Witaj!

Podanie na Nauczyciela
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#1
Posada, na którą aplikujesz: Mugoloznastwo
Imię i nazwisko: Ida Nietzsche
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Droga dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Piszę ponowną prośbę o rozpatrzenie mojej aplikacji na stanowisko nauczyciela w zamku. Tym razem jednak jest to posada nauczyciela Mugoloznastwa, na którego, kryć nie będę, nadam się doskonale. Pierwsze jedenaście lat mojego życia spędziłam w Berlinie, gdzie roiło się od mugoli. Moja rodzina mimo wyraźnej niechęci zawsze starała się, bym była osobą oczytaną i świadomą otaczającego mnie świata, w tym mugolskiego. Zatem jestem w stanie zagwarantować uczniom wiedzę z pierwszej ręki. Jestem osobą młodą oraz ambitną, staram się wyrwać z szarego życia, które gwarantuje mi przesiadywanie całymi dniami w szkole, toteż świeżo po jej ukończeniu udałam się na wycieczkę po Europie, gdzie poznałam również inne kultury mugoli, więc na moich zajęciach nie zabrakłoby ciekawych historii z tym związanych. Wycieczki te jednak zakończyłam i chciałabym spróbować teraz czegoś nowego, nauczania w zamku. Uczę się na własnych przeżyciach, dlatego też ta posada byłaby dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Nie pisałam co prawda egzaminów z tego przedmiotu, jednak czymże jest zapis na papierku w obliczu prawdziwych wspomnień i doświadczeń? Co więcej, jeśli moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, a ja zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, z przyjemnością udowodnię poziom swojej wiedzy na temat Mugoli ich świata. Mam również plan na zajęcia, które chciałabym zorganizować uczniom, by chętniej i częściej na nie uczęszczali, ale nie zawsze musieli siedzieć nudno w ławce i słuchać nudnych wykładów. O wszystkim chętnie opowiem na rozmowie kwalifikacyjnej. Kolejnym powodem, dla którego jestem kandydatem idealnym, jest moja umiejętność pracy z dziećmi. Dwa lata temu miałam przyjemność przyjąć pod swoje skrzydła dwójkę młodszych kuzynów, a teraz z powodu tragedii rodzinnej również mojego młodszego brata. Od przyszłego roku szkolnego chłopiec idzie do zamku, a z racji, że nie mamy już rodziców, chciałabym brać czynny udział w jego wychowaniu, a także obserwować jak dorasta. Myślę, że jest to dla niego bardzo potrzebne, ponieważ ciężko mu jest pogodzić się z sytuacją, która nas spotkała i potrzebuje wyjątkowo dużo siostrzanej uwagi. 
Oceny z SUMów i OWUTEMów: Nie zdawałam ów egzaminów z racji tego, że ten przedmiot wydawał mi się zawsze niepotrzebny, jednak z biegiem lat zrozumiałam, że mądry czarodziej to ten, który nie tylko zna swoje własne otoczenie, ale również to obce, oraz chciałabym obudzić tę ciekawość w młodych umysłach i skrócić im drogę do zrozumienia tego, co mi zajęło lata. Jestem również gotowa na jakikolwiek przebieg rekrutacji, w którym miałabym zaprezentować swoją wiedzę. 

[OOC]
Nick w grze: xopowo
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jest to jednak moje główne konto, na którym gram najczęściej. 
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Tak, dwa szkolne lata nauki Astronomii. Radziłam sobie doskonale, jednakże kiedy matura zbliżała się wielkimi krokami miałam tego czasu coraz mniej. Teraz jestem już po, dlatego mam czas na grę oraz prowadzenie zajęć.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Z prostej przyczyny - chcę rozwijać w jakimkolwiek stopniu swoją postać. Nie dostałam się na posadę, na której zależało mi najbardziej, więc próbuję dalej i nie poddaję się. Jest to moja główna postać, na której gram najwięcej czy to z przyzywczajenia, czy z tego, że po prostu tutaj gra jest dla mnie najprzyjemniejsza. Chcę jednak pójść o krok dalej i nie siedzieć wiecznie w Hogsmeade, a rozwinąć ją również na płaszczyźnie nauczania w szkole. Mam swoje doświadczenie i wiem z czym wiąże się obowiązek nauczania. Mugoloznastwo jest przedmiotem, który nie cieszył się za wysoką frekwencją, dlatego w mojej głowie narodziło się kilka pomysłów jak można to rozkręcić, żeby gracze nie afczyli przez godzinę w ławce tylko po to, by mieć obecność, a w efekcie możliwość przystąpienia do egzaminu. Ponadto jestem dość aktywnym graczem, na serwerze spędzam znacznie większą część swojego czasu, dlatego nie pozwolę by sytuacja, w której zajęć nie będzie przez miesiąc kiedykolwiek miała miejsce. 
Nazwa Skype: Nie mam skype, mam discorda - haraszo#2039



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.