Archiwum Hapel.pl
[Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Wersja do druku

+- Archiwum Hapel.pl (https://archiwum.hapel.pl)
+-- Dział: Out of Character (https://archiwum.hapel.pl/forum-7.html)
+--- Dział: Propozycje (https://archiwum.hapel.pl/forum-95.html)
+---- Dział: Archiwum (https://archiwum.hapel.pl/forum-216.html)
+---- Wątek: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? (/thread-9398.html)

Strony: 1 2


[Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Rhaegar - 29.06.2016

Witam wszystkich ponownie,

Oto druga propozycja mojego autorstwa, mam dzisiaj jakąś wenę  Cool 
Otóż, czemu by nie dodać na stronie głównej forum bara/buttona który puszczałby muzykę znaną nam z soundtracku wszystkich części Harrego Pottera? Każdy oczywiście mógłby ją sobie wyłączyć, gdyby nie chciał, a zainteresowanym umiliłoby to z pewnością pobyt na forum, dla nowych zaś dałoby plus w odbiorze serwera - mi np. tego trochę zabrakło. Sad

Spotkałem się z takim rozwiązaniem już na paru serwerach Role Play, np. w tematyce wikingów, gdzie na forum puszczano takie oto nuty:  [LINK] Myslę że każdy się zgodzi, że dodało to klimatu i umiliło czas spędzony na forum!
W dodatku nigdzie nie powodowało to lagów forum i miało raczej pozytywny odbiór, więc nie ma z tego żadnych strat. Wink 

Pozdrawiam


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Daniel - 29.06.2016

Bardzo dobry i ciekawy pomysł. Według mnie całe forum powinno zostać zmienione i dostosowane do klimatu HP, ale to tylko moja opinia. Jak najbardziej za.


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Rhaegar - 29.06.2016

^Hm, co do całości forum, myślę że obecna forma jest dobra bo chodzi przecież o przejrzystość i czytelność strony, ale gdyby tak zmieniono layout na jakiś ciemniejszy i dodano tematyczne ikonki działów, to byłoby jeszcze lepiej. Big Grin


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Endik - 29.06.2016

Za i jeszcze raz Za
Myślę że nie jest to takie trudne, bo chomikowałem (Myszkowałem) w sieci i znalazłem pare chomistycznych (Smerfastycznych) stronek ze muzą wgraną.


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Nex55 - 29.06.2016

Była już kiedyś taka propozycja i nie przeszła. Dlaczego? Ponieważ nawet jeśli byłoby to domyślne wyłączone to sam skrypt na to przy ładowaniu forum musiałby się załadować co spowolniło by prace forum na słabszych komputerach. 3/4 graczy na haplu albo i więcej siedzi na forum ale w innych kartach włączone mają fejsbuki; filmy; radia; piosenki i nutka na forum tylko by te osoby denerwowała dlatego na pewno miałyby to wyłączone, więc po co robić coś dla może 5-10 graczy? No i pozdro wtedy dla urządzeń mobilnych, mi już teraz laguje forum na telefonie a co dopiero przy kolejnym tak wymagającym skrypcie, też widziałem wiele stron z nutkami i były bardzo zlagowane.


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - qawciak - 29.06.2016

Dawno temu było coś takiego, może przez pierwsze dni fajnie się tego słuchało, ale później większość osób to wyłączała - zbędny dodatek.


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - Rhaegar - 02.07.2016

@Refresh


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - KrzychuV - 16.07.2016

Osobiście myślę, iż pomysł sam w sobie jest dobry. Z pewnością taka ścieżka dźwiękowa umili nam wieczór przy komputerze. Plusem w tej propozycji również jest to, iż można za pomocą buttona wyłączyć lub włączyć tę muzykę w przypadku, gdy na przykład piszemy jakiś wątek i potrzebujemy ciszy, spokoju.
Jestem ZA



RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - EviT - 17.07.2016

A ja na nie, Nex55 wszystko wytłumaczył.


RE: [Propozycja] Muzyka z HP na forum? - TheDrago - 17.07.2016

W sumie to jestem pół na pół.
Uważam, że jest to dobry pomysł dla osób którym laguje serwer jak odpali się więcej niż jedną kartę (np. ja), ale jest to bez sensu dla osób którym wszystko śmiga świetnie, bo mogą sobie odpalić swoją własną muzykę na innych kartach. Uważam, że powinno mieć się możliwość włączenia i wyłączenia tego "pasku muzyki" np. w opcjach, żeby nie przeszkadzał.
A tak poza tym, uważam - jak już napisała inna osoba - że większość interfejsu strony powinno być zmienione. Np, chociaż jest to drobiazg, kursor myszki zmieniony na różdżkę.