Witaj!

[M] The Walking Dead
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
**Otworzył okno po czym przez nie, wyjrzał i spojrzał na nieznajomego typa.**
Chcecie śniadanie? Na stole jest przygotowane.
Cześć Tongue
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

*Przywiązał szwendacze, do jakiegoś płotu, i wszedł do domku* Upolowałem dla was zające... *Podszedł do Harry'ego, mając dalej "maskę" na sobie". Schował swoją katanę do pochwy* Jakoś pomogłem...  a przynajmniej tak myśle.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
*Nałożył sobie i zaczął jeść a następnie spojrzał na niego i powiedział*Bardzo pomogłeś dziękujemy*Spojrzał na Harrego* Biore dziś zmiane przy Helce musimy ją pilnować w nocy za cenny łup dla tych co przetrwali,
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
Ja mogę pilnować mam miniguna to jak coś napewno nic się nie stanie. Dziękuję,że chcesz się troszczyć ale ja też muszę coś zrobić cennego. *Powiedział w stronę Davida*
Cześć Tongue
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Ja mogę jej popilnować, pewnie jesteście padnięci. Szczerze mówiąc, ja jestem wypoczęty, i tak nie mam nic dobrego do roboty. Swoją kataną, zdziałam dużo. *Poprawił swoją chustę, oraz kaptur, który miał doszyty na kamizelce*
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
Ale gdyby naszła na ciebie horda, twoje krzyczenie by nas mogło nie obudzić a miniguna usłyszycie. Ja wezmę dzisiaj wartę.
Cześć Tongue
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
Dobra teraz bierzemy warte ja i Finn wy odpocznijcie dużo się działo u was jutro wy pojutrze ja i Artem.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Przed hordą, umiem się obronić. Przed drzwiami stoją moje zwierzątka, chyba się nie powinniście bać *Zasmiał się* **Jak coś przywiązani są do słupa dwaj szwendacze bez szczęki oraz rąk**
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
A tymczasem jadę samochodem do miasteczka. Może uda mi się coś wyhandlować za przystępnaą cenę, pewnie ktoś tam jeszcze został. **Wziął cenne rzeczy,które mogłyby posłużyć przy handlu.**
Zaraz wrócę **Dodał**
Cześć Tongue
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
Tylko nie przehandluj schronienia i helki. *zaśmiał się*A tak przy okazji przyda się taka broń? *wyjął z kieszeni pistolet*



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 6 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.