Witaj!

[Problem] Launcher
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#1
Specyfikacja techniczna komputera: 4GB Ram
Wersja systemu: x64
Opis problemu: W sumie co tu opisywać, mam nowy komputer, i odpalam installkę hapla i wyskakuje to co jest 2 punkty niżej nie wiem co więcej podać
Screeny: Myślę, że nie potrzebne
Treść błędu: http://pastebin.com/bABDYuJm

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Assassin
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 14
Gru 2014
164
Ravenclaw
#2
Z tego co wyczytałem na internecie i przeanalizowalem z wlasnego doswiadczenia co sie dzieje , zrozumialem ze w tym wyjsciu sa tylko 2, no moze 3 rozwiązania, które oczywiście Ci podam na dole:

Numerek 1 Zaktualizowanie javy
Ten problem to masakra, wiem bo sam to przezywalem, zazwyczaj gdy masz problem z uruchomieniem to jest to główna przyczyną, bo stara java gryzie sie z launcherem jak pies i kot, polecam spróbować ją zaktualizowac.
Numerek 2 Odpalic paczke przez sklauncher
Jeśli chodzi o ten punkt, to tak jak jest napisane, po prostu odpalasz sklauncher wyszukujesz paczki 'hapel' no i grasz, jesli brakuje ci tam jakiegos moda to w takich sytuacjach udajesz sie do swojego kolegi albo kolezanki, co by ci mogli na jakis hosting wrzucic tamtą paczke. Jak juz taka znalazles to pobierasz ja , wrzucasz ja do modpacks, czy tam do versions, uprzednio rzecz jasna musisz usunac wadliwy hapel, ktory nie zawiera moda, ktory ci jest potrzebny do gry, mysle ze po takiej czynnosci powinno wszystko dzialac pięknie, cycus glancus.
Numerek 3 Wyłączyć firewalla
I to jest najbardziej prawdopodobne, że firewall blokuje ci mozliwosc uruchomienia hapel updatera. Firewall to skurczybyk jesli chodzi o takie sprawy, zazwyczaj mówi 'w tym pliku jest virus, to ci go zablokuje, nie zmienie zdania no i cześć.' , oczywiscie sa to glupie adnotacje , ktore nie sa prawdziwe , w takiej sytuacji mówisz mu 'Łokieć pięta nie ma firewalla', zwyczajnie go wyłączasz i mozesz juz odpalic swojego hapelka.

No i to chyba na tyle, jesli chodzi o moje propozycje , co powinienes zrobic, myślę, że pokombinujesz cos z tym launcherem i w ostatecznosci ci jakos zadziala. Z  góry mówię, ze to wszystko co napisalem, jest tylko moim osobistym pomysłem, nie mowie ,ze to wszystko zadziala na 100%, a bardziej, ze zadziala to na 65%. W kazdym razie Matevu życzę Ci powodzenia ;]
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#3
No już trochę czasu minęło rozumiem, że sprawa załatwiona.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.