Witaj!

Podanie na Nauczyciela Latania
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Nicolas Parker

Wiek:
20 lat

Miejsce urodzenia:
Londyn, Szpital św. Munga

Wykształcenie:
Brak wykształcenia zasadniczego

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Latania

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
*Do dyrekcji przyleciała czarna niczym smoła sowa z listem w szponach. Z gracją wylądowała przed adresatem, zostawiła list i odleciała.  Na rewersie koperty widnieje pieczęć w kształcie litery ,,P"*

Droga Dyrekcjo!
Choć mam pełną świadomość tego, że z reguły Hogwart nie przyjmuje do personelu ludzi bez wykształcenia na papierze, piszę tę aplikację z wiarą i nadzieją, że mimo to moja kandydatura zostanie wzięta pod uwagę.
Latanie..., quidditch..., miotrlarstwo..., to coś do czego czuje powołanie i swego rodzaju przeznaczenie. Od najmłodszych lat studiuję tę dziedzinę, zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. Jestem w posiadaniu ogromnej wiedzy na ten temat i chciałbym ją przekazać następnym pokoleniom. Mimo dość młodego wieku mam już zdobyte doświadczenie w tej domenie. Między innymi: tytuły pracownika miesiąca w zawodzie inspektora mioteł, oraz prywatne lekcje latania. Aktualnie pracuję na posadzie inżyniera mioteł w Magicznym Obserwatorium Astronomicznym, w którym piszę wykłady. Mam również w planach wykładać w jeszcze nie otwartej uczelni magicznej. Oprócz tego, pragnę nadmienić, że historię w tymże zakresie mam w ,,małym paluszku", a na miotle latam wyśmienicie. Co do pracy z młodzieżą i dziećmi, bo o to w tym wszystkim chodzi, uważam że należy trzymać dyscyplinę i subordynację. Taki tok postępowania mimo stresu, powoduje że uczeń dokładniej przykłada się do nauki i pamięta wszystko o czym mowa na lekcji. Gdybym został zatrudniony, oczywiście prowadziłbym hogwardzką ligę quidditcha, oraz koło zainteresowań, które byłoby podzielone na dwie części - teoretyczną i praktyczną
Praca na tym stanowisku byłaby dla mnie spełnieniem zawodowym, oraz osobistym. I choć wiem, że w oczach uczniów początkowo byłbym zwykłym ,,nieudacznikiem", to moje ambicje szybko zmieniłyby ten stan rzeczy, a młodzież nawet będzie się wstydziła myśleć o mojej osobie w ten sposób.
[Obrazek: moxdKdV.png]


[OOC]

Nick w grze:
Cezar

Czy masz jeszcze inne konta?:
 Tak, stworzenia

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
 Co do nauczania, to jedynie prywatne lekcje, a coś więcej zdobędę już na początku wakacji IC. Reszta została wymieniona w poprzedniej części

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Cóż mogę powiedzieć... W uniwersum Harrego Pottera, to właśnie ten obszar zawsze najbardziej mnie interesował. Przeczytałem kilka książek na ten temat, sporo informacji na pottermore itp., więc śmiało mogę rzec, że w tej dziedzinie wiem stanowczo więcej niż przeciętny haplowicz.
Startuję na tę posadę, ponieważ chcę spróbować czegoś nowego. Praca w Hogwarcie byłaby kolejnym przełomem w życiu Nicolasa. Mam teraz masę wolnego czasu i w znacznej większości, mam zamiar przeznaczyć go na grę na haplu. Mój plan nauczania jest gotowy w 1/3 części, resztę zrobiłbym po ewentualnym przyjęciu mnie na nauczyciela.

Nazwa Discord'a (nie korzystam ze skype):
??????#8150
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
"Nie ma nic lepszego, jak dobre wykształcenie" - Jeffrey Archer
Ten cytat chyba wystarczająco wyczerpuje temat Twojego podania - odrzucone.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.