Witaj!

Kp- Vega Vincent
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#1
Won do ciekawostek, ten tekst jest co najmniej o sześć stron za długi. A jak czytacie dalej, to muszę napisać o tej kp dwie rzeczy:
Po pierwsze: nie daj Boże, żeby na forum była jakaś wrażliwa osoba o czarnej karnacji. Jeśli jest, to oczywiście zaznaczam, że ten tekst jest zrobiony tylko w celach humorystycznych, bla bla bla. Nie chciałem nikogo obrazić/urazić/zabrać poczucia tożsamości narodowej/ani nawet ograbić z zapasu żelków. Chyba że chce je dać dobrowolnie.
Po drugie: dopiero w połowie pisania kp dowiedziałem się, że na forum nie przejdą nawet zagwiazdkowane przekleństwa (nie żebym powinien się . Wszytkie więc, które się tutaj znalazły, musiałem pozmieniać na "łagodniejsze" odpowiedniki. "Ocenzurowany" tekst, cóż, czyta się dosyć chu... źle, więc wszystkie słowa, które zakrywają wulgarne pierwowzory, oznaczyłem w ten sposób. Możecie się domyślać, co było w ich miejscu. Tak będzie, kurka, śmieszniej.  

Nazwisko i imię: Vega Vincent (od niedawna Bloodyskull, ale chce je zmienić)
Data urodzenia:  Najstarsze czarne szamany powiadają, że 11 lat temu, ale kto by tam słuchał ich bredni.
Czystość krwi: Brudna Fifti fifti
Przynależność rasowa lub etniczna:  Murzyn Afroamerykanin dumny Afrykańczyk straszliwy Zulus przebiegły członek plemienia Czarna Stopa Czarnoskóry Saracen Król Rzeki Niger Szaman Wszystkich Szamanów Vincent Vega I Straszliwy Tańczący na Kurczakach Wrogów Pierwszy Tego Imienia, Władca Murzynów i Wszystkich Innych Nadludzi a do tego twój najbliższy dostawca pizzy i kubełków
Miejsce urodzenia:  Karawan Fioletowy Low Rider, przedmieścia Los Santos Detroit
Akutalne miejsce zamieszkania:  Dzielnia, a podczas roku szkolnego hogwarcka kuchnia (śpi obok pieca z kebabami). też dzielnia (ale ta hogsmeadzka). Głoduje odkąd wyrzucili go z Hogwartu.
Obecnie jest na roku:  Pierwszym (hy hy) zdychania z głodu
Dom w Hogwarcie: Ten najgorszy najlepszy
Zdjęcie, rysunek postaci:
Obecnie:
Dorosłość:
Po 60:
Różdżka:
Wygląd:
Charakter/Osobowość:
Historia:
Relacje:

Ciekawostki:
1. Nie wiadomo, co jest boginem Vegi. Sam Vincent myśli, że niczego się nie boi, ale to oczywiście nieprawda. Bardzo Dokładne Niezależne Amerykańskie Badania wykazały, że może to być zamknięte kfc, tłusty policjant z pączkiem, bądź upuszczony kubełek hot wings (http://i.imgur.com/kamY3As.jpg).

2. Ojciec Vincenta nigdy nie wykorzystał swoich zdolności magicznych do okradzenia sklepu.

3. Pierwszym członkiem rodziny Vegów, który przyjechał do Ameryki Północnej, był praprapradziadek Vincenta Boenney Jommnsom. Jego imię jest uznawane przez antropologów za protoplastę współczesnych "dzielniowych" nazwisk.  

4. Nadwozie lokomotywy to sztywna rama z kształtowników przykryta blachami.

5. Kebaby to jedyne jedzenie, które Vincent stawia na równi z kefcem. Jego miłość do nich zaczęła się, kiedy pierwszy raz zszedł do hogwarckiej kuchni.

6. Patronusem Murzynka będzie przygróby bóbr:

7. Ulubionym sportem Vincenta jest koszykówka. Zna on nie tylko wszystkie triki, jakie można w niej wykorzystać, ale także potrafi wymienić wszystkie zespoły NBA z pamięci (łącznie z ich składami do 50 lat wstecz). Sam obecnie kibicuje Los Angeles Lakers.

8. Nie wiadomo, czy Vincent wierzy w jakichś bogów. Ale najbardziej prawdopodobne jest, że wierzy w Wujka Tyrone'a.

9. Vega lubi podpisywać się literą "W". Najlepiej z wymyślnymi zdobieniami i złotym tuszem. Litera ta jest złożeniem dwóch liter z jego inicjałów, i przypomina mu słowo "Win". (BOŻE JAKIE TO ORYGINALNE)

10. Z jakiegoś powodu Vincent w pewnym momencie swojej nauki przestał się starzeć, i cały czas jest w Hogwarcie w pierwszej klasie.

11. Wujek Tyrone przekazał Vedze, jako jednemu z nielicznych, tajemną sztukę "zamiany białych w czarnych". Jest to bardzo stara, niesamowicie zaawansowna sztuka transmutacji, wymyślona przez szamanów żyjących tak dawno, że jeszcze wtedy nie było białego człowieka. Nikt nie wie więc, po co tak naprawdę została wynaleziona- odpowiedzi można szukać w tym, że z upływem wieków tej formy magii zaczęli używać przede wszystkim czarodzieje grający w szachy.
Niezmienionym jednak pozostaje, że Vincent używa tej umiejętności głównie na ludziach- wygląd inkantacji zależy od okoliczności, ale powinno się w niej zawrzeć: posypanie głowy osoby transmutowanej zmieloną panierką Hot Wingsa, oblanie jej twarzy Pepsi Light™, oraz energiczne machnięcie w stronę "pacjenta" różdżką. Nie wiadomo, co trzeba powiedzieć przed wykonaniem ruchu badylem, jednakże w przypadku Vegi słowa są zawsze te same: wypowiada on w bardzo starym narzeczu afrykańskim zdanie "PROSZĘ ŻEBY TO SIĘ KURCZĘ UDAŁO!".
Vincent nie jest bardzo doświadczony w rzucaniu tego zaklęcia, więc zamiana jest krótkotrwała: trwa około godziny. Jednym z ludzi, na którym użył tego szamańskiego czaru, był Hugo Fritz.

12. Razem z Simonem jest prezesem dwuosobowej firmy specjalizującej się w  dowożeniu pizz "Frozen&Black". Ostatnio firma poszerzyła swoje usługi o dostarczanie kubełków kfc.
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
MrSyncroPL
Taki typek



Donator

Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
67
#2
Nic dodać, nic ująć... Najlepsza karata jaką widziałem!
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#3
Dobra karta demyt
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#4
popłakałem się kiedy byłem w trakcie czytania tego :Big Grin   / Mega karta leci łapka
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
393
Hufflepuff
#5
Wygląd miażdży! xDDDD
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
A'yo! Najlepszy homie w mieście!
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#7
jeju kocham napisz hsitorie błagam tlyko vega mnie trzyma przy haplu
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#8
Najlepsza kp, reszta może się uczyć od Vincenta.
Yuki
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 7
Lis 2015
253
Slytherin
#9
2/10 Szacun, propsy, po prostu zajebioza.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#10
[Obrazek: sennik_murzyn_znaczenie_snu_murzyn.JPG]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.