Witaj!

Konto
HUKO
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sty 2017
0
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Wszystko
Wersja systemu:x64
Opis problemu:
Screeny: brak
Treść błędu: Może problem jako taki to nie jest ale ostatnio borykam się z problem gdyż zakupiłem minecraft premium i chciałbym usunąć moje dotychczasowe konto.Stwierdziłem ,że moje aktualne konto ma bardzo ubogą historię ,a po za tym sklauncher i minecraft premium są na moim komputerze niekompatybilne.Domyślam się z jakiego to powodu ale mniejsza.Chciałbym prosić o usunięcie mojego konta ,uznanie mojej postaci za martwą w nieznanych okolicznościach oraz zresetowanie mojego konta email.Podanie na nowe konto złoże jutro i mam nadzieję ,że będę regularnie grał.
  
                                    Proszę o rozpatrzenie mojej proźby. Dziękuje bardzo i życzę miłego wieczoru. Smile

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Nie możesz po prostu zrobić archiwizacji postaci ?Wbijasz na konto, piszesz na helpop że chcesz dokonać archiwizacji postaci / konta, a moderacja restartuje konto / daje bana jeśli postać jest na mk. Tak samo nie możesz zrobić nowego konta na forum ?
HUKO
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sty 2017
0
#3
Dzięki za odpowiedź. Jest tylko jedno ale... Nie mogę dostać się na konto bez innego launchera ,a takowe mi nie działają wiec jak mam poprosić o usuniecie konta ?
HUKO
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sty 2017
0
#4
Dziękuje za pomoc problem już został przeze mnie rozwiązany.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.