Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: 
Galina Allsenberg-Iwanienko
Wiek: 
76 lat
Miejsce urodzenia: 
Saint Petersburg, Rosja

Wykształcenie: 
Instytut Magii Durmstrang, 
Ukończona Narodowa Szkoła Historii w Moskwie na kierunku Historii Magii, 
otrzymany w 2055 roku tytuł profesorski z Historii Magii
Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczyciel Historii Magii.

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**W godzinach późnopopołudniowych, do hogwardzkiego zamku, przyleciała mała, czarna sówka, która w dziobie niosła kopertę beżowego koloru. Koperta w prawym dolnym rogu posiadała dane odbiorcy, natomiast po drugiej stronie, drobnym pismem w lewym górnym roku znajdowały się dane nadawcy. Wszystko zapisane jest atramentem w kolorze granatowym, który na beżowym tle idealnie kontrastował i pozwalał dostrzec eleganckie pismo bez żadnego problemu. Po rozklejeniu koperty można było dostrzec wewnątrz niej małą, śnieżnobiałą kartkę, która po wyciągnięciu i rozłożeniu ukazywała następującą treść:**

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!

Od ponad 40 lat jestem osobą, która swoje życie poświęciła edukacji uczniów w Instytucie Magii w Durmstrangu. Od najmłodszych lat przekonana byłam, iż moja edukacja nie zakończy się po zdaniu szkoły, a będzie trwała znacznie więcej. Tak też się stało, gdyż nauczycielem zostałam w wieku 26 lat. Swoją nauczycielską karierę rozpoczęłam w szkole, w której przez siedem lata, sama pozyskiwałam nauki. 
Przez pewien czas nauczałam również w Hogwarcie. Był to okres dwóch lat, jednak z uwagi na sprawy rodzinne w Rosji zmuszona byłam zrezygnować z tej posady. W trakcie ostatnich lat, osiedliłam się na stałe w Anglii. Zrezygnowałam z nauczania w Durmstrangu siedem lat temu, doskonale wiedząc, że miejsce nauczyciela w tej placówce długo nie pozostanie wolne. Wykształciłam wielu historyków, którzy w zależności od obranej drogi, pracują na wykopaliskach, w archiwach czy nawet sami wykładają historię magii w innych szkołach, a także na uniwersytetach.
D
oskonale zdaje sobie sprawę z mojej sytuacji, zdecydowanej niechęci do mojej osoby i opuszczenia szkoły, jednak jak wypisałam wcześniej były to problemy rodzinne. W ostatnich latach utraciłam wiele osób i także potrzebowałam czasu na pozbieranie wszystkich myśli. Utrata syna i drugiego męża, sprawiła we mnie zmianę. Po siedmiu latach życia w spokoju, chciałbym ponownie wrócić do zawodu i móc ponownie wykładać ukochaną przeze mnie historię magii w tej zacnej placówce jaką jest Hogwart.
A
rgumentuje swoją prośbę wieloletnią pracą w Instytucie Magii Durmstrang, a także według wielu doskonałymi umiejętnościami pedagogicznymi. Pod moją opieką było 6 roczników, a także przez pewien czas piastowałam posadę opiekuna Domu Salazara Slytherina w Hogwarcie. Uprzejmie proszę o przyjęcie mojej prośby o pracę w tejże szkole, a także jej rozpatrzenie.

Z wyrazami szacunku
Galina Allsenberg-Iwanienko

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy - Wybitny,
OWUTEMy - Wybitny.

[OOC]
Nick w grze: Galina
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ale obecnie gram tylko na  dwójce uczniów. 
Czy masz już jakieś doświadczenie: Uczyłem tutaj na kilku postaciach, a także na innym konkurencyjnym serwerze historii magii. Przez pewien czas również gdy nie było nauczyciela uczyłem na postaci Ducha - Binnsie. Uczyłem też zielarstwa i mugoloznawstwa, jednak najpewniej czuje się właśnie w historii magii. 
Argumentacja OOC: Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zawiodłem wasze zaufanie i niezbyt widzi wam się zatrudniać osobę która parę razy zrezygnowała z nauczyciela. Problem polegał głównie na sprawach prywatnych, których w okresie ostatnich 2 lat się trochę nagromadziło. Obecnie udało mi się wyjść na prostą i zdecydowanie posiadam dużo więcej czasu, który chciałbym przeznaczyć na nauczanie historii magii. Tym samym chciałbym odbudować to zaufanie, które utraciłem. Od pewnego czasu mam opracowany nowy system nauki historii magii, który nie opiera się na wykładach będących nudnymi zlepkami najróżniejszych informacji. Po przedstawieniu najważniejszych informacji, przejście do rzeczy ważnych i ciekawych. Nie chciałbym aby historia była zmorą serwera, a jednym z przedmiotów, które przy odrobinie uwagi, byłaby czymś, na czym kiedyś można by było zarobić.  Chciałbym jeszcze raz przeprosić i spróbować swoich sił na posadzie nauczyciela. 
Nazwa Discord: Dyrekcja na pewno posiada.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
przyjety
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.