Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Pigmentic
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Lut 2018
6
#1
Imię i nazwisko: Shaelia Thorne
Miejsce urodzenia: Warownia w Polsce
Miejsce zamieszkania:
Smocze ruiny w Szkocji
Wiek:
34 lata

Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**do Dyrekcji Hogwartu przylatuje całkowicie czarna sowa, ze starannie przywiązanym listem do nóżki zwierzęcia. Po odwiązaniu sznurka i otworzeniu listu ukazuje sie taka oto treść:**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu,
Nazywam się Shaelia Thorne, i pochodze z czystokrwitego rodu pochodzenia polskiego. Po ujrzeniu informacji o poszukiwaniach nowej osoby na stanowisko nauczyciela Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami, chwyciłam za pergamin i zaczęłam pisać swoje zgłoszenie. Jestem osobą, która jest pasjonatem. Od najmłodszych lat zawsze interesowały mnie te niesamowite stworzenia, które nas otaczają. W Hogwarcie, do którego uczęszczałam, nie opuściłam żadnej lekcji tego przedmiotu. Po wkroczeniu w dorosłość zatrudniłam się w Rezerwacie Smoków, więc kontakt ze stworzeniami mam praktycznie cały czas. Uważam też, że posiadam zdolność do przekazywania wiedzy innym. Często zdradzałam tajniki magizoologi mojemu siostrzeńcowi, który zawsze był zainteresowany. Chciałabym przekazać wiedzę na temat tej bardzo ciekawej nauki, ale ciekawej dopiero wtedy, kiedy jest opowiedziana i przekazana w odpowiedni sposób. Chce postawić bardziej na lekcje praktyczne, bo wiem też, że takie najbardziej przyciągają ludzi, gdyż robi się coś więcej, niż tylko siedzenie. Od pewnego już czasu szukałam placówki, w której mogłabym przekazać moją wiedzę przyszłemu pokoleniu. Jestem osobą, z którą można porozmawiać, podyskutować, lecz jeśli zajdzie taka potrzeba, jestem w stanie zapanować nad klasą. Uważam, że w zawodzie nauczyciela jest to poniekąd jedna z najważniejszych cech, zachować równowagę między dyscypliną a miłą atmosferą. Ja nie chcę wlać uczniom wiedzy na siłę, lecz chce ich raczej zaciekawić, bo wiem, że dobre podejście do ucznia działa cuda, i potrafi całkowicie zmienić jego stosunek do przedmiotu.

                                                                                  Z poważaniem
                                                                             Shaelia Thorne




Oceny z SUMów i OWUTEMów:

Sumy i Owutemy:
ONMS - Wybitny

[OOC]
Nick w grze: Pigmentic
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Doświadczenia jako nauczyciel nie posiadam (choć zamierzam je zdobyć), aczkolwiek nieraz odgrywałam stworzenia magiczne, jak i również wykonywałam akcje związane z magicznymi stworzeniami.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Startuje na tę posadę ponieważ to nie jest tak, że tylko moja postać IC jest pasjonatem. Zdecydowanie mogę o sobie powiedzieć, że ONMS to coś, w czym czuje się dobrze. Poza tym nieraz widzę, jak na lekcję ONMS przychodzą raptem 3 osoby. Może jest to jakiegoś rodzaju sfera marzeń, ale ja naprawdę chcę, żeby więcej osób przychodziło na ten przedmiot. Chcę też rozwinąć moją postać, ponieważ w Hogwarcie dzieje się zdecydowana większość akcji. 


Nazwa Skype: Mogę podać na discordzie lub pv na forum.


Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Ocena z przedmiotu: 6 punktów/6 (o. Wybitny)
Zweryfikowana wiedza, podczas rozmowy: 0+1=1 punkt/6
Zweryfikowane doświadczenie pedagogiczne, podczas rozmowy: 2+1=3 punkty/6

Podsumowanie: 10 punktów/18 (56%)
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.