Archiwum Hapel.pl
Podanie na Nauczyciela - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Podania (https://archiwum.hapel.pl/forum-186.html)
+--- Dział: Podania na Nauczyciela (https://archiwum.hapel.pl/forum-68.html)
+---- Dział: Archiwum Podań na Nauczyciela (https://archiwum.hapel.pl/forum-176.html)
+---- Wątek: Podanie na Nauczyciela (/thread-20301.html)



Podanie na Nauczyciela - Nieogar - 08.10.2019

[IC]

Imię i nazwisko: Conchobar Gingerblade
Wiek: 60
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe + kursy transmutacyjne i uzdrowicielskie.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Wróżbiarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Na adres korespondencyjny dyrekcji hogwartu przylatuje zadbana, śnieżnobiała sowa ze złotym upierzeniem tworzącym literę G na plecach. Rzuca list na stół lub stertę kopert, a potem odlatuje.**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu,
Z zawodu jestem wynalazcą, jednak źródłem mojego sukcesu niewątpliwie okazała się sztuka wróżbiarstwa. Czasami, gdy miałem większe problemy logiczne do rozwiązania, albo miałem kilka możliwości, wróżyłem dla siebie przyszłość, dzięki czemu podejmowałem same dobre decyzje. Chciałbym, żeby inni też byli w stanie podążyć moimi śladami i wykorzystywać zdolność wróżbiarstwa w praktyce. Oprócz samych wybitnych odkryć i wynalazków na poziomie Klozetofonu, nigdy nie miałem problemów z prawem - nigdy nie zostałem ukarany za żadne przestępstwo. A to oznacza, że skoro do 60 roku życia nic nie zrobiłem, to raczej nie zsiwieję na starość i nie zacznę wariować. Mam piękną żonę, dobry kontakt z dziećmi, nieskazitelnie czysty umysł, co potwierdzają badania przeprowadzone u mugolskiego doktora psychologa. Uważam, że powinienem otrzymać tę posadę, bo jestem najlepszy. A w jaki sposób? Proszę:
- Nie będę wymyślać żadnych bzdur i badziewia tylko po to, żeby uczniowie musieli się tego uczyć, a te informacje są przekłamane i nikomu się do niczego nie przydadzą. Na egzaminach będzie tylko ta treść, która znajduje się w podręczniku.
- Będę prowadzić co najmniej raz na tydzień zajęcia dodatkowe z wróżbiarstwa, oraz konsultacje kilka razy w tygodniu, w którym chętni lub uczniowie z trudnościami będą mogli poćwiczyć pod okiem wielce  kompetentnego nauczyciela doszkalać się w dziedzinie wróżbiarstwa.
- Będę starał się nauczyć moich uczniów praktycznego zastosowania wróżbiarstwa, które okażą się użyteczne nawet dla osób, które urodziły się bez "daru".
- Pomimo swojego sędziwego wieku nie zatraciłem całkowicie poczucia humoru, więc postaram się, by zajęcia dla najmłodszych nauczały z równą skutecznością, jak i poprawiały humor.
Z poważaniem, Conchobar Gingerblade.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Wróżbiarstwo - Powyżej Oczekiwań.

[OOC]
Nick w grze: Nieogar
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ale nie korzystam z nich.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie, nigdy nie byłem nauczycielem na haplu.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Pomyślałem, że nikt nie będzie uczył wróżbiarstwa lepiej, niż wróżbita OOC. Ostatnio nudziło mi się i przewidywałem ruchy Żmii, przez co ona zaczęła podejrzewać, że w administracji ktoś dla mnie szpieguje. Oczywiście, nikt nie szpiegował, a to że trzy razy z rzędu dokładnie trafiłem na to, co robiła Żmija to czysty przypadek. Startuję na tę posadę, bo chcę dogadać się z duchem Lorcana Proctera(modno) i dopracować w oparciu o jego wiedzę recepturę na eliksir odmładzający. Oprócz tego będę nauczać w Hogwarcie uczniów, żeby nikt nie poczuł się urażony przez mój egoizm. Raczej będę wykonywać obowiązki nauczyciela poprawnie, a w zamian przeszukam zakazany las i zakazane piętra w poszukiwaniu ukrywających się tam przestępców i ewentualnych horkruksów. Oprócz tego, będę miał dostęp do działu ksiąg zakazanych, skąd będę mógł czerpać dodatkową wiedzę, a w przyszłości wzbogacić kulturowo pewną postać. Oprócz samego przeprowadzania zajęć mam w planach jakieś kółko wróżbiarskie, na którym będę nauczać graczy zagrywek psychologicznych do określania następnych ruchów ludzi.
Nazwa Discord: Nieogar#3119