Witaj!

Podanie na Nauczycielkę
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Pearl Snow-Dragovich
Wiek: 49
Miejsce urodzenia: Francja, Paryż
Wykształcenie: Podstawowe (Akademia Magii Beauxbatons) + kursy o kierunku magomedycznym
Posada, na którą aplikujesz: Nauczycielka Mugoloznawstwa 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Śnieżna sowa przyleciała do dyrekcji dostarczając list o następującej treści**



Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!

Piszę ten list, aby zgłosić państwu swoją kandydaturę na nauczyciela Mugoloznawstwa w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jest mi niezmiernie miło przedstawić swoją osobę i zamierzam skłonić państwa do przyjęcia mnie na to stanowisko.

Chciałabym podkreślić, iż mimo braku wykształcenia ,,na papierku", posiadam wiedzę na temat życia codziennego mugoli. Niestety owy przedmiot nie był wykładany w mojej szkole, ale mam wśród niemagicznych kilku znajomych, a ich styl bycia jest mi dobrze znany. Podczas edukacji w Akademii Magii Beauxbatons uczestniczyłam w projekcie edukacyjnym, dotyczącym bliższego poznania świata mugoli. Polegał na tym, że przez określony czas żyliśmy jak oni, czyli bez użycia magii. Musieliśmy zaznajomić się z ich kulturą, obyczajami oraz z nimi samymi. Zawarłam wtedy wiele nowych znajomości i zaczęłam w pewnym stopniu rozumieć mugoli. Nauczając tego przedmiotu z pewnością poruszałabym temat rozrywki niemagicznych oraz przepaści dzielącą nasze światy. Oczywiście nie oszukujmy się, ale nie jest to przedmiot z grona tych najważniejszych, więc nie będę wmawiać nikomu, że jest inaczej. Mam nadzieję, że będę w stanie czegoś nauczyć tych młodych ludzi, którzy mają całe życie przed sobą.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji i wyczekuję odpowiedzi.



Z poważaniem,

Pearl Snow-Dragovich




Oceny z SUMów i OWUTEMów: Niestety w Akademii Magii Beauxbatons nie wykładano tego przedmiotu. 

[OOC]
Nick w grze: Vita_MinkA
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jedno 
Czy masz już jakieś doświadczenie: Nie, nie mam żadnego doświadczenia w nauczaniu, ale nie sądzę, że będzie to problemem. Chodziłam na wiele lekcji na serwerze i wiem mniej więcej, jak to powinno wyglądać. 
Argumentacja OOC:* Mam wystarczająco dużo wolnego czasu, aby prowadzić lekcje. Takie zajęcie jest zawsze lepsze niż afczenie pod trzema miotłami. Obecnie wchodzę na serwer niemal codziennie, a grałam na nim kilka ładnych lat, a teraz po dłuższej przerwie do niego wróciłam. Sądzę, że byłoby to dla mnie spore wzbogacenie rozgrywki na serwerze. 
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczona do rozmowy kwalifikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Przyjeta
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.