Witaj!

Venus #4 - Margel?
TygodnikCzarownica
Redakcja Magiczna




Posty: 10
Tematy: 10
Wrz 2018
115
Gryffindor
#1
Star 
[Obrazek: 150a709d1db15.png]
Moda | Porady | Plotki | Magia
[Obrazek: 723c2a99f2da2.gif]
1. KRWIOŻERCZA BESTIA, CZY HIPNOTYZUJĄCY KOCHANEK?
Dzisiaj parę słów i faktów o związkach z wampirami, poznacie między innymi plusy i minusy bycia w związku z krwiopijcą. Na waszym miejscu nastawiałabym się na negatywne, a nie pozytywne bonusy, ale jeśli zabawy z mało delikatnymi narzędziami – przez profesorów wyższych uczelni magicznych, nazywanych pomocami dydaktycznymi – to spodoba wam się ten szczególny tryb życia.

Zacznijmy od rzeczy mniej kontrowersyjnych, czy zastanawialiście się kiedykolwiek, gdzie i czy w ogóle wampiry mieszkają w domach? Dzisiaj poznacie odpowiedź na to pytanie! Otóż większość krwiopijców to istoty, które za ideał miejsca dogodnego do założenia rodziny (o ile się na to zdecydują), uważają zamki pochodzące z CO NAJMNIEJ XV wieku. Czy którakolwiek z was, drogie Panie, chciałaby mieszkać w STARYM, ZAKURZONYM, ZIMNYM, IZOLOWANYM GNOJÓWKĄ, PEŁNYM PAJĘCZYN miejscu, pozbawionym rzeczy tak podstawowych, jak toaleta z kanalizacją, bieżąca woda czy lodówka z lampeczką w środku? Osobiście sobie nie wyobrażam życia bez tego małego światełka, które pozwala mi odróżnić przepyszny jogurt, w pięknym opakowaniu od mniej pięknego jelita mojego byłego męża, które trzymam w słoiku na drugiej półce od dołu.

Nie zwróciłam jeszcze uwagi na tak mały szczegół, jak krwio-opijustwo. Młody przedstawiciel tej rasy pije przynajmniej dwa litry krwi dziennie, oczywiście wampir-stary pryk też może być przystojny. Niektóre z nas, kobiet, uważają, że wiek wpływa na doświadczenie lub inne doznania, których nie zaznamy z małym, słodkim, świeżym bubu, które dopiero co wyszło z kojca. Jak wiadomo, stosunek seksualny stanowi podstawę wielu nietrwałych związków, ale nie jest tylko bazą. Każde, ale to KAŻDE małżeństwo prędzej czy później (najczęściej podczas nocy poślubnej), przeżyje swój pierwszy, wspólny raz. Jak wygląda taka sytuacja w kontakcie z wampirem? Jedyne, co mogę powiedzieć na ten temat, to ostro i energicznie. Zainteresowanym proponowałabym zadbać o kondycję, tutaj nie będzie romantycznego walca, a taniec połamaniec, ze zmianą pozy czternaście razy na minutę.

Krwiożercy mają słabość do narzędzi zwanych pomocami dydaktycznymi, w tym znajdują się innowacyjne miotełki do kurzu, które zamiast końcówki z pasków materiałowych, zawierają skórzane. Kobiety niezaopatrzone w skrzaty ostrzega się i prosi o rozwagę podczas sprzątania, nikt nie chce sobie strzelić samobója, lub jechać z czerwonymi, krwawymi pręgami do Munga. Jeśli już mówimy o wydzielinach sączących się po ciele, nadmieńmy kolejną wadę wampirów – zlizywanie potu z ciała swojej partnerki sprawia im niezwykłą przyjemność. Osobiście wolę, aby mój facet, którego jelita jeszcze nie mam, trzymał się z daleka od mojego potu, bo mój pot – to mój pot.

Mam również coś do powiedzenia w sprawie horrorów, otóż żywe trupy istnieją! Krwiopijcy to idealne przykłady bladych i sztywnych niczym brzoza, istot. Nie dajcie się zwieść czułym słówkom, zdychającym kwiatkom czy innym tuczącym czekoladkom, są to wyuczone przez nich gesty. Wraz z Melindą Gordon podejrzewamy, że posiadają coś na wzór poradnika, spisu wszelkich tekstów na podryw – nie koniecznie dobrych – używanych z pokolenia na pokolenie, testowanych przez wieki. Teraz płynnie przejdziemy do kolejnej NIEZAPRZECZALNEJ WADY, którą prezentuje sobą ta rasa.

Długowieczność, w tym przypadku jest niewskazana, a nawet nietolerowana. Mnie, chociażby denerwuje sam fakt, że muszę oglądać te wszystkie wdowy, czy inne lampucery, faszerujące się eliksirami na zmarszczki, KTÓRE DZIAŁAJĄ. Co dopiero żyć z takim gościem, co wiecznie wygląda tak dobrze, jak sam młody bóg, czy ktokolwiek inny niż Charles Wright.

Miałam również wspomnieć o zaletach bycia w związku z wampirem, ale jakoś ciężko mi cokolwiek znaleźć. No cóż, ewentualnie - jeśli dostanie dobry krem z filtrem, nie nabawi się migreny po pierwszych kilku minutach od wyjścia z domu - może wam pomóc nieść zakupy. W końcu dla niego będzie to pestka, ale tak naprawdę jest to bezużyteczny zabieg. Jesteśmy na tyle samowystarczalne i rozumujące, że mamy pojęcie o istnieniu różdżek i zaklęć, którymi można szastać na prawo i lewo.

[Obrazek: original.gif]

Florence Spencer

2. BAL CHARYTATYWNY I KOLEJNE KŁAMSTWA MARGELI
W najbliższą niedzielę odbędzie się bal charytatywny pod patronatem rodziny Margel, a pieniądze na nim zebrane mają pomóc potrzebującym psidwakom. Wierzycie w ich dobro? My nie, dlatego postanowiliśmy to sprawdzić. Szukając prawdy na temat psidwaków nie trudno jest znaleźć informacje o tym, że są to jedne z najmniej zagrożonych stworzeń, ponieważ Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami sprawuje nad nimi ciągłą opiekę. Wniosek jest jeden. Rodzina Margeli ponownie postanowiła nas okłamać, ale tym razem w celach zarobkowych. Gdyby faktycznie chcieli pomóc, to oddaliby jedną ze swoich trzydziestu rezydencji, w celu zrobienia z niej schroniska dla bezdomnych czarodziejów. Oprócz tego mogliby wspomóc Szpital Świętego Munga lub sierociniec w Dolinie Godryka, jednak woleli po raz kolejny doprowadzić do zniszczenia sobie reputacji. Powinni wrócić do swoich krypt i nie wychodzić z nich już nigdy więcej.

Nasza redakcja od zawsze pisała samą prawdę. Zazwyczaj dotyczyła ona nowych trendów i nowinek ze świata magii, ale dzisiaj skupimy się na jednej z najbardziej znanych, brytyjskich rodzin czarodziejskich. Margel, to z pozoru idealna rodzina. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej, a przedstawiony przez nas prawdziwy obraz ma pomóc naszym czytelnikom rozpoznawać, kiedy kłamią. Nie jest to jednak trudne, ponieważ robią to zawsze. Sztuka manipulacji to coś, co pozwoliło im utrzymać się na swoich stanowiskach przez długie lata. Ostatnie oświadczenie Ministerstwa Magii tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że Minister Magii Skye Navarro, od początku dawała sobą kierować, najpierw uniewinniając Herpona i Annę Margel, a następnie przekazując władzę Crispinowi Margelowi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie podano nam informacji, że ustalił to Wizengamot, co oczywiście nie było prawdą. Słowa Augustusa Habootha, jednego z sędziów w Wizengamocie, jasno mówią nam o tym, że nie doszło do żadnego zebrania. Czy Skye Navarro okłamała czarodziejów Wielkiej Brytanii? Czy może jednak do zebrania doszło, ale zaproszeni zostali tylko zwolennicy rządów rodziny Margel? Obie odpowiedzi są jak najbardziej trafne. Prorok Codzienny zatuszował prawdziwe odpowiedzi Freda Johnsona, których ten udzielił w wywiadzie dotyczącym decyzji podjętych przez Skye Navarro i zarzutów wobec Herpona oraz Anny Margel. Kto kieruje Prorokiem Codziennym? Ministerstwo Magii. Przekazanie władzy  Crispinowi Margelowi, czyli czarodziejowi, którego z dobrej strony nie zna nikt, jest absurdalnym pomysłem, niepopieranym przez większą część społeczeństwa magicznego. Nowy "Minister Magii" przez wiele lat zaniedbywał Departament Skarbu Magicznego, ale nikt nie wziął tego pod uwagę. Dlaczego? Dlatego, że jest Margelem. 


[Obrazek: margels.png]
Melinda Gordon



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.