Archiwum Hapel.pl
Karta postaci John White - Uczeń Klasa 1 - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Kosz (https://archiwum.hapel.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Karta postaci John White - Uczeń Klasa 1 (/thread-21830.html)



Karta postaci John White - Uczeń Klasa 1 - waszan1 - 01.10.2020

INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
John [b]Clarke[/b]

[Obrazek: image]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
przyjacielska nieśmiała kreatywna chcę nauczyć się czarów i zaklęć które są powiązane z wszystkimi dziedzinami magii. Lubi zdobywać wiedze i przyjaciół ma kota
o imieniu Zeno. Niema nic do mugoli ponieważ jego ojciec był mugolem.

HISTORIA POSTACI:
Urodziłem się w Londynie. Mój ojciec był mugolem a matka czarownicą .Wychowywałem się z czworgiem rodzeństwa trzech braci i siostra. Najstarszy brat i siostra skończyli szkołę a pozostałych dwóch jeszcze się uczy. Najstarszy brat opiekuje się magicznymi zwierzętami a siostra ma taki sklep jak Oliwander. Moja rodzina sądziła już że nie będę czarodziejem ale wieku 4 lat przypadkowo przemieniłem brata w kurczaka po tygodniu udało go się przemienić z powrotem.
Rodzina cieszyła się że jednak jestem czarodziejem oprócz taty który myślał że już będzie chociaż jedno dziecko normalne.I dlatego piszę żeby się dostać do Hogwartu.

Proszę wybierz mnie chce się tam dostać marze o tym będę bardzo szczęśliwy jeśli mnie przyjmiecie  Smile


RE: Karta postaci John White - Uczeń Klasa 1 - Vildan - 01.10.2020

Cześć, z powodu kilku błędów jestem zmuszona wstrzymać kartę postaci:

1. Nazwisko White zarezerwowane jest dla członków istniejącego już rodu na serwerze, dlatego nie można stworzyć postaci z takim nazwiskiem na własną rękę. Spis pozostałych zastrzeżonych nazwisk znajdziesz TUTAJ. Proszę więc przede wszystkim o zmianę nazwiska postaci.
2. Obrazek z wyglądem postaci nie działa, więc w tym miejscu też proszę o poprawę. Pamiętaj, że obrazek powinien mieć rozszerzenie .png w linku, aby wyświetlał się poprawnie.
3. Czterolatek nigdy nie będzie w stanie przemienić przypadkowo brata w kurczaka, to jest trudna transmutacja nawet na poziomie ucznia Hogwartu, a co dopiero dla małego dziecka, które dopiero zaczyna ujawniać swoje zdolności magiczne. Objawienie mocy u dzieci to zwykle pękająca szyba, nagłe zerwanie się wiatru i inne drobne efekty uboczne występujące przy silnych emocjach dziecka.
4. Ostatnie zdanie w historii postaci nijak ma się do rzeczywistości - to uczniowie przyjęci do Hogwartu otrzymują sowę z listem informującym o przyjęciu, kandydaci nie piszą takich listów do szkoły.
5. Przy okazji korekty proszę też o drobne rozwinięcie fragmentu związanego z charakterem postaci, w tym o zmianę treści na jakieś bardziej sensowne zdania, bo trochę chaotyczne to wyszło do czytania.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia! W przypadku problemów z kartą postaci czy samym rozpoczęciem rozgrywki napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

EDIT: Odrzucam, ponieważ powstał nowy wątek z kartą postaci.