Archiwum Hapel.pl
Odrzucone
Podanie na Ucznia [MayukoChan] - Wersja do druku


+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Kosz (https://archiwum.hapel.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Odrzucone
Podanie na Ucznia [MayukoChan] (/thread-20019.html)



Podanie na Ucznia [MayukoChan] - Akane - 20.08.2019

Imię i nazwisko: Claire Anderson

Miejsce urodzenia: Brighton, Anglia

Status krwi: 50% - Czarodziej półkrwi

Cechy charakteru: Claire jest zamkniętą w sobie dziewczyną o silnym charakterze. Zawsze dąży do ukończenia postawionego przez siebie celu. Posiada fobię społeczną, przez co bardzo ciężko nawiązać jej znajomość z kimkolwiek. Od zawsze była niesamowicie wścibska - dzięki temu, dowiedziała się o magicznych umiejętnościach swojego ojca.

Wygląd postaci: Niewysoka brunetka z prostymi włosami sięgającymi do ramion. Ma duże niebieskie oczy, jasną cerę, piegi i mały nos. Jest szczupła, ale też dobrze zbudowana, ponieważ w przeszłości regularnie uczęszczała na basen.

Historia postaci: Claire urodziła się wczesną wiosną. Zaraz po urodzeniu dziewczyny, przeprowadzili się do Londynu. Matka zajmowała się domem, a ojciec - William Anderson, pracuje w Proroku Codziennym (o czym młoda czarodziejka na początku nie wiedziała). Młoda Anderson dorastała w towarzystwie rówieśników z którymi spędzała ogrom czasu. Świetnie się uczyła, a nauka nie sprawiała jej problemu. Gdy Claire miała 8 lat, jej rodzicielka popełniła samobójstwo.
Wtedy doszło do pierwszego ujawnienia zdolności magicznych. Okazało się, że umie przewidywać przyszłość podczas snu.

Około 2 lata później, dziewczyna podsłuchała rozmowę z której kontekstu wynikało, iż jej tata jest czarodziejem. William obiecywał jej już nigdy nie okłamywać, po czym wytłumaczył jej wszystko od początku. Wtedy Claire dowiedziała się o swoich zdolnościach i zdecydowała się na ich rozwijanie

Kiedy dziewczyna ukończyła 11 lat, otrzymała list z Hogwartu. Po przeczytaniu listy przedmiotów potrzebnych do nauki wybrała się na ulicę Pokątną, kupując potrzebne jej przedmioty do rozpoczęcia nauki.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Emm, cześć. Jestem Claire Anderson. A ty to kto?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No chyba w Warszawie ale pewności nie mam. A jakiego koloru jest biały Maluch?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Oh, dziękuję Steven.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałam się od mojego brata.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałam go

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



RE: Podanie na Ucznia [MayukoChan] - RoxStars - 21.08.2019

Wstrzymuję.

Jeśli posiadasz zgodę na jasnowidzenie proszę podesłać mi na pv. Jeśli nie zmień objawienie mocy na coś innego, dokładnie je opisując. Pamiętaj, że muszą przy tym być obecne silne emocje. 
W historii zabrakło wyjazdu z peronu 9 i 3/4.
Dopisz 2-3 cechy w charakterze, abym miał pewność gdzie cię przydzielić.
Ostatnie pytanie w pomocniku źle.

3 dni i 3 szansę na poprawę.


RE: Podanie na Ucznia [MayukoChan] - RoxStars - 24.08.2019

Odrzucam, czas minął.