Witaj!

Przepraszam was Kochani Admini - Konrad Uzumaki, QonCam Konrad, jakis glupi odwalacz
Scarlett_
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Paż 2017
4
#1
Apelacja QonCam

Osoba nakładająca karę: Nasz kochany krol Em411 albo Grozny Wilk Woolf
Powód nałożenia kary: Obraza Administracji :C
Czas trwania kary: do 5 stycznia
Opis sytuacji: No bo bylem bardzo zly ze jedna zla osoba nie dostala perma za robienie zlych rzeczy duzo i jej sie nalezal i dlatego bylem bardzo zly

Argumentacja: No bo uleglem zlosci bo jeszcze siostra zabrala Konrada Uzumakiego Juniora ktorego bardzo kocham i powiedziala ze mam to zrobic i bylem przez to jeszcze bardziej zly i uleglem i teraz mi glupio i smutno i wgl nie chcial;em narpawde przepraszam Kochanych Adinow :C A ze nowy rok nowy ja to dajcie mi ub plis




Pozdrawiam Nicodema ktory kazal mi pisac od nowa bo mu nie pasowalo, pisze od nowa
Albuss
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Kwi 2018
10
#2
Nie znam tej sprawy ale ta apelacja przypomina laurkę dziecka, odbieram wrażenie ze nawet nie traktujesz tego chociaż troche poważnie. Twoja apelacja to w skrócie: Ale ja nie chciałem *uśmiechnął się* no wiecie zły byłem. I jeszcze te UNBAN PLS na końcu xD
Scarlett_
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Paż 2017
4
#3
Kim ty jestes zeby mnie oceniac randomie
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#4
przepraszam ponioslo mnie nie chce obrazac zadnych graczy nikt nie jest lepszy ani gorszy : (
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#5
Apelacje to nie wątki do dyskusji.
Zamykam, czekaj na odpowiedź.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.