09.01.2017 03:23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2017 23:00 przez Stella. Edytowano w sumie 16 razy.)
Od dnia 16.01 do 22.01 w Hogwarcie będą trwać egzaminy. Pierwszy egzamin może zaczynać się o godzinie 17:00, a ostatni o godzinie 21:00 i trwać do godziny 22:00.
Wyniki egzaminów powinny zostać opublikowane do końca wakacji, chociaż ze względu na przygotowanie świadectw proszę żeby uczynić to jak najszybciej.
Przedmioty:Astronomia,Eliksiry,Językoznwstwo, Latanie, Numerologia,, ONMS, OPCM, Smokologia,Starożytne Runy, Transmutacja, Wróżbiarstwo, ZiU, Zielarstwo, Mugoloznawstwo, Historia Magii
PONIEDZIAŁEK (16.01)
Klasa I
Transmutacja 17:00 [Sala][Teoria]
Zielarstwo 18:00 [WS]
Językoznawstwo 19:00 [WS]
Klasa II
Starożytne Runy 17:00 [WS]
Zielarstwo 18:00 [WS]
Językoznawstwo 19:00 [WS]
Klasa III
Starożytne Runy 17:00 [WS]
WTOREK (17.01)
Klasa I
Transmutacja 17:00 [Sala][Praktyka]
Wróżbiarstwo 18:00 [WS]
Historia Magii 20:00 [WS]
Klasa II
Transmutacja 18:00 [Sala][Teoria]
Wróżbiarstwo 19:00 [WS]
Historia Magii 20:00 [WS]
Zaklęcia i Uroki 21:00 [Sala]
Klasa III
Zielarstwo 18:00 [Sala]
Wróżbiarstwo 19:00 [WS]
Historia Magii 20:00 [WS]
Transmutacja 21:00 [Sala][Praktyka]
ŚRODA (18.01)
Klasa I
Eliksiry 18:00 [WS][Teoria]
Klasa II
Transmutacja 18:00 [Sala][Praktyka]
Eliksiry 19:00 [WS][Teoria]
Wróżbiarstwo 20:00 [Sala][Technika/Praktyka]
Klasa III
Transmutacja 17:00 [Sala][Teoria]
Eliksiry 20:00 [WS][Teoria]
Wróżbiarstwo 19:00 [Sala][Technika/Praktyka]
CZWARTEK (19.01)
Klasa I
Eliksiry 18:00 [Sala][Praktyka]
Numerologia 19:00 [WS]
Zaklęcia i Uroki 20:00 [Sala]
Klasa II
Numerologia 18:00 [WS]
Eliksiry 19:00 [Sala][Praktyka]
Smokologia 20:00 [WS]
Klasa III
Zaklęcia i Uroki 18:00 [Sala]
Językoznawstwo 19:00 [Sala]
Eliksiry 20:00 [Sala][Praktyka]
PIĄTEK (21.10)
Klasa I
Obrona przed Czarną Magią 18:00 [WS][Teoria]
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami 19:00 [Sala]
Klasa II
Mugoloznawstwo 18:00 [Sala]
Obrona przed Czarną Magią 19:00 [WS][Teoria]
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami 20:00 [Sala]
Klasa III
Numerologia 18:00 [Sala]
Smokologia 19:00 [Sala]
Obrona przed Czarną Magią 20:00 [WS][Teoria]
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami 21:00 [Sala]
SOBOTA (22.10)
Klasa I
Astronomia 19:00 [WS]
Latanie 20:00 [Boisko]
Klasa II
Obrona przed Czarną Magią 19:00 [Sala][Praktyka]
Astronomia 20:00 [WS]
Klasa III
Klasa III
Mugoloznawstwo 19:00 [Sala]
Obrona przed Czarną Magią 20:00 [Sala][Praktyka]
Astronomia 21:00 [WS]