Witaj!

Podanie na Psychologa
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Ymir Risvik
Wiek: 50 lat.
Miejsce urodzenia: Belgia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowa szkoła.
Posada, na którą aplikujesz: Psycholog

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Posiadam obszerną wiedzą dotyczącą psychologii oraz jej działów. Chciałbym spróbować pracy z dziećmi, pomaganiem w zrozumieniu ich oraz dodaniu wsparcia mentalnego, co dla młodzieży, w wieku 11-17 lat jest niezwykle potrzebne. Jestem osobą empatyczną oraz godną zaufania, co wskazuje na odpowiednie cechy świadczące o dobrym psychologu. Niegdyś w planach miałem założenie ośrodku psychiatrycznego dla niezwykle chorych i poszkodowanych.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia – T
Eliksiry – T
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – -
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – PO
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Starożytne Runy – N
Transmutacja – Z
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – Z


[OOC]
Nick w grze: Ymir

Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, posiadam 2

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nauczanie na konkurencyjnym serwerze, jednak nieznacznie przydatne dla tej posady.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Interesuję się również w OOC psychologią i pedagogiką, sam mój przyszłościowy zawód jest z tym powiązany, więc znam dużo teorię odnoszącą się do powyższego zawodu. Chciałbym spróbować również swoich sił w Hogwarcie, ponieważ nigdy nie miałem przyjemności uczestniczyć w życiu szkoły na Haplu, nie licząc postaci uczniów. Również moja postać ma predyspozycje do 

Nazwa Skype: Zbędna. DC: Corvus#6496
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Przyjęty



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.