Archiwum Hapel.pl
Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Karty Postaci (https://archiwum.hapel.pl/forum-326.html)
+--- Dział: Nieaktywny/Martwy (https://archiwum.hapel.pl/forum-367.html)
+--- Wątek: Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] (/thread-21611.html)



Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] - Jacob Farrel - 18.07.2020

[Obrazek: aAgWvIy.png]
[Obrazek: oICM03w.png]
[Obrazek: zOCPrmc.png]
 Chcecie wiedzieć jak wyglądam?  Więc zaczynając,  mam czarne zadbane włosy. Są one na tyle długie że grzywka mi spada na twarz, i to jest bardzo, nie wygodne!  Ehh... jestem blady, bardzo blady. Mało ważne, chciałbym powiedzieć że mam niebieskie oczy i wysportowane ciało, jestem dość wysoki. Wyróżniałem się przez to, wśród moich rówieśników. Przechodzimy do bardziej nudnych tematów. Noormaaalne czerwone usta, uszy jak uszy, nos jak nos. Chyba tyle mogę wam powiedzieć.


[Obrazek: GO6PuLK.png]
Jaki jestem, się pytacie? Eh to troszkę trudny temat,  sam jeszcze nie wiem, ale powiem wam z moich ostatnich, wniosków.  Zaczynając, na pewno jestem mądry i sprytny, skoro jestem krukonem Hah. Trochę strachliwy... Ale próbuje z tym walczyć! W dodatku ostatnio więcej się uczę.  Często się stresuję, taki już jestem. Często uśmiechnięty, lecz nie lubię robić psikusów, chociaż od czasu do czasu może się zdarzyć że sobie z kogoś zażartuje haha! Lecz nie często, nie jestem nie śmiały! Wyjątkowo nie jestem, szybko nawiązuje nowe tematy, chociaż nie lubie robić problemów, lubię się powygłupiać. nie lubię też się pojedynkować, bo często przegrywam, ale jeśli mam, w ten sposób, komuś pomóc to zawalczę! To na razie tyle co wywnioskowałem z moich ostatnich zachowań.



[Obrazek: Ujs8a9z.png]

Moja historia nie zaczyna się fajnie... A zaczyna się od śmierci mojej mamy, była mugolem. Tata jest czarodziejem, mieszkamy razem w Anglii. Mieszkają z nami jeszcze dziadkowie których bardzo do dzisiaj kocham, od małego się wychowywałem z nimi. Taty często nie widziałem, ponieważ pracował... Do dzisiaj nie wiedziałem gdzie, bo ani dziadkowie ani ojciec mi nie chciał powiedzieć, czym się zajmuje, bardzo mnie to interesowało, i czułem się niekomfortowo, z tym. Wracając do historii, gdy miałem 3 lata, dowiedziałem się że tata jest czarodziejem, wcześniej nie chciał mi powiedzieć tego... Ale jeszcze wtedy nie zdawałem sobie sprawy z tego. Gdy miałem 5 lat, bawiłem się z dziadkami na ogródku, mieliśmy psa o imieniu Karmel. Tata miał urlop, przynajmniej tak mi powiedział, i był całymi dniami w domu. Gdy ten bawił się z Karmelem, rzucił piłeczkę zza płot, karmel chciał pobiec, za piłeczką, gdy już ją złapał, z prawej strony jechało auto. Nagle zamknąłem oczy, a drzewo które było obok furtki, przewaliło się przed auto nie robić niczemu krzywdy, i tak uratowałem mojego psa! Byłem zadowolony że tak się stało, nie umiałem spać kilka nocy. Gdy skończyłem 11 lat. Przyleciała sowa z listem, w którym było napisane, że zostałem przyjęty do szkoły magii i czarodziejstwa w hogwarcie, Więc wybrałem sie z  tatą, na pokątną. Kupiliśmy to co potrzebowałem. I poszliśmy na peron 9 i 3/4 następnie pojechałem do hogwartu...
[1OOC]
Jestem w [1ooc] nic ciekawego mnie, nie napotkało, uczyłem się tylko i chodziłem na lekcje, zwykle nic nie robiłem, siedziałem na ławeczce, i przeglądałem książki. Ale był to etap w którym byłem sam, nie umiałem z nikim nawiązać kontaktów, nie podobały mi się tamte czasy... Było mi po prostu smutno. Nadal przypominając sobie tamten czas, czuje nie chęć do myślenia... chciałbym wtedy nie istnieć, i inaczej zacząć pierwsze lata szkoły.
[Oceny]
Astronomia- N

Eliksiry - Z

Historia Magii- N

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - N

Obrona Przed Czarną Magią- Z

Zielarstwo- O

Transmutacja- Z

Zaklęcia i Uroki- PO
Latanie - zaliczone
[Cechy za HPP]

Zalety słabe
-Dodatkowe Kieszonkowe
Wady słabe
-Ich habe uno pies

Staralem sie ok


RE: Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] - jestemtytus - 18.07.2020

Interpunkcja 10/10


RE: Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] - Jacob Farrel - 18.07.2020

jestemtytus napisał(a): (18.07.2020 22:28)Interpunkcja 10/10
pronowalem ok nie znam sie xDD dawlame przeicnek systematycznie XDD


RE: Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] - Tenshi - 18.07.2020

Zaakceptowane.
Postać trafia do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Zgłoś się po rangę na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]


Aveloski edit: HPP zabrane!



RE: Daniel Grey [2ooc do sprawdzenia] - KapitanUkraina - 19.07.2020

grey gdzie twoja anastazja