl/forum-186.html)
+--- Dział: Podania na Nauczyciela (https://archiwum.hapel.pl/forum-68.html)
+---- Dział: Archiwum Podań na Nauczyciela (https://archiwum.hapel.pl/forum-176.html)
+---- Wątek: Podanie na Nauczyciela (/thread-19112.html)



Podanie na Nauczyciela - MrMajamiPL - 14.03.2019

[IC]

Imię i nazwisko: Caesar Virulence
Wiek: 28 lat
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe 
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Starożytnych Run
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*  

**Do gabinetu dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart przyleciał czarny kruk, który wleciał przez otwarte okno i przelatując przez biurko dyrekcji zrzucił zwinięty zapieczętowany pergamin. Gdy kruk wypełnił swe zadanie wyleciał tym samym oknem żegnając się dwukrotnym kraknięciem.**

Droga Dyrekcjo, ujrzawszy ogłoszenie o zapotrzebowaniu na posadę profesora Starożytnych Run i po wielu godzinnych rozmyśleniach postanowiłem napisać owy list z swoimi chęciami do ponownego objęcia stanowiska jako nauczyciel wyżej wymienionego już przedmiotu. Jestem świadomy, iż podczas swojej pracy na tym stanowisku wcześniej nie wywiązywałem się z moich obowiązków jak należy lecz było to spowodowane wieloma sprawami, spowodowanymi moimi innymi posadami, które wcześniej pełniłem. było to zachowanie nieodpowiedzialne i działające na niekorzyść uczniów chcących czerpać wiedzę o runach. Jednak teraz, po kilkuletniej przerwie gdzie miałem czas na rozmyślenie swojej przeszłości jak i przyszłości chciałbym naprawić ten błąd i ponownie nauczać owego przedmiotu zobowiązując się do rzetelnej i systematycznej pracy. Moje chęci do przyjęcia motywuje tym, że pomimo wielu obsunięciach w lekcjach jak i ich braku utrzymywałem dobry kontakt uczeń-nauczyciel potrafiąc prowadzić lekcje, które się odbywały w sposób zachęcający do nauki przedmiotu i zaangażowania na zajęciach prowadząc na lekcjach interakcje z uczniami nawiązując do przedmiotu jakim są starożytne runy. Jeśli zaś chodzi o obowiązki poza lekcyjne jestem osobą bezstronną, która analizuje wszelkie spory uczniowskie, w tym które uczniowie mogą sobie zagrażać i sumiennie jak i adekwatnie ukarać ich za ich czyny nie tylko w sposób punktowy. Na sam koniec jeszcze raz proszę o kolejną szanse z zapewnieniami, iż tym razem nie zawiodę. Życzę miłego dnia mając nadzieje na pomyślne rozpatrzenia podania.
Caesar Virulence 
 
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Z

[OOC]
Nick w grze: MrMajamiPL
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Tak, już pełniłem dosłownie tą samą posadą

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Tak więc, mam już doświadczenie w prowadzania tego przedmiotu jako nieliczna z osób bardziej interesujących się runami niż "byle by była ocena na świadectwie". Mimo tego poprzednim razem straaasznie olewałem to a raczej przenosiłem lekcje, gdzie też i było wiele przypadków gdzie lekcja się w ogóle nie odbyła. Moim wytłumaczeniem na to jest fakt, iż chciałem ogarnąć szkołę porządnie i mieć czas na lekcje i czas wolny zamiast ciągłego uczenia się i robienia lekcji. Do tego jeszcze dochodzi fakt, iż po prostu się wypalałem, miałem coraz mniej chęci do gry, aż skończyło się na przerwie, nazwanej przeze mnie końcem, który koniec okazał się trochę lewy. Jednak dowodem na dalsze chęci gry jest właśnie to podanie i mniejszy ruch w szkole (którego akurat nie mam jak udowodnić, ale i po co). Tak więc liczę na rozpatrzenie tego podania pozytywnie chcąc odnowić swoją przygode z runami i relacji z uczniami. Wiem, że wcześniej zawaliłem, ale moim zdaniem warto dać mi tą szanse, lecz jednak i tak ostateczna decyzja nie należy do mnie. Ah i na koniec kwestia z filmikiem na egzaminie, Famir, osoba która do tej pory moim zdaniem jak i pewnie wielu innych była najlepszym nauczycielem tego przedmiotu również podsyłał filmy tego rodzaju, więc myślałem że trochę od niego zaczerpnę bo jako iż do niego nikt nie miał o to problemu to nie byłem świadom, że i w tym może być.

Nazwa Discord: Majami



RE: Podanie na Nauczyciela - Nagini - 14.03.2019


[Obrazek: anigif_enhanced-buzz-29866-1373967815-5....ality=auto]