Witaj!

[Apelacja] Joanne
Martin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 4
Wrz 2016
Slytherin

#1
Wstawiam za Joanne

Apelacja użytkownika: Joanne.

Osoba nakładająca karę: (prawdopodobnie) Rainkooli; za pośrednictwem Emila.
Powód nałożenia kary: MK.
Czas trwania kary: 22.10-5.10 (dwa tygodnie)
Opis sytuacji: (w razie braku zainteresowania oczywistym wstępem zapraszam od razu do drugiego akapitu).

           Słusznie została nadana mi banicja w wysokości dwóch tygodni. Po napisaniu podania otrzymałem wiadomość zwrotną od @zappersugar, w której dowiedziałem się, że moje konto zostaje zbanowane na 2 tygodnie (21.10-4.10). Bez wątpienia nie było to dla mnie dużym zaskoczeniem, zważywszy na to, że dobrze znam swoją sytuację i nie mam żadnego problemu do takiej kary. Nawet bez żadnych kłótni i sprzeciwów przyjąłem dodatkowy tydzień (w regulaminie napisane jest, że za to dostaje się karę w wysokości jednego tygodnia). 

           Dopóki dnia 24.10 nie stało się coś, co niesamowicie mnie zdenerwowało, nie myślałem o prośbie skrócenia banicji. Około godziny 22.00 otrzymałem od kolegi wiadomość, że Rainikooli wysłała któremuś z weryfikatorów wiadomość na Skype, która brzmiała mniej więcej, że i tak mam dostać perma.  Na początku wątpiłem w prawdziwość tej wiadomości, jednak stało się. Gdy tylko odwiedziłem forum zastałem czerwony napis „Ban za nielegalne MK – zostanie zniesiony – Nigdy”. Zamurowało mnie, bo sam Emil powiedział, że to tylko dwa tygodnie. (cytat w moim odrzuconym podaniu). Napisałem do Rainikooli na skype, jednak nie dostałem odpowiedzi do tej pory. Poprosiłem moich znajomych, by do niej napisali w tej sprawie. Okazało się, że nie miała zgody H@ aby przydzielić mi tę karę. Skończyło się to dopiero około dwie/trzy godziny po całej akcji. Otrzymałem wiadomość na forum, że ban zejdzie za dwa tygodnie = jeden dzień dłużej niż było to zapowiadane.


Argumentacja: Po pierwsze moją prośbą jest skrócenie mi kary o parę dni do tygodnia. Nie proszę o wiele, zwłaszcza, że w regulaminie kar napisane jest, że za takie przewinienie otrzymuje się tylko 1 tydzień banicji. Drugą sprawą jest natomiast totalne zniszczenie mi nerwów przez moderatorkę, której nie dało się okiełznać. Jeśli to możliwe, prosiłbym o przynajmniej parę dni mniej w ramach rekompensaty. Dzięki.
Martin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 4
Wrz 2016
Slytherin

#2
@Reff
Deleted
Mugol


 
#3
Odrzucam, z powodów regulaminowych.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.