Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Daniel Granth

Wiek:
27 lat

Miejsce urodzenia:
Londyn

Wykształcenie:
Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Astronomii

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała biała sowa ze starannie napisanym listem w dziobie.**
Droga dyrekcjo!
Wróciłem z Francji, a tu taka niespodzianka - moja ukochana posada wolna!
Grzechem byłoby przepuścić taką okazję powrotu na tą piękną posadę.
Dyrekcja już mnie zna. Posiadam dużą wiedzę na temat Astronomii i cały czas ją nabywam. Byłem już nauczycielem, tak więc zasmakowałem już bycia nauczycielem. Oprócz tego byłem dyrektorem Magicznego Obserwatorium Astronomicznego, a to już coś!
Nabyłem doświadczeń podczas ostatniego razu i wiem już jak postępować z uczniami.
Jestem o kilka wiosen starszy, dlatego moje podejście się nieco zmieniło.
Nadal jednak jestem miłą i żartobliwą osobą! Słyszałem, że uczniowie za mną tęsknią. Nie ukrywam, że ja za nimi też. Miło byłoby powrócić do Hogwartu.
Oczywiście przestrzegam zawsze wszystkich zasad bezpieczeństwa. Na moich lekcjach nie można sobie zrobić krzywdy!
Szukam sposobów, aby uczniom podobały się lekcje. Ponadto mam zamiar reaktywować Klub Astronomiczny.
Jestem w stanie załatwić coroczne wycieczki do obserwatorium.
Jestem pełen energii i zapału do pracy. Zachowałem wszystkie dokumenty, tak więc jestem przygotowany na lekcje od dawna.
Nie mam zamiaru wyjeżdzać w najbliższym czasie. Cała moja rodzinka przebywa w Anglii.
[Obrazek: kKsYN6F.png]

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy - Wybitny
OWUTEMy - Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze:
Blusi

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Uczyłem już raz Astronomii.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Startuję na tą posadę, ponieważ odnalazłem czas na lekcje. Ostatnio zwolniłem się głównie z powodu braku czasu oraz podjęcia złych decyzji. Wszystko udało mi się rozwiązać, tak więc jestem gotów znów podjąć się tej pracy. Jestem w stanie aktywnie wchodzić na serwer i prowadzić lekcje w realnych godzinach. Nie mam problemów z akcjami oraz językiem polskim. Ostatnim razem nabyłem pewnych doświadczeń, więc wiem już czego nie robić.
Mam plan nauczania zapisany, więc wystarczy go tylko zmodyfikować o moją nowozdobytą wiedzę i będzie idealnie. Egzaminy także mam, ale pewnie będę robił nowe. Nie ma opcji, żebym zapomniał o tym, że mam lekcje, a o moich nieobecnościach zawsze uprzedzam. Jestem zawsze chętny do robienia zastępstw.
Nazwa Skype:
Dyrekcja ma mojego Discorda.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Odrzucone.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Okej - z niechęcią - ale przyjmujemy. Jedno nasze zastrzeżenie, co do Twojej pracy i wylatujesz, więc radzę przyłożyć się do pracy.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.