Witaj!

Podanie na Bibliotekarkę
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Anne Giacalone

Wiek: 30

Miejsce urodzenia: Rzym

Wykształcenie: Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarka

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart przyleciała właśnie sowa w odcieniach ciemnego brązu i bieli. Zrzuciła jasnoniebieską kopertę w odpowiednie miejsce, po czym zawróciła, zrobiła parę zakrętasów i przybrała odpowiedni kierunek lotu.**

River Heights, **14.10.2018**
Szanowna Dyrekcjo
Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart

   Piszę do Państwa list z prośbą o przyjęcie mnie na posadę biblotekarki. Kiedy dowiedziałam się, że poszukują Państwo nowego pracownika, natychmiast zabrałam się za pisanie tego listu.
   Bardzo dobrze znam się na szkole, na jej budowie, jak również na zasadach i regulaminie. W klasie czwartej oraz piątej byłam prefektem domu Ravenclaw, a w szóstej i siódmej – prefektem naczelnym. Nauczyło mnie to bycia sprawiedliwym oraz tego, jakie problemy potrafią mieć uczniowie, przez co jestem w stanie złapać z nimi dobry kontakt i ich zrozumieć. Przez całe moje życie przeczytałam wiele książek oraz interesuję się literaturą, co w znacznym stopniu pomoże mi w pracy, bowiem właśnie tego ona dotyczy. Posiadam wiele pomysłów, jak sprawić, by korzystanie z biblioteki szkolnej oraz życie w szkole było o wiele ciekawsze, a uczniowie z chęcią przychodzili w to miejsce oraz brali udział w wydarzeniach organizowanych przeze mnie.
   Mam nadzieję, że rozważą Państwo pozytywnie moje zgłoszenie. Niecierpliwie czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
Anne Giacalone


Oceny z SUMów i OWUTEMów:

SUMY:
Astronomia - PO
Eliksiry - Z+
Smokologia - PO
Starożytne Runy - N
Transmutacja - PO
Zaklęcia i Uroki - T
Zielarstwo - W
OPCM - N
ONMS - Z

OWUTEMY:
Eliksiry - PO
Wróżbiarstwo - Z
Zaklęcia i Uroki - W
Zielarstwo - W
OPCM - PO
ONMS - Z+



[OOC]

Nick w grze: Kijciwoko

Czy masz jeszcze inne konta?: Posiadam trzy konta, wszystkie są dorosłe

Czy masz już jakieś doświadczenie: Na praktycznie wszystkich moich postaciach byłam prefektem, na jednej nawet naczelnym, więc potrafię grać postacią na danym stanowisku, które wymaga interakcji z innymi. 

Argumentacja OOC: Gram na haplu już ponad trzy lata z małą przerwą, więc wiem jak działa ten serwer. Jestem zaznajomiona z tym, co to jest RP oraz jak poprawnie odgrywać akcje. Ostatnio naszła mnie wielka chęć by życie moich postaci dorosłych było jakieś ciekawsze, więc powrót do hogwartu i możliwość odgrywania akcji dorosłego pracownika z uczniami tej szkoły będzie bardzo ciekawym doświadczeniem.

Nazwa Discord: PANNA ALEKSANDRA#0142



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.