Witaj!

[Dor]Günter Nietzsche
PureBloodHunter
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 4
Mar 2018
14
Slytherin
#1
Star 
Imię i nazwisko: Günter Nietzsche
Data urodzenia:  7 Sierpnia 2036

[Obrazek: kvFYR.png]
Czystość krwi: Czarodziej Czystej Krwi
Przynależność rasowa lub etniczna: Niemiec
Miejsce urodzenia: Okolice Berlina
Aktualne miejsce zamieszkania: Spinners, Nietzsches End
Wykształcenie: Podstawowe
Posada którą zajmuje: Bezrobotny
Stan cywilny: Kawaler


[Obrazek: 0ZZoZ5Xzd5pGaiz-TDr-XMzbqP-B0vJ4drQ7l0-p...SwDXu4Vh8x]

????ą? ???????:
[Obrazek: kvFYR.png]
Jest bardzo wysokim, dosyć dobrze zbudowanym trzydziestolatkiem o bardzo młodzieńczych rysach o oraz bardzo jasnej cerze i lekkim zaroście. Jego pistacjowe oczy jak i ciemne włosy są znakiem rozpoznawczym rodziny Nietzsche. Szczególnie zwraca uwagę na swój ubiór oraz wygląd, gdyż nie chciałby w żaden sposób zhańbić swojej rodziny. Jego kruczoczarne włosy są zawsze bardzo zadbane z podniesioną grzywką. Na jego twarzy zawsze widnieje uśmiech oraz radość co wzbudza w ludziach sporo sympatii. W jego garderobie panują dwa kolory czarny i biały, zawsze ubiera się bardzo elegancko, dres jak i krótkie spodenki są według niego paskudne. Skupiając się na jego twarzy widać średniej wielkości nos, dosyć małe usta wraz z mało widocznymi kącikami. Jego podbródek jak i kości policzkowe nie odstają przez co nie są zbyt widoczne. Nie jest on osobą chudą ani bardzo umięśnioną, ale mimo wszystko posiada zarys mięśni. Jego uszy są lekko szpiczaste z czego nie jest zbytnio zadowolony. Nie posiada On żadnych blizn, tatuaży ani znaków specjalnych. Jego prawa ręka jest lekko dłuższa od lewej co powoduje w nim silne kompleksy, jednak nie jest to widoczne dla innych.

[Obrazek: PlasticDownrightIvorybackedwoodswallow.gif]

????? ??????????:
[Obrazek: kvFYR.png]
Jego zachowanie jak i charakter są typowe dla całej rodziny. Jest osobą bardzo ambitną, zawszę wierzy w siebie i dąży do osiągnięcia swojego celu nawet po trupach. Przejawia On ogromną lojalność oraz braterstwo wobec swych przyjaciół jak i rodziny. Jest bardzo nie stały w uczuciach przez co trudno mu znaleźć wybrankę serca. Kolejną jego cechą jest opiekuńczość, którą darzy całą swoją rodzinne, z chęcią zajmuje się kuzynostwem. Jest w stanie poświęcić wszystko dla swojej rodziny tylko po to, żeby zachować jej honor. Nie cierpi mugoli, brzydzą go również mugolaki i charłaki, przez co w czasach szkolnych męczył wielu uczniów Hogwartu. Nie jest On osobą bardzo towarzyszą, ale również nie jest samotnikiem preferuje przebywanie w grupce ludzi do których ma zaufanie. Jednak wyróżnia się On na tle swojej rodziny ogromną chęcią poznania świata, wszystko chce samemu zobaczyć i dotknąć. Nie wierzy w żadną religie jednak uznaje materialność śmierci oraz filozofie buddyjską. Jest On zafascynowany astronomią, przez co zawsze nosi przy sobie swój magiczny teleskop, jest On nierozłączną częścią każdej podróży. 

 [Obrazek: tumblr_mj9vrhpNb11rsui0uo1_500.gif]

???????? ???????:
[Obrazek: kvFYR.png]
Przyszedł na świat 7 Sierpnia 2036 roku o godzinie 4:51 podczas Krwawego Księżyca w okolicach Berlina, w rodowej posiadłości. Od najmłodszych lat uczony był wielkiego szacunku do starszych członków rodu, jak i oswajał się z surowością panującą w rodzinie. Jego ojciec nie był człowiekiem nader sentymentalnym oraz okazującym swoje uczucia, co innego jego matka która biła od siebie ciepłem i zrozumieniem. Co oczywiście stworzyło silniejszą relacje z matką niż z ojcem, Günterowi dawniej wydawało się, że ojciec tak na prawdę nie kocha ani jego, ani matki. Jednak matka zawsze podsumowywała to jednym zdanie: "On kocha nas na swój sposób" wykształciło to w nim pewny dystans do ojca. Mimo tego, że jego dzieciństwo nie było usłane różami, nie spodziewał się, że może być jeszcze gorzej. W 2048 roku wujowi Augustowi zmarła żona, co doprowadziło go do szaleństwa i zadurzenia się w Mugolce. W tym momencie rodzina podzieliła się na tych co wyrażali co do związku wuja aprobatę oraz dezaprobatę. Niestety rodzice Günter stanęli po dwóch odmiennych stronach, matka mimo tego, że wierzyła w wszechobecną miłość brzydziła się mugolami, natomiast ojciec był zawsze ulubieńcem wuja, więc pozostał mu lojalny. Matka zabrała syna bez zgody ojca i odjechała z resztą rodziny. Jednak po tej decyzji jego matka nie była już tą samo osobą, zaczęła się zamykać w sobie i stała się bardzo małomówna. Moc Güntera ukazała się w wieku 6 lat... otóż grał z kuzynostwem w piłkę. Kiedy ta wyleciała na ulicę pewnym krokiem podreptał za nią. Nie zauważył jednak zbliżającego się z dużą prędkością samochodu. Gdy od samochodu dzieliły go centymetry, nastąpił cud... auto nie tracąc prędkości przeleciało nad nim. Skończyło się to oczywiście na wezwaniu aurorów i wyczyszczeniu pamięci mugolowi za kierownicą, jednak dla całej rodziny był to wielki dzień. Jednak sytuacja ta zostawiła w nim wielką skazę, której nie jest w stanie się pozbyć, otóż panicznie boi się wszelkich środków transportu, magicznych jak i mugolskich. Nie zdziwił się również, gdy w wieku 11 lat przyszedł do niego list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Nie zapomni również pierwszych zakupów na Pokątnej, kiedy to poznał swojego najlepszego przyjaciela Akshaya (Był to niski hindus o brązowych oczach, również wywodzący się z czysto krwistej rodziny, zacięty fan eliksirów i zielarstwa). 

???????:
[Obrazek: kvFYR.png]
???????:
[Obrazek: kvFYR.png]


[Obrazek: tumblr_inline_mpaa33IEkr1qz4rgp.gif]


???????:
[Obrazek: kvFYR.png]
To be done...


???????:
[Obrazek: kvFYR.png]
To be done...


???????????:
[Obrazek: kvFYR.png]
Jego patronusem jest największe zwierze świata, które żyje w głębinach oceanów – płetwal błękitny. 
Boginem jest jadący wprost na niego z dużą prędkością samochód natomiast Riddikulus zamienia go w malutki zabawkowy samochodzik przejeżdżający między jego nogami.
Posiada Kuguchar, który wabi się "Nova".

Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
Justin Russo
pdw
PureBloodHunter
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 4
Mar 2018
14
Slytherin
#3
Tlenusss napisał(a): (10.07.2018 21:56)Justin Russo

A mogłem Selene Gomez ;-;
Pylwan
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2018
6
#4
Good czcionka, repka  Heart
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#5
to czarodziej zwawerly lace
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#6
Nawet nie wiedziałam, że mam takiego wnuka, ale zwalę na sklerozę. Repeczka, bo Niemiec  Heart 
Widzę jednakże kilka błędów jak np. "oni" z dużej litery lub zaczynanie zdania od "Jednak". 
W zdaniu: "Gdy wujowi Augustowi zmarła żona..." poradziłabym usunąć "gdy". Wtedy wypowiedź będzie wyglądać o wiele ładniej i no... będzie poprawna. (Przepraszam, że się czepiam, ale chcę tylko pomóc.) 
Widzę też fragment z piłką: "Moc Güntera ukazała się w wieku 6 lat, otóż grał On z kuzynostwem w piłkę, kiedy ta wyleciała na ulicę pewnym krokiem podreptał za nią, nie zauważył On jednak zbliżającego się z dużą prędkością samochodu. Gdy od samochodu dzieliły go centymetry, nastąpił cud...". Tu mogę się przyczepić do kilku rzeczy: zamiast przecinków między niektórymi sformułowaniami postawiłabym kropki, np. pomiędzy "lat" i otóż, pomiędzy "piłkę" oraz kiedy", "za nią" i "nie zauważył". 
Czytając natknęłam się jeszcze na kilka tego typu "przypadków". 
Zaobserwowałam też błąd stylistyczny: "Kiedy ta wyleciała na ulicę pewnym krokiem podreptał za nią". Wszyscy możemy na logikę się domyślić, iż chodziło o chłopaka, ale to jest po prostu ból. Piłka wyleciała na ulicę pewnym krokiem? Myślę, że to będzie łatwe do poprawy, np.: "Gunter pewnym krokiem podreptał za piłką, kiedy ta wyleciała na ulicę".  
"Dzięki swej ogromnej ambicji, sprytowi oraz błyskotliwości od razu od razu przewidział" - w "Hogwart" tutaj też bym poprawiła, bo "od razu" się powtarza.
"Gwiazdy od zawszę czuł do nich mistyczny pociąg" - tutaj pomiędzy "gwiazdy" a "od zawsze" poradziłabym postawić myślnik. 
Hmm... mogłabym się jeszcze przyczepić do wielu rzeczy w tekście, ale po prostu mi się nie chce XD Karta postaci jest bardzo ładna, lecz radzę ci ją przeczytać kilka razy i popoprawiać błędy. Nie wiem jaki czynnik na to wpłynął. Może późna pora albo niewyspanie? Tak czy siak jeżeli cię moje czepianie uraziło to bardzo przepraszam, ponieważ nie miałam tego na celu. Mogę ci udzielić jeszcze jednej porady: widziałam też to, iż odłączyłeś "nie" z przymiotnikiem. "Nie" łączymy prawdopodobnie ze wszystkimi częściami mowy oprócz czasownika np. nie tańczył (czasownik), nietolerancyjny (przymiotnik). Also jeżeli boi się pojazdów to chyba będzie musiał uciekać przed swoją harleyowską babcią  Heart
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#7
no nie no przyszła czepialska baba
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
to faktycznei czarodzie jz wereryplace
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#9
Można mnie przegonić proszkiem na mrówki albo raidem
PureBloodHunter
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 4
Mar 2018
14
Slytherin
#10
Mogę wlać Ci kreta do gardła? Heart  

Więcej grzechów nie pamiętam i obiecuje poprawną pisownie Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.