Archiwum Hapel.pl
[APELACJA] Yosuto - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Out of Character (https://archiwum.hapel.pl/forum-7.html)
+--- Dział: Apelacje (https://archiwum.hapel.pl/forum-99.html)
+---- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-213.html)
+---- Wątek: [APELACJA] Yosuto (/thread-20417.html)

Strony: 1 2


[APELACJA] Yosuto - ApelacjaYosuto - 04.11.2019

Osoba nakładająca karę: em411
Powód nałożenia kary: Włamania na konta dawnych administratorów, wykorzystywanie ich oraz obrażanie H@
Czas trwania kary: Forever
Opis sytuacji: 
Sprawa miała się tak, że postanowiłem wbić na konto koleżanki, która założyła je lata temu temu i praktycznie na nim nie grała. Znałem hasło bo pomagałem jej się rejestrować. Postanowiłem, że sprawdzę, czy nie ma tam galców, które mogą mi się przydać. Wbiłem na jej nicku na serwer i zauważyłem, że zamiast logowania jest rejestracja,  ale eq i galce zostały. Pomyślałem, że to efekt przeinstalowywania pluginu na rejestracją, albo coś podobnego. Wtedy mnie olśniło. Zacząłem po kolei wbijać pod różnymi nickami dawnych administratorów i w końcu znalazłem takie, które wymagają rejestracji. Ustaliłem hasło i ku mojemu zdziwieniu, na koncie pozostało nie tylko eq ale również uprawnienia administratorskie. Zacząłem z tego korzystać (głównie do tworzenia itemków do wykorzystania stricte IC). Wbrew pozorom, domy, które miałem, zakupiłem samodzielnie, na długo przed użyciem konta admina. W końcu konto admina, którego używałem dostało bana. Zacząłem więc szukać kolejnego i udało się -znalazłem.
O ile dobrze pamiętam, suma sumarum korzystałem w sumie z 3 takich kont. W końcu (prawdopodobnie) Hachi zbanowała moje normalne konto, bo dokopała się do IP, które korzystało z tych kont. Ja się tłumaczyłem, że moje IP często się zmienia, bo korzystam czasem z internetu domowego, czasem udostępniam sobie dane komórkowe. Pomogło na chwilę, bo dostałem UB, jednak za niedługo dostałem bana od Emila. Sprawdził logi tych kont i zauważył, że były tworzone itemy, które posiada moje główne konto. Potem pogorszyłem sobie tylko sprawę, gdy napisałem apelację, w której oskarżyłem niesłusznie Emila, że próbuje mnie udupić za nic i wypierałem się zarzutów. Dostałem więc perm bana.

Argumentacja: Bardzo przepraszam za swoje zachowanie, głównie Emila, bo zachowałem się wobec Ciebie bardzo nie w porządku. Na haplu spędziłem bardzo dużo czasu i jestem naprawdę starym graczem tego serwera. Wiem, że nie mam nic na swoją obronę, ale może chociaż pomoże mi to, że poza tym ostatnim wybrykiem, byłem wcześniej naprawdę porządnym graczem. Myślę, że osoby, które miały ze mną styczność i ze mną grywały, pamiętają, że nigdy nie odwalałem, trzymałem się reguł i byłem uprzejmy wobec innych graczy. Jeszcze raz sorry.


RE: [APELACJA] Yosuto - C4mp3r - 04.11.2019

Myślę ze powinien dostać UB w końcu tak jak pisze, oprócz tego odwalenia z tymi włamami na konto nie szczególnie narażał się administracji, a grał bardzo aktywnie swego czasu Smile Powodzenia!



RE: [APELACJA] Yosuto - CzarnaMoc - 05.11.2019

Też mi sie zdaje, że pewnie było i minęło te bardzo dłużo czasu. Sama nie miałam kontaktu z tym graczem ale widać że sie postarał w tej apelacji i mozna by mu przyznać tego unbana Smile 


RE: [APELACJA] Yosuto - LENIWIECHERE - 05.11.2019

CzarnaMoc napisał(a): (05.11.2019 01:30)Też mi sie zdaje, że pewnie było i minęło te bardzo dłużo czasu. Sama nie miałam kontaktu z tym graczem ale widać że sie postarał w tej apelacji i mozna by mu przyznać tego unbana Smile 
jak ty cos palniesz to czlowiek nie wie czy plakac, czy sie smiac ;x


RE: [APELACJA] Yosuto - merlin0 - 05.11.2019

Dobry gracz, zawsze był aktywny. Popieram by dostał UB


RE: [APELACJA] Yosuto - Mejb - 05.11.2019

LENIWIECHERE napisał(a): (05.11.2019 02:07)
CzarnaMoc napisał(a): (05.11.2019 01:30)Też mi sie zdaje, że pewnie było i minęło te bardzo dłużo czasu. Sama nie miałam kontaktu z tym graczem ale widać że sie postarał w tej apelacji i mozna by mu przyznać tego unbana Smile 
jak ty cos palniesz to czlowiek nie wie czy plakac, czy sie smiac ;x
Bez kitu XDDdDrdddd


RE: [APELACJA] Yosuto - NeverMore - 05.11.2019

Wracaj typie Tongue


RE: [APELACJA] Yosuto - Veniqui - 06.11.2019

kozak typ był dawać go z powrotem, a vipera to tylko posty sobie nabija komentujac wszystko jak shitposterka na fejsbuku


RE: [APELACJA] Yosuto - Valturi - 06.11.2019

ogladalem wczoraj w nocy totohoker i sluchalem lany wielkie usta del rey


RE: [APELACJA] Yosuto - Adrian - 08.11.2019

Dobry gracz, takie niezbyt aktywny ostatnio, ale chętnie zobaczyłbym z powrotem pana Malte. ;]