Witaj!

Ogłoszenie
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#1
Witam, coś się popsuło... coś się popsuło i nie było widać tego co pisałem. Dlatego napiszę jeszcze raz. To że wziąłem udział w wyborach nie jest oznaką że Eryk to zły administrator moim zdaniem. Nie zamierzam po przegranych wyborach składać skargi na to że Eryk co każde wybory ściąga knypusa i pisze ludziom na skypie głupoty byleby na niego zagłosowali. To jest zabawa, przynajmniej miała być ale nie jest. Dlaczego? Przez skypowych karakanów, tak to przez was! Zadziwia mnie ile jest w was jadu, nienawiści i dwulicowości, ale powiem wam jedno. W każdej konfie jest kret, osoba chętna podzielić się tym co piszecie niekoniecznie wbrew wam, tylko wbrew waszej głupocie. O ile mi wiadomo Hapel jest na silniku minecrafta ale dla osób do których to kieruje silnikiem jest skype i nic więcej. Mam ale ciągle gromadzę obgadywania, umawianie się grupowo na kogo głosować, stwierdzenia typu "IC bym zagłosował na niego ale to grubszy/eryk wiec nie mogę". Mam nadzieje że bedzie wam miło usłyszeć fakt że po wyborach niezależnie od wyniku zrobię sklejankę i roześle aby was spalił wstyd przed garstką ludzi która w tym całym społeczeństwie gra i bawi się tak jak należy.

A skypowym karakanom życzę opamiętania w końcu jest to wątek z życzeniami Big Grin


Deleted
Mugol


 
#2
Aha.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#3
pozdrowienia dla tych co normalnie sie bawią w piaskownicy budują zamki z piasku

a tych co tam przychodzą sie biją tymi robotami i z procy strzelają to ja nwm mordowałbym

-------
irl
co do grupowego umawiania sie na kogo głosować to bardzo fajnie że złorzeczysz na Eryka bo sam widziałem przykłady gdzie pewna osoba pisała "no wszyscy na martina głosujemy bo ja mu obiecałem"

i żeby nie było że trzymam czyjąś stronę, sam w wyborach pewnie nie będę uczestniczył, ale zdenerwowałem się tą hipokryzją
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#4
Najlepiej wprowadzic na haplu partie polityczne sejm i w ogole to sie cyrki zaczna ;-;
Juz sobie to wyobrazam:
-Partia Margelistow
-CMiSPNWKNPSWG (Czarna Magia i Niesamowita Potęga Na widok Której Naruto Posrałby Się W Gacie) 
-BPiA (Brak Prawa i Anarchia)
I moze ich tam wiecej ;-; 

Albo najlepiej dyktatura i system jendopartyjny xd
Zaha
Azkaban




Posty: 63
Tematy: 9
Sie 2016
Gryffindor

#5
Ja jestem za komunizmem XD
Bombowiec
Azkaban




Posty: 17
Tematy: 1
Sie 2016
Hufflepuff

#6
^
mam nadzieje ze to troll
Zaha
Azkaban




Posty: 63
Tematy: 9
Sie 2016
Gryffindor

#7
^
Czemu masz nadzieje, ze to troll? XD
Tak samo mógłbym powiedzieć ze ten temat to troll XDD
Silexan
Mugol


 
#8
Ból ***** o to co piszą ludzie na konfach skypowych nt. wyborów xD Troche żałosne
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#9
Przekonałeś mnie Grubszy głosuje na Ciebie... albo nie bo już koledzy mi napisali żeby głosował na Eryka także sorry.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.